Petr a Ted v Pákistánu pátrají po únoscích. Je ale ohrožena jejich krycí identita a oba se musí vrátit do Prahy. Leona zjišťuje, že v kauze šejcha Al Rašída se manipulovalo s důkazy. Podaří se jí dostat k Al Rašídovi svého člověka? V soukromí musí řešit eskalující problém s mladší sestrou Monikou. (Voyo)

Axident

Ani po druhém díle si nejsem úplně jistý, co si myslet, ale nějaká posměšná skepse na místě určitě není. Gajdošíková není herecký Olymp, ale na její zvláštní, z části ochotnický a z části autentický projev, se dá zvyknout. Exteriéry, kamera, hudba celkem dobré, herci a jejich výkony stále spíše sotva průměrné, ale i tak mě láká vidět další díl a to není málo, na seriál od Voyo. Špatné to vlastně není vůbec, ale děsně na hony z toho smrdí okoukaná klišé a velká snaha. Ale dobře i za to. ()

karyon

První díl ještě celkem ušel, až na příšerně hrající Gajdošíkovou, druhý díl je už totální propadák. Nuda, šeď, naprosto stupidní dialogy a Gajdošíková hraje ve druhém díle ještě hůř než v tom první, kupodivu se dá herecké dno ještě prohloubit. Jestli neumí hrát nebo jí ta role nesedla musí vědět ona. Já vím, že na takovej tristní výkon se fakt nedá koukat. ()

fabecc1222

Sem při hodnocení prvního dílu úplně zapomněl na parťáka Spinnera, to je taky docela silný kafe na nepřetáčení scén s ním. Ono i Révai je dost mimo. Nejlíp z toho vychází Štáfek, který sem pasuje ideálně, ale jinak je to bída. Obsadit to různými hvězdami Novy se prostě neukázalo jako dobrý nápad. Sice to celé vypadá fajn, ale jinak to skoro vůbec nešlape. Zatím to nevypadá na takový propadák jako Vědma, ale myslím, že potenciál a očekávání byli úplně někde jinde. Proč se třeba náš tým vrátil zpět do Prahy? To asi nikdo moc nečekal, že budou operovat takto na dálku... ()

LachtanShows

Možná tu ledacos šustí papírem, zejména mi logiku moc nedává cast matky Pavly Gajdošíkové v podobě Jitky Schneiderové - původně jsem myslel, že hrají sestry. Jinak jsem ale místy až na trní, co se bude v tom prohnilém Pákistánu dít dál. Byť vzhledem k předešlé kariéře Gabriely Heclové pořád nemůžu vzít vpotaz, že už je herečkou a ne průměrnou “jůtuberkou”. ()

mehmed

Už mi nevadí, že nejlepší herci tady nosí turban a samopal a s výjimkou Štáfka jsou herecké výkony tak “uvěřtelné” a přesvědčivé, že by ten ansámbl nazval jistý stařík z Vysočiny jediným slovem: čučkaři! Co mě ale sere a mrzí je, že se zase zprznil dobrý námět. A přitom to mohlo být fajn. Takhle dávám tentokrát jednu blištivou hvězdu za hlášku z Posledního skauta! ()