Vidím vás

• USA The Watcher

Zlověstné dopisy, podivní sousedi a děsivé výhrůžky. Rodina se konečně nastěhuje do vysněného domu na předměstí, kde na ně ale čeká hrůzostrašná noční můra. (Netflix)

Bluesun

Já jsem se u seriálu rozhodně královsky bavil a to včetně posledního dílu. Rozhodně není pravda, že konec je otevřený, naopak dává odpovědi na většinu otázek, které si v průběhu seriálu položíme. Kdesi v srdci seriálu je černý humor a velký nadhled. Kdo čeká horor bude zklamán, kdo se chce ale pobavit a má rád chytré filmy, tomu se seriál bude líbit. Seriál je plný bizarních postav, které často vytváří až absurdní situace. Každá z postav má vlastní motivace a často je hnaná svou vlastní chamtivostí. Samotný závěr je tak na jednu stranu přirozný (téměř až logický) na druhou originální a tím pádem i překvapivý. ()

babuška

Ták a je konec a otevřený, nenámý anonym, špatně zmapované události, hlavně hrůzostrašné, a sousedi co se vám serou do soukromí, škoda, že tam nebylo střílení sousedů na trávě před domem, já to zasadila a to že to k vám přelezlo, prostě si to zklidím, a to jabko spadlo k sousedovi a von ho zvedl(Vlasta Burián- Ducháček), stačily v klidu 4 díly, a ty kecy co dnes letí, že jo to vše podle skutečnosti a td., to že novináři(no rádoby novináři) dnes používají zdvojený důraz, jako třeba, hrůzný otřesný nález, a podobné obraty, dávajíc tak dvojitý důraz, je důvodem aby si to lidé zapamatovali a spekulace je na světě. Dvě za za trochu té Psyché. ()

Baru.Class

Tendle seriál byl pro mě značně bipolární. V jednu chvíli si člověk myslí, že je to úplně skvělé dílo s hororový,mi prvky nicméně v následujících pěti minutách si člověk říká WTF??? Nicméně dějová linka byla celkem fajn, rozuzlení by ale zasloužilo mnohem víc. Konec mě celkově zklamal, podruhé už se na to nepodívám. Naomi je fajn a hraje skvěle, Bobby taktéž. A Stifflerova matka je boží :D ()

flyer.nick

Začátek dobrý, ale pak se to začne bortit. Přišlo mi, že se tvůrci v tom případu sami ztratili, skáčou z verze na verzi, nedokáží vybudovat pořádnou atmosféru nebo potahat diváka za nos a už vůbec ne ho přimět, aby si k někomu vybudoval vztah. ()

HororSamael

Jako na Netflix opravdu ten "lepší" seriál. Nemohu říct, že by to bylo wooow, ale ani, ty vole... hrůza. Sjel jsem to najednou a mám z toho nakonec dobrý pocit, nepromarněného času.. 70% ()

Sopholojong

Vynikajuca ani nie hororova, ako skor (zo zivota) mysteriozna atmosfera nacancanych barakov a pekne "posekanych" travnikov poliata tymi najmoznejsie "weird" susedskymi figurami s jednou sexi milf domacou panickou (opat v ultimatnom vykone "mojho zlaticka" Naomi) a jednym "pravom paranoidnym" manzelickom v zatial najprepracovanejsom vykone Bobbyho. A ak mate okolo domu dve otravne susedske nocne mory v podani Margo Martindale a Mie Farrow (ten pehato-copaty zjav!) tak "teprve" potom sa z lahkeho mysteriozna prechadza do hororovych tonov. Jennifer Coolidge opat otravna, ako ostatne vsade, ale pre pribeh velmi zasadna. PS: "Velky dik" tvorcom za kratky zaber na cipkovanu prdel Naomi... stale si kost holka! ()

Petra.Novak1

Za mě super atmosféra sem tam i povedený vtípek v podobě profesorky McGonagallové celkem mě to bavilo, hlavní postavy z rodiny se chovali reálně a uvěřitelně asi tak jak by člověk v běžných situacích jednal. Konec mě trochu zklamal myslela jsem že dějová linka bude zakončena jinak ale i tak je to od Netflixu jedna z lepších záležitostí. ()

Luposos

První čtyři díly to celkem slušně jelo, pak tomu ovšem totálně spadl řetěz a ve zbývajících dílech se už jen vršily nelogičnosti, které zůstaly nezodpovězeny až do úplného konce. Promrhaný potenciál, aktuálních 71 % tomu absolutně neodpovídá. ()

Deivy

Konečne mystery ako si ho predstavujem. Tajomna atmosfera a žiadne lietajuce bubulaky či odseknute hlavy. Toto je ono! Jedine čo by som vytkol je kasting na rolu otca (esteze to Naomi zachranila) a kamera. Inak naozaj super, viac takychto serialov! ()

PachoSK

Neskutočná nuda ktorá sa len stupňovala každým dielom. V poslednej dobe vsádza Netflix na depresívne seriály s psychomaniakmi v hlavných úlohách, ktorých ja nie som fanúšikom. Charaktery postáv si neobľúbite, ale lezú vám len na nervy. Nebol to horor, nebola to dráma, ani thriller - ako vidíte v popisku. Možno len to mysteriózne čosi naokolo, a to je sakra slabé. ()

Fibonacci

Fibonacci je späť. Takže babenky, afrodity, kráľovné, moje mrenky, princezné a neviem čo všetko. eee. takžeee, čo by som vám na začiatok povedal.. kde by som začaal. ee. Ten dom je verejná hrozba. Vytiahnutých pár gaštanov z riti a život ozdaľ funguje. ()

Dakota1978

Velmi zajímavé téma zpracováno po "americku", což mi tolik nevadí. Chvílemi jsem si to moc užíval a chvílemi mě to štvalo, ale nakonec jsem dostal celkem koukatelnou minisérii umně zpracovanou. Herci vynikající a to úplně všichni, krásná kamera a vše ostatní. Vlastně jsem byl spokojený, ale podruhé asi koukat nebudu. Zajímavý mix rodinného dramatu s prvky duchovna a thrilleru zahaleno tajemným mystériem. ()

farinelli77

Tento typ mystery thrillerů miluji. Proto mi ani nevadil ten otevřený konec. Naopak oceňuji, že tvůrci nesklouzli k nějakému trapnému výmyslu, když případ zůstal ve skutečnosti nevyřešen. POZOR, SPOILER: Jen absolutně nechápu, co už jiného by mělo přispět k jeho vyřešení, když ne ta tajná chodba mezi oběma domy. Pokud tedy skutečně existuje. ()

Cher

To ze je pribeh podla skutocnej udalosti je asi najzaujimavejsie . To ma na pozreti najviac lakalo . Predstava ze sa to niekomu naozaj dialo ma prinutila k asi jednemu dnu paranoje ze ma niekto naozaj sleduje ... 7 casti som zhltla za jeden den ale ... nebude to nic k comu by som sa niekedy potrebovala vratit .. Fajn podivana ()