Jen na skok

• Veľká Británia I Came By

Maluje graffiti na domy, ve kterých bydlí společenská smetánka. V jednom sklepě přitom ale odhalí zvrácené tajemství a začnou se dít věci, které ohrozí jeho nejbližší. (Netflix)

Silencia90

Překvapivé, děsivé a originální. Čekala jsem thriller jako každý jiný, že hlavní hrdina vždy zázračně vyvázne. A nemohla jsem uvěřit, že tomu tak nebylo. Třikrát. Fakt pecka. 4,5* ()

BOURQUE

Jednotlivé kúsky príbehu sú pomerne rýchlo odhalené. Prekvapil chladnokrvný Hugh Bonneville. P.S.: Po minulom nevydarenom filme je to od Babaka Anvari krok dopredu. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Olík

Otevřu recenze a hned jako první na mne kouká ta od J*A*S*M a její úvodní věta, kde se píše něco o nezaujetí ze začátku, nesympatické postavě a hlavně nečekaném obratu někdy po úvodní půl hodině…..jako bych četl svoje budoucí věty. Takže přeskočíme počáteční rozpaky a rovnou se vrhneme k té zábavnější části filmu. Předvídatelný, slušně vystavěný “Fritzl“ thriller s pomalejším tempem a nijakými herci. Nějak to tam po troškách je….zápletka, atmosféra, napětí….asi bych vynechal to poukazování na sociální rozdíly…..ale určitě od obrazovky neodcházím uražen. ()

Daiker

Trochu jiný děj.... Čekal jsem hru na kočku a myš, ale dostal jsem spíš příběh matky a kamaráda hlavního hrdiny. Ten se tam moc dlouho neohřál a pořád jsem doufal, že se zas dostane na scénu. Celkem zneklidňující pocit, jak soudci vše procházelo... Nenudil jsem se ani minutu. Mínus bylo, že jsme neviděli scény, jak všechny likvidoval.... Jen náznaky a divákovi nezbylo nic jiného, než si vše domyslet... ()

John80

Slušný Thriller pripomínajúci film Smrť v tme, zlodej v dome odhali zadržanu obeť v pivnici a následny dej vrážd,chválim Netflix má aj dobre filmy 4* ()

Trixinka

Marně se ptám, kde udělali tvůrci tohoto snímku zásadní chybu. Možná v obsazení - až na záporáka, z kterého charisma přímo stříkalo na všechny strany, postavy nevýrazné, nesympatické; možná v příběhu, který má tolik nelogických a nebojím se říct až debilních zvratů (v dnešní době, kdy má každý náctiletý mobil s kamerou a možností natočit video, které se uloží někam na net, se hlavní hrdina vydá na druhý průzkum jen tak a nic nenatočí nevyfotí?); a možná jen v tom, že příběh prostě nebyl dobře podán a natočen. ()

ER

Jak je ve hře soudce, tak je to dobré, ale to kolem něj podprůměrné. Děj je roztrhaný, postavy mizí dle potřeby a ne dle logiky. A pár dalších nesrovnalostí pozorný divák odhalí snadno (např. jak matka sleduje soudcův dům a pak se snadno do něj dostane). A místo strhujícího finále nám tvůrci nabídnou rozbředlou vztahovou kašičku s uslzeným černouškem. Kdyby tvůrci z části děje udělali přímočarou story jako Smrt ve tmě, tak už jen velmi dobře vykreslená postava soudce by to utáhla. ()

rublik05

Dle popisu jsem si říkal, že by to mohl být fajn atmosférický thriller. Příběh není nikterak originální, je to spíše taková kombinace několika žánrově obdobných námětů, nelze mu však upřít atmosféra, hlavní záporák je docela fajn, občas dojde i na nějaké překvapení či na nějaký ten zvrat. Snesl bych však mnohem svižnější tempo, hlavní postavy mohly být sympatičtější, finále mohlo být mnohem důstojnější a povedenější, neboť celý snímek dost kazí. Jen na skok je skrz na skrz průměrný thriller, který měl rozhodně na víc. 4/10. ()

Argondia

Film mě bavil a absence detailních krvavých scén mi narozdíl od ostatních rozhodně nevadila, naopak. Jak tohle někdo může považovat za zápor?! Jestli jste viděli málo krve a krutosti, pusťte si záběry z jatek a pokusných laboratoří, úchyláci! Pár chyb a nedomyšleností odpouštím, celek byl pro mě příjemné překvapení i když mě nasral konec. ()

gemi

Jako, je to solidní thriller, to se musí nechat. Jediný problém je v dramaturgii. Kdyby to mělo 90 minut, bude to strhující. Na skoro dvouhodinové stopáži se to malinko rozplizlo. Ocenit ale musím určitou mnohovrstevnost. Jsou to slabší čtyři, ale jsou tam. ()

.killer.

Poměrně zajímavě vystavěný thriller, který nepřináší nic nového, ale místy umí překvapit. Co zamrzí je pomalejší tempo. Větší podíl napětí a menší snaha o začlenění sociálních dramat by nebylo od věci. Tak či tak lehký nadprůměr a jedna z těch povedenějších věcí z Netflixu. ()

ANTYCHRYST

Tvl..proč to takhle zabili..škoda slov..dobrá kamera..začátek grafka pak .soudce uchylnej slizak ...Člověk čekal s napětím co bude dál ..ale místo akce tomu došel dech..:( takového prostoru.. pro mučení ve sklepě..nečekané zvraty..atd..ani hovno..ani neukázal co ten kluk, matka, ten co tam byl taky nic..:( tohle měli bejt dobrý 4* ...35% velká škoda ()

papadoce

Hlavná postava bol teda riadny čurák. Divák má čo robiť, aby ju vnímal ako kladného hrdinu. Film má ale znepokojivú atmosféru od začiatku a drží diváka v napätí. Miestami je to celkom dusivé. To ako sa Tobi choval ku svojej mame bolo hodne cez čiaru. Mala ho vyhodiť z domu dávno. Prúser je, že bola psychologičkou a radila iným ako si usporiadať život, pritom ten svoj a jeho manželskú aj materskú stránku absolútne nezvládla. Život je plný paradoxov. Zaujímavou postavou bola práve tá negatívna v podaní Hugha Bonnevilleho. Číre zlo. Predstava, že tieto zverstvá sa skutočne dejú je desivá. Ak by raz zmizlo moje dieťa a nenašlo by sa, práve takáto predstava by ma totálne odrovnala a mučila celý život. Inak ten Tobiho kamarát bol tiež čistý retardér. Nechápem, že takáto generácia existuje a dožíva sa dospelosti. Sú to totálni lúzri a vypatlanci. Prvá hodina filmu bola skutočne parádne vystavaná. Do tej doby výborný temný thriller. Bohužiaľ od sedemdesiatej minúty sa začali niektoré postavy správať nelogicky a celé to vyvrcholilo fakt stupídnym záverom. Je to škoda, mohlo to siahať s prehľadom na štyri hviezdy. ()

Mamlas odpad!

Nudné vykecávací rodinné drámíčkou o 2 snoplech, co obtěžují svět děláním graffiti, dokud nevlezou do špatného baráku. Jeden z nich to bohužel přežil. Asi. Nevím. Byla to tak nezáživná a blbá věc s mizernými "herci", že jsem neudržel pozornost vůbec. (2%) ()

wowylgu313

50% něco to do sebe mělo. Samozřejmě už podle přečtení obsahu je každému jasné cože to ten člověk v tom sklepě najde, takové to true klišé. Teď se vše mělo pořádně jen vykreslit jak nejlépe to jde a bohužel se zas takové bum nestalo. Třičtvrtě filmu se to celé táhne a posledních patnáct minut rychle hr hr narvat celý ten konec do jednoho. Upřímně z konce jsem byl víceméně zklamaný a do toho konce to byla spíše nuda. Nebyl to úplný odpad ale rozhodně se to nedostane na příčku filmů na stejné téma, které už byli k vidění. ()