Asterix a Obelix: Misia Kleopatra

• Česko Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (viac)

Kleopatrin Egypt je pod nadvládou Rimanov a Kleopatra a Cézar sú milencami. Kleopatra, podráždená Cézarovymi sarkastickými poznámkami na adresu Egypťanov navrhne stávku - ak sa jej podarí vybudovať prepychový palác do troch mesiacov, bude musieť Cézar verejne vyhlásiť, že Egypťania sú najväčším národom na svete. Je to takmer nesplniteľná úloha, no architekt Numerobis nemá na výber - ak sa mu ju nepodarí splniť, stane sa z neho večera pre krokodílov. Pomôcť mu môže jedine zázrak - Asterix, Obelix a druid Panoramix, ktorý ovláda tajomstvo zázračného nápoja. (STV)

Lenka0064

Díváte se, jelikož nic jiného "nedávají", dopředu odsoudíte jako blbost, ale sami sebe přistihnete, jak se v jednom kuse smějete a plácáte do kolen. Dokonce vás mrzí, že se o postřehy nemáte s kým podělit, díváte-li se sami. Příběh sice nestojí za moc, ale opravdu vtipné gagy, které se nedají vyprávět, jeho mezery vyplní. ()

Lukasfox

sice je to bláznivé ale mě se to libí mám asi výhodu že sem se nikdy nedíval na kreslenou předlohu, ale já tenhle film jako komedii mám rád a vždy se u toho dosti nasměju!! ()

elshish

Asi jsem tímpádem stále malé dítě.. :) Jednak český dabing je ohromný a některé přidané scénky, které nejsou v comicsu jsou vtipné a baví mě.. prostě : "I feeel good meeen :)" ()

Sosak

Na první shlédnutí očividně velmi drahý a špatný film. Na druhé to samé, stejně tak na třetí i na čtvrté... Asterix měl zůstat kreslený, nebo když už tak stačilo ho jednou převést na živé herce. Víckrát se to stát nemělo. Nejvíce mě ve filmu děsily ty hrozitánský vtipy - nenatočil jsem to a stejně jsem se za tvůrce v kině svíjel trapností. Navíc příběh je ač obšlehnutý, tak stejně obsahuje spoustu předělaných scén, které ale ztratily na kvalitě. Takovou třešničkou je Jamel Debbouze, který mě během celého filmu vytáčel do běla...ale možná to bylo jenom tou jeho debilně napsanou rolí. Jo a taky ta ženská, co velela dělníkům na Pyramidě byla strašná... ()

Poker_Face

Nebudou kameny, nebude staveniště, nebude staveniště, nebude palác, nebude palác ... nebude palác. Žádný další komentář tenhle film nepotřebuje. ()

Bobšule

Tenhle film je "vážný" v rámci Asterixovských možností zhruba prvních deset až patnáct minut. Přesněji do okamžiku, kdy se kapitán pirátské lodi postaví na příď své bárky a zvolá "Jsem králem světááá!". Tímto veškerá "vážnost" filmu definitivně končí. V ten okamžik jakoby si totiž tvůrci řekli "a odteď už to bude jenom sranda!" a ona opravdu je. Tedy alespoň pro mě byla. (Závěrečné "Ti amo" mě proto zastihlo už téměř bezvládnou a polomrtvou smíchy.) Ocení jí ovšem ten, kdo má aspoň trošku nakoukáno, protože valná většina humoru nějakým způsobem těží z citací a parodií jiných filmů. ()

Sign

siileny tento film,cekal jsem napoprve strasnou detskou picovinu...ale smichy sem se chvilemi malem roztrhl, lidem co se to nelibi nvm beru vas nazor jasny, ALE asi nemate smysl pro humor, tento film si muzu pustit kdykoliv a kdekoliv, pokazde mne pobavi, POKAŽDÉ ()

Acrobat odpad!

Iba nazov a dvoch hlavnych hercov ma spolocny tento Asterix so svojim predchodcom. Ide vsak v tomto spracovani o pad velmi hlboko a tvrdo. Takmer nic nesedi. Od pribehu, vtipu, hercov (az na Bellucci), hm...akcie (ak tam nejaka bola). Nemalo to cim pobavit, cim zaujat. Je zretelne vidiet tuzbu este vytlct nejaky kapital zo znacky Asterix a Obelix. Zbytocne pokracovanie, ktore trochu poskodzuje dobre meno jednotky. ()

RajAthen

Kde si první díl vystačil s vlastním humorem, tam druhý zachází do parodování, což je povětšinou spíše na škodu. Člověk zkrátka musí hned na začátku obejmout pozlátko šílených francouzských komedií a nepustit se ho celou dobu. Pak lze s čistým svědomím konstatovat, že jsem se kolikráte i zasmál. Proč ale musí být Asterix a Obelix vykrádačka, to mi zůstane utajeno... ()

Black-star

Bohužel lehce slabší než díl první, ale furt jsou husté nápady. Vtipné slovní přesmyčky i řečené či naznačené dvojsmysly. Takže já se bavila. 56% ()

jaki96

Francouzská komedie je nabitá vtipnými scénkami a hláškami od začátku až do konce. Samozřejmě, že nemůžu porovnávat kvalitu tohoto snímku s americkými trháky, ale v daném žánru si myslím, že spojení komedie a parodie nastavilo hodně vysokou laťku. Vůbec špatné není ani obsazení, z něhož nejvíce září Gérard Depardieu, Christian Clavier a Jamel Debbouze. Na pobavení výborné, mně osobně to vždy zlepší náladu. Takže bez váhání 5* a 100%. ()

Mira90

Nedávno jsem (po delší době) viděl Kleopatru znova - a on je to prostě ukrutně zábavný film. Plný narážek a povedených vtipů. ()

Oonika

Některé hlášky používáme dodnes! Místy trochu mimo mísu, ale hlavní představitelé jsou opravdu dobře obsazení a celé je to vcelku zábavné. ()

Trendis

Snaží se o vtipné dialogy a sem tam i o vtipné grimasy. Daří se jim to na výbornou. Hlášky jsou chytré, grimasy nejsou trapné. A jsem velice rád za Jamela Debbouze, kterého jsem si oblíbil z filmu Angel-A. ()

Hashirama

Jde to, jde to, Imhotep! Dvojka posunula hranice myslitelného a ze ztřeštěného komiksu udělala ztřeštěný film. Jednoduchá oddychovka nabitá vtipem, monumentálními hláškami, zábavnými postavičkami a dokonalou Monicou Bellucci. Nejlepší hraný Asterix. ()