Foter je lotor

• Slovensko Protivný svokor (viac)

Gaylord „Greg“ Focker (Ben Stiller) je až po uši zamilovaný do pôvabnej Pamely „Pam“ Byrnesovej (Teri Polo) - a tak nečudo, že keď príde svadobné oznámenie od jej mladšej sestry, je pripravený spoznať celú rodinu svojej vyvolenej a požiadať rodičov o jej ruku! Zdanlivo možno ide o banálnu situáciu, keď sa obe strany snažia za každú cenu vytvoriť o sebe ten najlepší dojem. Pamin otec Jack (Robert De Niro), niekdajší agent CIA, ktorý je od prírody nedôverčivý a podozrievavý, má však omnoho výhodnejšiu východiskovú pozíciu. Je na domácej pôde a pre jeho dieťa nie je nikto dosť dobrý! A už vôbec nie Greg, ktorý nemá kladný vzťah k mačkám - stratil mu štvornohého miláčika a chcel ho trápne nahradiť iným z útulku -, je zamestnaný v nemocnici ako zdravotný „brat“, detektor lži naňho prezradil, že veľmi dobre vie, čo sú to pornofilmy a okrem toho má nemožné priezvisko! Gregovi sa navyše darí skutočne majstrovsky „šliapať v porceláne“ a nechávať za sebou spúšť. Oživenie do súboja dvoch hlavných „kohútov na smetisku“ však vnesú aj matka nevesty Dina (Blythe Danner) a sok v láske - bohatý krásavec a „vhodný ženích“ Kevin Rawley (Owen Wilson). Všetko nasvedčuje tomu, že Pam si s Gregom vytúžené „Áno“ nikdy nepovie... (TV Markíza)

cross

Originální nápad na scénář, slušné zpracování a několik výborných vtípků činí z této komedie solidní nadprůměrnou podívanou. ()

Ravi

Kdyby tenhle Fotr zůstal jediným, ani bych se nezlobil. Je to slušná komedie, má i příběh a Stiller je opravdu vtipný. Čekal jsem ale o mnoho víc, vzhledem k tomu, že si roli otce zahrál De Niro. Owen také není úplně marný. Svižná nedělní zábava. 60% = 3/5 ()

Nepi

Komedie o spojení jedné přitroublé rodinky.Robert De Niro v roli otce a Ben Stiler v roli zeťe jsou skvělí...Místy celkem vtipné a někdy až přehnané... ()

P1tr

Stiller s De Nirem si padli do oka, což Fotrovi jen prospývá. Člověk by řekl, že si všechnu smůlu Gaylord Jebal vybral na matrice, ovšem není tomu tak a dočkáme se spousty více či méně uvěřitelných trapných situací. ()

ssfan

Perfektní komedie se skvělým hereckým obsazením. Ben Stiller v roli totálního smolaře a Robert de Niro jako bývalý agent CIA, vydávající se za květináře a otec Stillerovy snoubenky, jsou hlavními postavami této komedie, která má i druhé - ještě ztřeštěnější pokračování, které už není podle mně tak vtipné jako tento 1. díl. Ale za film Fotr je lotr dávám 4 hvězdy ()

solskjaer

Úžasná komedie z ještě úžasnějším Benem Stilerem. Tahle role mu byla ušita na tělo protože jakým způsobem ji zahrál to bylo okouzlující! ()

lewwin

Zábavná komedie o agentovi ve výslužbě, kterého ztělesňuje Robert de Niro - člověk, který rozhodně příliš komedií v minulosti nenatočil. A tady mu to jde. ()

Zemi11

Seznámení se s otcem snoubenky doufám neprobíhá vždycky takto. Místy typické anglické situace vyvolávající úsměv. Nic extra. Klasické dvě hvězdičky! ()

Obivan

Tahle komedie mě příjemně překvapila. Řada humorných situací, řada vtipných scén, to je to, co tento film dělá filmem. A nesmím zapomenout na super výkon Roberta de Nira. ()

Marty89

Obyčejná průměrná americká komedie. Moc jsem od toho nečekal, ale slušně jsem se pobavil. Jako jednorázová zábava se to určitě dá doporučit. ()

kenkaku

Možná za to mohlo mo-mentální rozpoložení s ohledem na to, že v roce 2000 jsem si připadal při první návštěvě "u tchýně" úplně stejně (tedy samozřejmě ty následky byly jiné :)), ale "Setkání s rodiči" rádo-by nastávající v podání Bena Stillera mi sedlo. A to Stillerův humor nijak nepreferuju a nevyhledávám. Prostě se stalo a líbilo se a to víc než "průměrně". ()

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

20.09.2013

Právě v těchto dnech zažívá vrchol slávy jako Walter „Heisenberg" White v seriálu stanice AMC Breaking Bad. V neděli odvysílaná epizoda „Ozymandias" strhala rekordy v sledovanosti a kritici i diváci… (viac)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím… (viac)