Zlověstné dopisy, podivní sousedi a děsivé výhrůžky. Rodina se konečně nastěhuje do vysněného domu na předměstí, kde na ně ale čeká hrůzostrašná noční můra. (Netflix)

Daiker

No to byla kokotina..... Murphy by měl raději zůstat u ujetých seriálů..... Mysteriózní thriller, který jsem i čekal, se změnil v jakousi ódu na dům..... Na mě to bylo moc barevné, komediální herci z druhořadých seriálů mi tam vůbec neseděli a Stiflerova matka to celé zabila ..... Naomi hrála druhé housle, manžel byl otravný..... Kdyby to bylo něco ve stylu I see you (2019), byl bych spokojený víc ()

helraiser

Nemůžu si pomoct, ale tohle se mi líbilo. Jeden dům, jedna rodina, jeden pronásledovatel a spousta pošahaných sousedů a samozřejmě pořádně zamotaný příběh s plno odbočkami a matení. Spíše než horor se jednalo psycho thriller, ale podívaná to je opravdu slušná, která baví a slušně to odsejpá. V podstatě velká spokojenost, jen jsem zpočátku čekal něco jiného, ale konečný dojem je opravdu dobrý. Tohle se povedlo a můžu opravdu doporučit. ()

vikino1

5 hodin a 34 minut ztraceného života mi už nikdo nevrátí. Na co se dívat na sedm dílů, když na konci ani nezjistíte kdo to všechno dělá ??? A proč ??? Po konci si řeknete jedno velké WTF ??? ()

rublik05

Seriál od začátku zaujme perfektní atmosférou, taková mírně děsivá, temná a lehce mysteriózní, dále také povedeným vizuálem a slušně napsanými postavami, které jsou rovněž velice dobře zahrané. Příběh údajně čerpá ze skutečných událostí, je napínavý jak kšandy, má hned několik zajímavých a překvapivých momentů, funguje i jako celek a nutí diváka při sledování dávat pozor a přemýšlet u toho. Výtky mám k počtu epizod, stopáž bych snesl o malinko kratší, a především k vyloženě slabému závěru, který mi vůbec nesedl a upřímně jsem čekal naprosto odlišné zakončení. Až na tyhle dva aspekty se mi Vidím vás líbil, dal se bez větších obtíží sjet na jeden zátah, k vyššímu hodnocení mu však chybí propracovanější scénář a krapet svižnější tempo. 7/10. ()

RAFT

Další dobrý seriál od netflixu.Rodina se nastěhuje do krásného domu a začnou jim chodit dopisy.Atmosféra dobrá,pěkná minisérie .70% ()

noizcore

Odlehčená verze seriálu American horror story. I přes chybějící intenzivní scény plné násilí se jedná o napínavou podívanou. Příběh je inspirován skutečnými událostmi, proto je konec takový, jaký je. Následuje SPOILER. Závěrečná rozprava hlavní postavy s terapeutem si myslím hezky vystihuje, jak ideálně naložit s danou situací a je to i hezký vzkaz pro diváka, aby stejně tak naložil s koncem příběhu i on. ()

Emafera

Ráda bych dala vyšší hodnocení, asi by si to zasloužilo, ale hrozně mi vadí ten neuzavřený podivný konec. Vlastně se pořádně nedozvíme, kdo za tím vším stojí, jen malá vysvětlení k jednotlivým situacím a to ve mě zanechává pocit jakési neuzavřenosti. Jinak opravdu napínavé, je o čem přemýšlet, herecky vyvážené a vizuálně povedené. ()

Sinusiridum

Americká slátaninka, ne moc strašidelná. Dramátko o tom, jak duo v nejlepších letech touží po domu za 3mega dolarů, ale nemají na to. Rodinka sympatií moc nepobrala, spíš jim celou dobu přejete jen to nejhorší - protože tupost by měla být potrestána :) Kvůli každýmu prdu se volá policie a dělá se drama, ale když je jim 3x naznačeno, že v domě je možná tunel, nikdo se nejde podívat, nezájem. Na konci veeelký divení, že je tam tunel!!!  Celkově debilové, ke konci to byla útrpnost. Fakt ztráta času, protože na konci se dozvíte, že se vlastně nic nedozvíte, všechno marnost. ()

Franche

Konec mi až tak, vzhledem k povaze skut.příběhu. nevadí.  Hysterické pobíhání nesympatické ústřední dvojice už mi vadí více. Celkově se série hodnotí bez spoilerů těžce, takže dávám tři, za věci, které se zlátaly zbytečně dohromady a udělejte si projekcí obrázek sami. ()

Cooller

někdo by to označil za ultra slow burn, někdo by mohl řict že se tam realně nic neděje a jedna se jen o hysterie lidi co se očividně nesnesou pohromadě a velkou spoustu "nahod" a fetiše vuči budovám... sousedi jsou dle meho nevyužitý potencial... ()

Najt

Zajímavý thriller se skvělým příběhem a výbornou atmosférou. Jenže v tomto počinu se dozvíte hodně falešných stop, chování postav někdy vyloženě sere a někdy to je slušný bizár. Rozhodně se jedná o kvalitní filmařinu, která navnadí, pobaví, ale neukojí.  Dahmer byl lepší. ()

syphoon

Abych pravdu řekl, vůbec  netuším smysl natočit něco takového. Režisér se zřejmě opínal o "BASED ON TRUE STORY" a čekál, že diváka vtáhne do děje spousty protahovaných dialogů a nesmyslných řečí. Jednání jednotlivých postav je tak dětinské, až to snad nemůže/nemohla být pravda! Za mě velké zklamání a bohužel tomu nepomohla ani Stiflerova máma. 35%! ()

kachie

Najväčšou záhadou celého seriálu neboli záhadné listy, ale dôvod prečo sa tam rozhodla hrať Naomi Watts. Asi pri každej epizóde som zaspávala a doteraz neviem či som ho mala brať vážne, alebo to bol celé iba vtip... Bolo to odveci, miestami trápne, žiadne napätie a na konci žiadne odpovede ani vysvetlenie ničoho. Milión načatých myšlienok a dejov, ale žiadny nebol uzavretý. Bola som donútená pozrieť si celú sériu, ale keby to bolo na mne, skončím po prvom diely.... ()

incognito

Podle skutečného příběhu... jo tak fajn to zní dobře. Rodinka si koupí barák snů nad jejich poměry a utopí v něm i školné pro několik budoucích generací. Po nastěhování zjistí, že sousedé jsou dost divní a mají představy co by noví majitel měl a neměl s domem dělat.  Navíc se v domě dějí divné věci a vypadá to, že tam má přistup i někdo další než jen rodina. A ještě k tomu začnou chodit dost divné dopisy, které by mohl psát kdokoliv. Takhle to zní opravdu skvěle, ale finální zpracování kdy každý druhý soused je ještě divnější než ten první a všichni v okolí vlastně mají nějaký teoretický motiv k tomu všemu co se tady děje, dává celému vyznění takový lehký parodický rozměr, který tam podle mě neměl být. Celkově vzato si při sledování nebude chtít vyrvat mozek z hlavy a bez problémů to dokoukáte, ale otázka je jestli si to někdy budete chtít pustit znovu? Podle mě rozhodně ne. ()

inmax

SPOILER! Celou dobu je to tak na 4* s nadějí, že to finále vystřelí na 5*, člověk hází jeden typ za druhým, kdo za tím stojí. Jenže ono žádné odhalení nepříjde, přijdu si jako ten otec od rodiny, zralý na Chocholouška, protože nás 7 dílů tahají za fusekli a nakonec nic nevysvětlí. Chápu, že "true story" ale něco si domyslet mohli a nemuseli to nechávat na nás. ()

Mamlas odpad!

Zvládl jsem polovinu prvního dílu, malý kousek druhého a zrychleně konec posledního, abych věděl, jak to dopadne, a ujistil se, že jsem se rozhodl správně neztrácet s tím čas. Potvrzeno. Shrnuto - protivná natahovaná rodinná žvanírna. (8%) ()