Na horkou linku programu Noční akce se dovolá vyděšená expertka na kybernetickou bezpečnost Rose. Agent FBI Peter, který hovor přijme, ji pak dostane za úkol chránit. (Netflix)

kenkaku

Musím uznat, že na pilotní epizodu se jede prakticky non-stop. Žádná hluchá místa, žádná vycpávková konverzační cvičení. Proč tedy jen průměr. Je to debilní. Ne jako celek, ale v detailech. Těch vyloženě hloupých situací je tam snad 1/2 tuctu. A to mě rozčiluje. Pozn.: rád jsem zase viděl T-1000 :). ()

castor

Takový ten typický zástupce špionážního thrilleru, který má sympatické postavy, zkorumpované agenty či svižný děj, který diváci mnohdy zvládnou sjet díky lehké stravitelnosti třeba za dva večery. Expertka na kybernetickou bezpečnost Rose přišla prakticky o poslední žijící příbuzné. Podle její zavražděné tety se někomu v Bílém domě nedá věřit. Ona sama těžko věří tomu, že oba byli špióni. Aby taky nekoupila kulku, měla zavolat na nouzové číslo. U telefonu, který prakticky nikdy nezvoní, sedí na noční šichtě mladý agent Peter. Společně se záhy ocitají na útěku a netuší, komu můžou v FBI i ve vyšších vládních patrech věřit. ()

honajz

První díl mě docela příjemně překvapil. Ok, jeho šéfka je žena, prezidentkou je žena, ale to jsou zde drobnosti. Akce je tu dost i napětí, scéna v metru, scéna v domě a honička jsou natočené až filmově, a samozřejmě se opět nikomu nedá věřit. A je fajn, že ti zlí nejsou žádné máčky, ale fakt drsoni. Účast Roberta Patricka mě také potěšila. ()

Lenka.Vilka

Prostě koukej, zda ten telefon, který nikdy nezvoní, nezačne zvonit, a dělej si během toho svou druhou práci. Dokud nezazvoní a všechno se neposere. Skvělý první díl, který má všechno, co potřebuje, aby tu hodinu udržel pozornost. Čekala jsem průměr, po pravdě řečeno, a jsem mile překvapená. Snad se to udrží  :) PS: taky jste všichni rádi, že jste vyrostli v paneláku, kde bylo všechno hnusný? Viz to největší možné spy kliše... ()

chrispe

Dobré scény střídají rozpačité. Takže ty první tři hvězdy se mi dávají lehce. O hlavním hrdinovi taky nevím, co si moc myslet. Občas jako bych sledovala dva různý lidi. Expertka Rose není moc sympatická, a tip na hlavního záporáka máme s manželem celkem jasnej. Manželský pár, který se vnutí do domu mi silně připomněl "magoří" dvojice z thrillerů podle Harlana Cobena, co jsem na Netflixu viděla. Tak uvidíme. ()