Natalie, kterou čekají závěrečné zkoušky na vysoké, si udělá těhotenský text a podle jeho výsledku pak paralelně prožívá dva různé životní příběhy. Co ji čeká a nemine? (Netflix)

filipvrbik

Něco takového už tu sice bylo, ale proč ne. Je to celkem pohodový film, se zajímavým nápadem  a celkově se na to dobře kouká, i když je to trošku natahované. Trošku mi vadil konec...70% ()

Prochy38

Milé obličeje, milý příběh, ale u mě jedno velké ALE... Postavy možná sympatické, ale nejsou to lidé z normálních kruhů, takže cílová skupina 13-. Protože "život umělců" je fakt na hony vzdálený těm našim. Oki, přidávám *, nebyl bych fér. Řemeslně moc dobře zpracované, herecky taky. Prima nápad, palec nahoru za originalitu. Ale jak jsem psal, hodně mě mrzí, že tento příběh, byť si na to hraje, nemá s normálním životem nic společného. ()

Kacitr

Příjemný film. Všechno to začíná ve chvíli, kdy si Natalie udělá těhotenský test. A pak přicházejí všechna možná "co kdyby." V několika momentech jsem viděla samu sebe a tak nemůžu jinak. ()

KosiR_ksr

Nenáročná romantická komedie, která neurazí, ale ani ničím zvláštním nevyniká (ačkoliv počáteční zápletka má jistý potenciál, který se bohužel dále nerozvíjí). 60% ()

BOURQUE

Dva (romantic-based) príbehy v jednom filme, ktoré sa navzájom nerušia, ale naopak, dopĺňajú sa. Je to síce spíš jednohubka, ale natočená, zostrihaná a predovšetkým solídne servírovaná. Herecky sú najvýraznejší Lili Reinhart a Nia Long. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Olík

Co by kdyby – raci ryby. Nikdy jsem úplně nepobral natáčení zbytečných příběhů, ale dva v jenom….tak to mi hlava nebere už vůbec.  Sny, cesty jak se k nim dostat, romantika A, romatika B…..nuda, nuda, nuda. Svatý Augustýn (nebo to byl mistr Jan Hus) prý řekl: „Kdo chce druhé zapalovat, musí nejdřív sám hořet“. Tak v tomto případě opravdu nebylo nic, co z čeho by odlétla alespoň jiskřička. ()

kersten

Na začiatku vypadá film zmätene, ale nieje. Je jednoduchý aj pre jednoduchších jedincov. Aspoň myslím. O hviezdu vyššie len kvôli tomu ze som sa v ňom tak trochu videla. A asi aj každá matka po každej prebdenej noci s tým malým luciferom, si v duchu premieta: "kde som ja mohla byť keby sa to stalo inak". No úplne v prdeli tak či tak ()

albionlady

Jednoduchá pestrofarebná mileniálska jednohubka. Oceňujem, že scény medzi paralelnými životmi sa striedali plynulo a prirodzene. Odporúčam, ak si chcete oddýchnuť, vypnúť a obzerať si pekný setting. ()

VeeDee

Oddechový film pro holky (no dobrá, i pro ženy, protože ani já už nejsem nejmladší). Je to moc milý film se sympatickou hrdinkou. Aneb jak může skončit osud, pokud jedna událost dopadne anebo nedopadne...?  V každém případě, jak Janek zpívá: "Svět se točí a všechno bude fajn!" A to je prostě fajn. ;-) ()

haWranka

Hodně jsem se rozmýšlela mezi 2 a 3 hvězdami. Nakonec jdu níž hlavně proto, že originalita byla pouze ve stylu vyprávění, ale nakonec z toho vylezly dva tuctové rom-dram minifilmy bez špetky originality. Hlavní hrdinka byla většinou fajn, ale jinak se mě postavy nijak extra nedotkly. Podobně rozdvojený příběh má i film Srdcová sedma a ten se mi líbí mnohem víc. ()

Skrivan

Nápad vyprávět dvě možnosti, jak by se vyvíjel příběh jedné postavy, je skvělý a nesmírně zajímavý. O to víc mě mrzí, jak to tady dopadlo. Dalo by se s tím tolik vyhrát, ale obě linky jsou žánrově v podstatě totožné (čti nudná romanťárna o ničem) a nepřinášejí vlastně nic nového nebo zajímavého. K tomu ještě připočtěte nesympatickou a blbou hlavní „hrdinku“, na kterou se vlastně koukáte dvakrát(!), a neúměrně dlouhou stopáž a skutečnými hrdiny budete vy, pokud to zvládnete dokoukat (já si to musel zrychlit, abych to měl dřív za sebou). ()

rigby

Americká holčičí infantilní záležitost. Mnohokrát ohraný nápad, který je v tomto případě opravdu velmi sterilně a nudně ztvárněn. Režisér mohl při troše snahy z toho dostat mnohem víc. Po celou dobu mě to nedostalo. Navíc ještě nesympatická představitelka hlavní role. Pomalu se to odvleklo, ty téměř dvě hodiny jsou v tomto případě opravdu zabijácké, a v hlavě nezůstalo vůbec nic. 2- ()

STFUzena

zajímavý nápad ale na mě až moc zalité sluncem. Za mě by bylo fajn, kdyby do filmu bylo přidáno trochu reality, tzv. vše vždy neskončí dobře. ()

Veeria

Líbí se mi, že film dává naději. Naději, že ať už se život bude vyvíjet jakkoliv, nakonec vše dopadne tak, jak má. Moc pěkný film. ()

mia.com

Mne se to moc libilo. Moc prijemny odpocinkovy film, se sympatickymi herci. SPOILER libilo se mi, ze v paralelni budoucnosti ma hlavni hrdinka spolecne splneni snu s animovanym filmem a ne, ze by skoncila s tim stejnym chlapem. ()

ElleMcDee

Příjemná, romantická oddechovka, která má navíc určitou hloubku a poselství. Jeden sen - dvě cesty, jak se k němu dostat. Někdy, když náš život nejde podle plánu, neznamená to hned, že nemůžeme dojít ke svému cíli, jen ta zkrátka dojdeme jiným způsobem. Celé je to podtrženo dobrými hereckými výkony. Super film pro deštivé odpoledne. ()

breebee

Od Netflixovských komedií člověk nikdy nic nečeká, takže když se to občas povede, je to milé. Jako tenhle film. Námět byl fakt super a zajímavý, líbilo se mi sdělení/hlavní myšlenka filmu a děj ani nebyl předvídatelný. Hodnotím kladně i to, že film nejenom ukázal, že oba konce mohou být fajn, ale že různé cesty mohou vést ke stejnému výsledku. Za mě prostě fajn oddechový film a Lili je skvělá! ()