Stret človeka s medveďom na jeho území, končí zvyčajne fatálne. Ak však stretnete medveďa, ktorý navyše skonzumoval nemalé množstvo bieleho prášku, môže to dopadnúť všelijako. Medvedi, totižto netušia, že keď v nájdu v lese kokaín, ktorý vypadol z lietadla pašerákom drog, rozhodne by ho nemali zožrať. Na nešťastie všetkých ľudských hrdinov príbehu, sa drogy vysypali nad idylickou prírodnou rezerváciou a preto sa ich tu zišlo toľko – klasickí výletníci, deti za školou, matka jedného z nich, obetaví strážcovia parku, gangstri hľadajúci spadnutý kokaín, policajt, ktorý pre zmenu hľadá týchto gangstrov… Čo myslíte, že sa stane, keď na túre stretnú štvrť tonovú chlpatú príšeru? Zle a pravdepodobne v niekoľkých kusoch. Hoci sem všetci pôvodne prišli z rôznych dôvodov, teraz majú jeden spoločný ciel, vyviaznuť živý. A nebude to ľahké. Zatiaľ čo skutočný predchodca medvedieho antihrdinu sa v roku 1985 predávkoval a zbláznil, filmová verzia je oveľa odolnejšia, vynaliezavejšia a našťastie aj zábavnejšia. (Cinemart SK)

(Z)denny

Po dlouhé době snímek, který stojí za to ho vidět. Má příjemnou stopáž, je nabitý akcí, humorem a hlavně - na nic si nehraje. Je v něm všecho, co člověk od tohoto žánru může očekávat. Hlavně v něm nepotkáte žádný zbytečný patos, žádné prostoduché dialogy a ani žádné vnucené "genderově-politicky korektní" blbosti. Užijete si pěkné přírodní scenérie, trable kolem koksu, super mědvěda a také pár vtipných komparzistů, kteří dělají mědvědovi stafáž :-) ()

M.E.K.Y odpad!

Ne, nebudu nad věcí a nebudu to brát s rezervou. Prostě nejde patlat na jeden krajíc chleba žánr komedie a thriller. Nefunguje to a nikdy nebude. Dopadlo to přesně tak, jak jsem čekal. Stupido! Co taky čekat od režisérky, která nikdy nic aspoň průměrného nenatočila... P. S. Musel jsem si "na spravení" pustit scénu Lea s méďou z Revenant. ()

Illy

Promarněná šance. Mohla to bejt ujetá krvavá jízda, bohužel by to ale nesměla natočit Elizabeth Banks. Ona to snad i sama stříhala... proboha! Hrozně zfušovaný. Škoda. ()

Flopik

Medveď na kokse ? Toto keď som videl, tak som sa tešil na parádnu, crazy komédiu, kde medveď bude masakrovať vtipné postavy. No dostal som to možno tak zo štvrťky. Medveď zabíja málo, mohlo to byť aj viac brutálnejšie. Občas tam sú črevá, nejaká končatina ale je toho málo. Postavy úplne odveci, nesympatické, nevtipné no nesadli mi.  A to je asi aj najhoršie, je to strašne málo vtipné, zasmial som sa možno 2 krát. Nič proti Banksovej, ale toto chytiť schopnejší režisér, mohla to byť sranda na ktorú by som dlho spomínal. Najlepšia a zároveň najvtipnejšia scéna je so sanitkou, to si pozrite na youtube a o nič neprídete. Veľká škoda. ()

Muel

| Universal Pictures | Cocaine Bear mohla byť dokonale uletená a strelená komédia so sfetovaným medveďom. Ešte raz, sfetovaným medveďom. A vyšla z toho absolútne nefunkčná ničota, ktorá má síce pár aspoň trocha vtipných momentov a podareného CGi medveďa, ale strašné postavy, divný a nesmiešny scenár a otrasný záver. Neviem na čo sa to Elizabeth Banks dala, ale toto jej nevyšlo. Tu trebalo Setha Rogena a jeho partu, zaobaliť to do zručnej réžie v štýle Superbad a poriadne sa vyblázniť. Slabota. Viac TU. | Hodnotenie: 4/10 | ()

Aurus

8/10. Od tohoto filmu jsem čekal že to bude zatím film roku 2023 a stalo se to? Pro mě ANO! Tenhle film je výborný, příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je dobrá, vtipy jsou vtipné a některé znich i geniální, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jediné co mě na filmu štvalo je ten Kluk který už ani nevím jak se jmenuje, ten byl jednoduše otravný a kdyby zemřel tak by to alespoň pro mě bylo lepší. Za mě zatím film roku. Doporučuji. ()

Israha

Nostalgická vzpomínka na rodinné dobrodružné filmy s dětmi, ztracenými v přírodě, kamarádskými zvířátky a neschopnými komediálními záporáky...jen žánrově přetočená a o dost méně vhodná pro celou rodinu :D. Na papíře to nicméně funguje lépe než ve skutečnosti, protože gore scény jsou sice lahůdkově přehnané a humor správně černý (byť některé fóry mají mizerný timing), ale ta rodinně-dobrodružná linka se s tím bije a celkově to pak působí nekoherentně. Měl jsem pocit, že sleduju dva filmy v jednom a že se neprolínají úplně přirozeně.  Trochu škoda, že si Elizabeth Banks netroufla tohle natočit jako čistokrevný splatterpunkový nature amok horror (i když zároveň chápu, že pak by se to asi do kin protlačit nepodařilo, no). ()

fisus

Poslední třetina filmu se celkem táhne a už to není taková sranda, jako ty první dvě, ale i tak dám takové horší čtyři hvězdičky. Fajn oddychovka, od které jsem nic nečekal a proto jsem byl překvapený. ()

Punkey

Tak tohle mě teda netrefilo. Asi to mělo být vtipné, ale bohužel to tak v drtivé většině případů nevyznělo. Jednu hvězdičku dávám za trochu toho gore a fajn synth music. ()

panvasik

Tak tohle byla totální sračka, kterou jsem si fakt užil. Smál jsem se celý film, ale řekl jsem si že budu nohama na zemi, ale po scéně se sanitkou, jsem musel privřít obě oči a dát ty 4*. Hrozná kravina, která je tak na jedno zhlédnutí a po dvou hodinách na to zapomenete. Nevím jak někdo může film brát s vážnějším tónem, takhle si film fakt neužijete, je to film, kde v tom není žádná logika... Film má problém, že po 10 minutách filmu poznáváme hrozně moc postav... Šílených 7/10 ()

Kopi1

Dostanete přesně to, co vidíte v názvu. O nic převratného se opravdu nejedná, všechno víte dopředu jak se to stane, bohužel to není ani nějak vtipné a i na 95 minut je to docela natahované. Je to možná dobrý kouknout někde s kámošema, ale to je tak vše. Řežba je to sice dobrá a tvůrci se s tím nepářou, ale to nestačí. ()

AnanAss

Jak Elizabeth Banks mohla z námětu, slibující alespoň možnost menší kultovky mezi specifickým okruhem diváků, natočit tak nezajímavou a nudnou frašku, to nechápu. Nejde ani o hororovou komedii, jako spíše divnou parodii a po celou dobu jsem si připadal, že sleduji nepovedenou hranou verzi Brickleberry. Postavy jsou absolutně nesympatické, trapné a já doufal, že je chlupatý uživatel kokainu co nejdříve pošle na onen svět. Sjetý medvěd se zde však vyskytuje po hříchu málo a to je, na takové téma, docela zásadní problém, který ani pár povedených scén a jedna pořádná medvědí šipka do sanitky bohužel nespraví. V nějakém článku jsem četl, že snímek by měl být poctou rané tvorby Sama Raimiho. Tak to by mě tedy zajímalo v čem přesně. ()

Rathalos

Ale vobec to nie je take zle,ako som ocakaval podla komentarov,nahodou je to podarena,zabavna a v niektorych momentoch i vtipna jednohubka s drogovym medvedom,ktory kvoli kokainu zabija vsetko okolo seba,len jedina vec ma sokovala a to,ked sa na zaciatku objavila veta,ze podla skutocnej udalosti,no je tazke tomu uverit...:⁠-⁠) ()

BOURQUE

Výraz „true based príbeh“ berte s rezervou. Thriller „komédia“ s malými prvkami čierneho humoru v centre pozornosti s jedným nakoksovaným medveďom ktorý vždy hľadá ďalšiu a ďalšiu dávku a kvůli tomu zavraždí každého, kto mu stojí v ceste. Najdesivejšou scénou je však tá, kde mladé deti nájdu koks a zároveň sa „zoznamujú“ s danou vecou. Bohužiaľ Elizabeth Banks (prekvapuje ma, že sa toho ujala) ani svojim štvrtým režisérskym počinom nedokázala položiť na stôl niečo „významnejšieho“. Je to jeden veľký haluz – v podstate prázdna vec z vnútra a z vonkajšku. P.S.: R.I.P. Ray Liotta. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

helloween93

Elizabeth Banks dokázala natočit komedii dle vtipného a ujetého námětu tak, aby nebyla vtipná téměř vůbec. Medvěd je prostě sjetý koksem a chová se unpredictable, to je celý, nic víc v tom filmu není co je však bohužel predictable hodně, je scénář. Hrozné herecké výkony tomu nepřidají, Alden Ehrenreich je nový Hayden Christensen, strašlivý herec, u Liotty šlo o poslední film před smrtí. Po Charlie Angels a Cocaine Bear už snad Elizabeth Banks nikdo nedá žádný budget, protože točit takhle sterilní filmy, to chce fakt skill. Těch pár scén se strážkyní parku nebo Liottou to nezachrání. Komerčně to něco málo Universalu hodilo, takže od Banks ještě bohužel nějaký film uvidíme. ()

Olík

Když jsem zjistil, že za touhle „animal drug survival“ černotou stojí má oblíbenkyně a současná učebnicová „mother I'd like to fuck“ Elizabeth Banks, napadlo mne, jestli na tom koksu nefrčí spíš ona. Ujetá zoomedie, kde urvané končetiny a absurdní situace vítězí nad pravdou, láskou a humorem. Po přírodě lačnící turisté hledají záběry pro své fotoaparáty, starostlivá matka dceru za školou, gangsteři z Wishe ztracené drogy, policie hledá je a všemu tomu šéfuje medvědovitá šelma z třídy savců, která vypadá, že hru „najdi kokeše“ už dávno vyhrála. Jedním slovem „ujetost“………ale i Elizabeth Banks má své dny. PS: Jestli tohle byla poslední dokončená filmová role Raye Liotty, tak……… ()

helraiser

No nevím, ale čekal jsem o hodně víc. Pár scén dobrých, ale to celý film nezachrání. Čekal jsem brutální lesní naháněnou s medvědem doprovázenou poctivou porcí gore. No a místo toho jsem dostal tuhle doslova parodii. Takový Grizzly park je mnohem lepší ve všech ohledech. Docela zklamání. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023