Tridsaťročnému Jonasovi sa momentálne nedarí. Dlhodobo berie antibiotiká, takže je z formy a jeho tréner ho nechce nominovať na blížiaci sa turnaj v boxe. Z frustrácie vŕši jednu chybu za druhou. V práci sa pobije s homosexuálnym zákazníkom, ktorý naňho podá trestné oznámenie, potom sa zapletie so svojou kolegyňou Silvou, čo sa samozrejme nepáči Jonasovej priateľke Kláre. Jonas však pred všetkými skrýva zďaleka najväčší problém. Podozrenie na rakovinu konečníka sa našťastie nepotvrdí, ale liečba poškodeného hrubého čreva ho šokuje – musí si doň pravidelne zavádzať dilatátor. Na to teda on určite nepristúpi. Nikdy! (TV JOJ)

klukluka odpad!

S touto písní silně třískni. Je libo tíseň? Pusť si tuto píseň. Míra stupidity tohohle nepopsatelného cosi je nevýslovná. ()

Pollock

Bezva zuby na zásnuby byly naprosto super, druhý odvysílaný s Čermákem se ještě tak nějak dal, ale toto? Trochu se děsím čtvrtého dílu, snad to nepůjde tak z kopce dolů až na odpad. ()

Esgalnor odpad!

Tesil jsem se alespon na takovy ten zabavny nedelni bizar, u ktereho se clovek pobavi nad jeho nekvalitami, vysledek je ale proste jenom spotrebni, plytka a nudna zalezitost prakticky bez zapletky, kde me ani nenapadlo se nad necim treba pousmat. Tragicky scenar, tragicky herectvi, naprosto zamenitelny vizual a navrch jeste otresna hudba. Nevedel jsem, jesti sleduju nahodnou epizodu levny a produkcne nenarocny Ulice nebo opravdu jedno ze ctyr nedelnich lakadel pro primetime CT, za kterym stoji drzitel Ceskyho lva. Tady proste nebylo vubec nic! A jestli ma tohle byt reprezentace mensin na verejnopravni televizi, tak je mi z toho jeste navic trochu smutno. ()

mira007

Minule chodil po městě Čermák s chcankama, teď Nedbal s něčím, co si strká do zadku... tohle má být dílo elitního scénáristy a režiséra pro veřejnoprávní ČT? PS: On už je takový vlhký sen padesátníků ty vztahový vzorce v tomhle cyklu. ()

Chudobka

Po zkušenosti s "komedií" z minulého týdne jsem ani nechtěla zapínat televizi. Ale mám ráda Jana Nedbala a Vojtěcha Hrabáka (Hrabák mě  zaujal v Hastrmanovi). Pro mě bylo obsazení těchto dvou herců dobrá volba. Hrabák by si podle mého názoru zasloužil více příležitostí u filmu, je zajímavý typ. A Nedbal má tak nevinný pohled, že by utáhl každou ženskou na vařené nudli. (Jako Nebeský okouzlil i B. Němcovou.) Komedie to pro mě sice opět nebyla, ale na Nedbala je moc hezký pohled a je to dobrý herec. Takže pro mě to rozhodně není odpad. ()

jiri.twist

Zezačátku homofobní příběh, který má jedno závažné téma, se kterým se nežertuje. Jinak pro mě průměrné dílko včetně hereckých výkonů a zpracováním, jako nějaký třítísicí díl nekonečného seriálu ... 6555 ()

ChickenPate

Jasně, doktor mi dá luxusní balení šidítek a zajdu si pro radu k týpkovi, který na mě zrovna podal trestní oznámení. Debilnější zápletku člověk aby pohledal. Celý to nedává smysl. ()

ANTYCHRYST

Nepřišlo mi to tak hrozné jako místní hodnocení.. Homo zápletka..takovej je bohužel teď trend.. Klasický televizní film.. tenhle docela i pobavil 50% ()

Amonasr

Opět poměrně lehká, odpočinková a svižná komedie se sice poněkud choulostivou tematikou, s níž se ale vyrovnala s nadhledem a bez zbytečných vulgarit či naopak bez protivnė hyperkorektnosti. Homofobního na ní nebylo vůbec nic a pokud to tam někdo viděl, tak snad z nepochopení nebo zbytečné úzkostlivosti. Věrohodnost příběhu je sice nízká až mizivá, ale u komedie to snad ničemu nevadí. Pouze ten happyend byl až zbytečně kýčovitý, jako by autorům naráz došel nadhled a zabloudili do červené knihovny. Celkově ale docela fajn oddechová věcička. ()

Tominni

Zatím určitě nejslabší díl této mini série televizních filmů, až se mi nechtělo věřit, že je pod tím podepsáno duo Vejdělek/Epstein. Velmi slabý scénář solidní zpracování nemůže zachránit a tentokrát se není ani o co opřít, co se týče samotných herců. ()

subic

Líbilo. V tom příběhu je plno vaty, ale téma onemocnění tlustého střeva není žádná čuryna. A hlavně Kateřina Klausová je neuvěřitelně krásná a moc moc jí to tu sluší. ()

mac000

Trochu jsou ty scénáře podle jednoho (dramatického) mustru. A když jdou s odstupem týdne tři po sobě, tak ten třetí už tak dobře nepůsobí jako první (případně druhý, který táhlo skvělé duo Čermák- Balzerová). Tady podobný "tahák" chybí. ()

ostravak30

Nutno říct, že od prvního filmu Bezva zuby na zásnuby šla kvalita trochu dolů. Je nutné si uvědomit, že hlavní hrdina se prezentuje rádoby homofobními názory a jen proto, že má jistý zdravotní problém je přehodnotí. Navíc se stejnými názory chlubí i jeho přátelé a když zjistí, že by snad také měl být gay tak opustí hospodu. Jistě v Česku takoví lidé jsou, ale řekl bych, že názor v tomto ohledu se podstatně zlepšuje. Určitě je ale dobře, že se jisté zdravotní obtíže dostávají na přetřes, protože je mi jasné, že podobné situace nejsou nikomu příjemné a přesto zůstávají trochu tabu. Jenže Jonas si za své problémy může tak trochu sám. Navíc nám Jiří Vejdělek a Marek Epstein tak trochu ukazují postavu, která není schopná říct razantně svůj názor a stát si za ním. Mluvit. I to je problém. Objasnit situaci. I před svou vlastní holkou? Vždyť se místy chová nelogicky a dokonce až hloupě. To je problém seriálů, kdy chcete děj natáhnout do mnoha epizod, ale ve filmech by to problém být neměl. Určitě ne v jeho závěru. ()

Solverino

Tak snad už přiletí ti mimozemštani.... nic jinýho si lidstvo nezaslouží. Film o ničem, jediný co vypadalo lákavě bylo to pečený koleno. To hrálo naplno, zbytek herecké výkony na úrovni pařezů. Strašné. To byl studentský film, středoškolská práce? ()

jungewolf

Slušně natočená komedie : 3-3,5 * a 45 % . Je na webu ČT : ČT 1, neděle 30.10.2022, 20.10 . Je s podivem, že samozvaní neomarxističtí ochránci "práv LGBT-menšin" (= jejich privilegizace na úkor nás, heterosexuální většiny) odsuzují  tento statečný politicky nekorektní počin ČT (natočený vloni, v r.2021 !!!) ve světle aktuálních událostí v cizině .....  :-) . Mimochodem, od svého dlouholetého kamaráda, dříve důstojníka ÚOOZ/odbor boje proti politickému extremismu/, dnes důstojníka NCOZ (Národní centrály pro boj s organizov.zločinem - pořád odbor boje proti politic.extremismu, včetně spolupráce s obdobnými policejními útvary v zahraničí) vím, že to, co produkují mainstreamová média, je jedna velká lež....  . Asi jde o vnitřní, čistě osobní spory uvnitř bratislavské LGBT-komunity .... . To jen tak na okraj ....  . ()