Extraktori

• Česko Extraktoři (viac)
Česko, 2023, 6 h (Minutáž: 60 min)

Pavla Gajdošíková, Jakub Štáfek, Jan Révai, Ján Koleník, Jitka Schneiderová, Sofie Anna Švehlíková, Gabriela Heclová, Michaela Petřeková, Jiří Štrébl (viac)

Čerstvě vytvořený tým české zpravodajské služby má za úkol pomáhat Čechům, kteří se v zahraničí ocitli v nouzi. Potřebují k tomu nejen špičkový výcvik a fyzickou kondici, ale i jazykové znalosti, kulturní a politický přehled, bystrý úsudek, schopnost rychle se rozhodovat. (Voyo)

Recenzie používateľa karyon k tomuto seriálu (2)

Únos (2023) (E01)

První díl docela ušel až na hlavní protagonistku, herečku Gajdošíkovou. To je totální propadák. Nevím jestli neumí hrát nebo jí ta role prostě nesedla, ale takhle blbě snad nehrají ani na prvním ročníku Damu. A to se omlouvám všem prvňákům za srovnání. Škoda, mělo to potenciál, ale amatérské, ochotnické hraní Gajrodšíkové to zabilo. ()

Tým (2023) (E02)

První díl ještě celkem ušel, až na příšerně hrající Gajdošíkovou, druhý díl je už totální propadák. Nuda, šeď, naprosto stupidní dialogy a Gajdošíková hraje ve druhém díle ještě hůř než v tom první, kupodivu se dá herecké dno ještě prohloubit. Jestli neumí hrát nebo jí ta role nesedla musí vědět ona. Já vím, že na takovej tristní výkon se fakt nedá koukat. ()