Kriminálka Kolín

• Česko Kriminálka Kolín (viac)
Nemecko, 1999, 81x45 min

Uwe Fellensiek, Gustav Peter Wöhler, Katja Weitzenböck, Dirk Martens, Anna Loos, Joachim Paul Assböck, Alexander Held, Julika Jenkins, Nicolas König (viac)

Uprostred zúriacich finančných bojov, zákulisných ťahov rôznych záujmových skupín, uprostred celej tej maškarády a tradičnej porýnskej veselosti bola stvorená spoločnosť. Kolín je mesto bánk a špecifického pohybu. Udržať si prehľad je viac ako náročné. Hlavná komisárka Alexandra Gebhardt tu vedie špeciálny tím, do ktorého sa dostať je česť. Môžete byť kýmkoľvek, tu rozhoduje iba jedna podmienka. Musíte byť najlepší... (oficiálny text distribútora)

Segrestor odpad!

Němečtí policisté jsou fajn. I v seriálu se to promítlo. Herci nepřehrávají, jsou přirození. Kamera zachycuje to podstatné. Střihač je Ynteligentný. Příběhy píše sám život, co jiného si přát? Kulku do hlavy. ()

DJ Obelix

Jedna hvězda za to, že v titulu se ční onen Kolín (ač je to pochopitelně trošku jiné město, než ve kterém žiji :-). Ale jinak naprosto břečkoidní německoidnost. ()

WANDRWALL

I tenhle seriál vyžaduje hodně trpělivosti, určité rozpoložení ducha, a jak se zdá, tak dost lidí nechce obého tomuhle seriálu věnovat, takže s nevhodným přístupem se nedivím, že je zde hodně oblíbené hodnocení - odpad!***(2.10.2010) ()

korbitch22

ty voe jednu hvězdičku za to,že ten polda je docela kolík a snad v každym díle,má jiný tričko Boba Marleyho!respekt!ale jinak samozřejmě strašné. ()

draggo

Jedna hvězda za to že mě to nevytáčí tak jako podobné německé veledílo Lenssen a spol. Je to zoufalá nuda bez jakékoli invence a nápadu s debilními postavami, ale jako seriál na který koukáte o půlnoci a sledujete ho na půl oka to funguje celkem dobře. /viděno v TV: 15% a 1*/ ()

lekr odpad!

Jeden z nejhorších počinů v dějinách seriálů. Nablblá německá detektivka o ničem se zoufale ohranými náměty "vylepšená" o svůj až podezřelý zájem o homosexualitu. Opravdu ten kdo si tohle vymyslel musek být gay...já proti nim nic nemám ale ve většina epizod se akorát dva detektivové dohadují a naráži na svou sexuální orientaci a navíc v hodně epizodách jsou často záběry z gay klubů, které se nestydí nasnímat i homoseuxuální sex....samozřejmě jenom mezi muži....a skoro v každé druhé epizodě je vrah nebo oběř zase někakejch teplouš...nezlobte se ale z tohohle "seriálu" se mi vážně chce blejt!! ()

rozbris

Jednu dobu to běželo i v televizi a dokonce v dobrém vysílacím čase. Viděl jsem toho dost, abych si o tom mohl udělat obrázek. Dva policajti v terénu - jeden normál, jeden gay, a dva většinou v kanclu. Řeši a řeší problémy, které bych do seriálu netahal jsou nudné... ()