Kriminálka Kolín

• Česko Kriminálka Kolín (viac)
Nemecko, 1999, 81x45 min

Uwe Fellensiek, Gustav Peter Wöhler, Katja Weitzenböck, Dirk Martens, Anna Loos, Joachim Paul Assböck, Alexander Held, Julika Jenkins, Nicolas König (viac)

Uprostred zúriacich finančných bojov, zákulisných ťahov rôznych záujmových skupín, uprostred celej tej maškarády a tradičnej porýnskej veselosti bola stvorená spoločnosť. Kolín je mesto bánk a špecifického pohybu. Udržať si prehľad je viac ako náročné. Hlavná komisárka Alexandra Gebhardt tu vedie špeciálny tím, do ktorého sa dostať je česť. Môžete byť kýmkoľvek, tu rozhoduje iba jedna podmienka. Musíte byť najlepší... (oficiálny text distribútora)

divak84 odpad!

nenavidim primu za ty zasrané dementní tragední německé seriály, kde všude a každého dabuje daniel dítě a ten druhej (nevim jak se jmenuje ale dabuje třeba hellmuta v telešopingu). každý německý seriál si zaslouží odpad at už tohle hovno, big ben či kobra. ano čtete správně ! kobra. viděl jsem asi 3 díly a nuda taktéž. ()

Paity odpad!

Není ani potřeba k této německé hnilobě cokoli říkat. Tohle nemělo vůbec vkročit na naše televizní kanály. ()

Haymar

Krimnálka Kolín dokazuje že Němci sou za A) filmoví (nejen) analfabeti a za B) vážně extrémně oškliví a nesympatičtí Páni (a Paní)... Jednu * za to že je to tak blbý, až to občas skoro baví (ač nechtěně) ()

pistik odpad!

Proste ako všetky Nemecké seriály, ktoré tak s radosťou púšťajú na obrazovku Slovenské televízie a splachujú nimi Slovenské mozgy do záchoda. Je to stupídne, nezaujímavo natočené a zahraté a hlavne príšerné na pozeranie. Kedy užbude týmto paródiam na americké krimiserály koniec???? ()

smrtubohem

Nikdy se mi nepoštěstilo vidět více dílů v závěsu, tu a tam jsem se k tomu dostal, ale spíše náhodně. Někdy to nebylo úplně zlý, ale celkově oproti takovému Wolffovi druhá až třetí liga. ()