Extraktori

• Česko Extraktoři (viac)
Česko, 2023, 6 h (Minutáž: 60 min)

Pavla Gajdošíková, Jakub Štáfek, Jan Révai, Ján Koleník, Jitka Schneiderová, Sofie Anna Švehlíková, Gabriela Heclová, Michaela Petřeková, Jiří Štrébl (viac)

Čerstvě vytvořený tým české zpravodajské služby má za úkol pomáhat Čechům, kteří se v zahraničí ocitli v nouzi. Potřebují k tomu nejen špičkový výcvik a fyzickou kondici, ale i jazykové znalosti, kulturní a politický přehled, bystrý úsudek, schopnost rychle se rozhodovat. (Voyo)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (6)

Únos (2023) (E01)

Voyo doručilo jeden z mnou nejočekávanějších seriálů podzimu, přeci jen jsem se na něj těšil už při lednovém rozhovoru Kuby Štáfka U Kulatého stolu. A jsem fakt rád, že navzdory reputacím nováckých minisérií se tenhle thriller rozjíždí zatím solidně a přeju si, aby laťku udržel, klidně i zvedal. ()

Tým (2023) (E02)

Možná tu ledacos šustí papírem, zejména mi logiku moc nedává cast matky Pavly Gajdošíkové v podobě Jitky Schneiderové - původně jsem myslel, že hrají sestry. Jinak jsem ale místy až na trní, co se bude v tom prohnilém Pákistánu dít dál. Byť vzhledem k předešlé kariéře Gabriely Heclové pořád nemůžu vzít vpotaz, že už je herečkou a ne průměrnou “jůtuberkou”. ()

Naděje (2023) (E03)

Kdekdo to bude remcat, přitom si většina rejpálků nedokáže nevraživost vůči seriálu v komentáři ani obhájit, já ale musím uznat, že akční scény českému seriálu zkrátka chybí, minimálně ty, na které se dá dívat a které především netahají za sloní uši. ()

Bouře (2023) (E04)

Pokud se jen kecá v Česku, tak se to vleče, ale jakmile se dostaneme do za Afghánistán/Pákistán převlečených tureckých reálií, tak rád hltám každou minutku. I tomu Štáfkovi možná budu ke konci seriálu věřit vážnou roli. ()

Dohoda (2023) (E05)

Přítomnost Barbory Mottlové by šlo neobjektivně považovat za fajn prvek, ale v rámci toho, o čem seriál primárně pojednává jsem se poprvé přistihl, že se trochu nudím. Jako už bychom se mírně točili v kruzích. ()

Svoboda (2023) (E06)

Solidní ukončení solidní minisérie s mně velmi blízkou tématikou. Kdybych ale tohle nestudoval a neměl k tomu takový vztah, z dramaturgického hlediska bych u některých pasáží celé minisérie solidně zíval. ()