Kouzelný větrník se roztáčí, v TELETUBBYLANDU začíná nový den a čtyři hravé kamarády čekají další dobrodružství a příhody. Fialový Tinky Winky je největší, zelený Dipsy má nejraději černobílý klobouk, žlutá LaaLaa si nejraději hraje s balonem a nejmenší Po, žijí za horami v tajemné zemi, kde se může stát cokoli... TELETUBBIES mají rádi tanec a velmi milují jeden druhého. A dětri budou tyto báječné postavičky také milovat. TELETUBBIES jsou mezníkem v předškolním programu, speciálně navrženém pro malé děti, aby jim pomohl s koordinací zraku a sluchu. (oficiálny text distribútora)

heroin88 odpad!

Je to úchylné,ak to povie už 11 mesačné dieťa, tak niet o čom diskutovať. Odpad totálny bez diskusii, jedna z najhorších vecí dostupných na TV obrazovke. ()

acruj

Takovýhle typ seriálu by tady vůbec neměl být. Zamyslete se všichni co dáváte odpad, není to určeno vám, ale malým dětem .... ()

Keledaia

Místama je to nebetyčná prdel a člověk u toho chči-e jen proto, že to "prostě nemůže bejt taková kun-ovina". Btw.: Mandes, z jaké planety jsi? :) ()

AndieCZ odpad!

Na tomhle seriálu jsem vyrůstala, ale vždycky jsem ho nesnášela. Přišlo mi, že to není pro malé děti, ale pro úplný idioty. 5 minut plácat dokola, že "je čas udělat dětem pápá". Tehdy to byl trhák. Vím, že jsem doma měla tyhle gumový pískací potvory. Když jsem povyrostla dostal je pejsek a vyrovnal s nimi účty! ()

Dendelinka

Já osobně jsem na Teletubbies vyrůstala a byla jsem jejich věrná divačka, každé časné ráno jsem tak vstávala a nenechávala jsem ji ujít ani jeden z jejich dílů. Teď je samozřejmě jasné, že se tento TV seriál ve vašich očích jeví jako nějaký nesmyslný dětský výplod fantazie, ale každý z nás byl jednou dítětem a sledoval všelijaké seriály, jako je tento. Tvůrci tohoto seriálu zřejmě věděli, za jakým účelem jej tvoří a já si myslím, že v mých raných letech to svůj účel splnilo. ()

gomecz odpad!

Nerad hodnotim serial ktery jsem nevidel alespon z 50%. ale byl bych velmi znepokojen kdyby neco takoveho melo moznost ovlivnit dusevni vyvoj meho potomka. Kdyz nevezmu na zretel neuveritelnou hloupost celeho toho cosi, ktera sama o sobe je dost nebezpecna, tak jsou v tomto dile videt napriklad i socialni modely ktere jsou vyslovene spatne. Je to stejne jako by jste diteti rikali klidne sahni na tu rozpalenou plotnu, je to desna prca... ale ne, nic te neboli, jen doto znovu, to neni bolest to je zabava, raduj se a znovu. ()

Viollence odpad!

Myslím, že kdyby na Zemi útočili mimozemšťané a z NASA jim poslali pár DVD hrátek Tinkyho,Dipsyho, LaaLaa a Po tak by se radši vyhýbali celé Sluneční soustavě nebo rovnou celé Mléčné dráze. ()

ocypuc

Nějaká parta psychologů si usmyslela že je to vhodný pořad pro děti. Nejspíš to byl nápad soudruhů z USA nebo UK. A vysílala to stanice ze všech nejkomerčnějších. Samozřejmě že je to odpad, ale jak někdo z Vás ví, že se to těm capartům nelíbí? ()

Freakyy odpad!

A tohle dělá z dětí retardy. Rači bych pustil dítěti porno než ho nechal vymít si mozek nad tímto odporným paskvilem. Tohle pustit v blázinci, tak tam stoupne počet sebevražd o 110%... Žádný Faces of Death a nějaký 4 země kde to zakázali... tohle by měli zakázat v těch 40... minimálně... ()

Petrikuss

Ano, je to serial na úrovni mentálně postiženého člověka, mozky vymývající kravina...i přesto se tento seriál stal velice úspěšným a oblíbeným v mnoha zemích a právě za to dávám dvě hvězdičky ()

Necrophobic

Tak s touhle peckou jsem konfrontován momentálně denně,díky mému skoro dvouletému synovi. A v tom je ten kámen úrazu ,tohle nemůže nikdo upřímně kladně ohodnotit pokud mu je nad cca 5 let.Ale je vidět podle reakcí těch nejmenších ,že se na tom snad podíleli dětští psychologové.Prckové to prostě žerou a to je hlavní. Do 5 let asi plný počet pro dospělé na hraně odpadu.Kdoví třeba na tom jednou v pozdním stáří budeme někteří taky ujíždět. :-D ()

ewiku odpad!

Raz som pri dohliadaní na dcéru svojej kamošky bola nútená toto vidieť a nie som si istá, koho to poznačilo viac, či mňa, alebo malú. V každom prípade ak toto púšťajú bežne v domácnostiach, tak sa ani nečudujem, že je väčšina mamičiek po troch rokoch na materskej tak zmagorených. Ďakujem, radšej pustím Toma&Jerryho, ročné decko to síce nepochopí, ale ja sa aspoň zabavím. ()

zdogy

Jako dítě jsem to nestihla a připadalo mi to úchylné a infantilní. Dnes mám batole a vidím kolem sebe hodně jiných. Oni mají úpřímně řečeno (moc se na mne nezlobte) ale stejné IQ, jako ty 4. Co jim říkáme? Pápá, paci paci, půjdeme děla cáky dáky, hami hami, číííí, šimry šimry....A navíc opakujeme všechno bambilionkrát dokola stejně tak, jakt o dělají v seriálu a proč? Aby si to zapamatovaly. Co si budeme nalhávat, jsou to lidé, co se sotva najedí samy, neumí se obléci, říkají pár slov někdy krátkou větu, neznají barvy, nechápu čas, nevydrží se na nic dívat ani pár minut v kuse, takže nějaký příběh? To jim je fakt fuk. Musí si u toho svlíknou ponožky, vylít pití, rozštrachat tohle a tamto.... rozhodně nesedí přilepení u televize. Máte přehnané představy o batetech, tohle je pořad přesně pro ně!!!! ()