Stret človeka s medveďom na jeho území, končí zvyčajne fatálne. Ak však stretnete medveďa, ktorý navyše skonzumoval nemalé množstvo bieleho prášku, môže to dopadnúť všelijako. Medvedi, totižto netušia, že keď v nájdu v lese kokaín, ktorý vypadol z lietadla pašerákom drog, rozhodne by ho nemali zožrať. Na nešťastie všetkých ľudských hrdinov príbehu, sa drogy vysypali nad idylickou prírodnou rezerváciou a preto sa ich tu zišlo toľko – klasickí výletníci, deti za školou, matka jedného z nich, obetaví strážcovia parku, gangstri hľadajúci spadnutý kokaín, policajt, ktorý pre zmenu hľadá týchto gangstrov… Čo myslíte, že sa stane, keď na túre stretnú štvrť tonovú chlpatú príšeru? Zle a pravdepodobne v niekoľkých kusoch. Hoci sem všetci pôvodne prišli z rôznych dôvodov, teraz majú jeden spoločný ciel, vyviaznuť živý. A nebude to ľahké. Zatiaľ čo skutočný predchodca medvedieho antihrdinu sa v roku 1985 predávkoval a zbláznil, filmová verzia je oveľa odolnejšia, vynaliezavejšia a našťastie aj zábavnejšia. (Cinemart SK)

chad

Hľadať v takýchto filmoch, ktoré sa sami neberú vážne nejakú kvalitu, či myšlienku je úplne zbytočné. Treba si to vychutnať s kvalitným mokom a hneď sa vám bude zdať film kvalitnejším, vtipnejším, a pri ktorom sa dá dobre zrelaxovať. Ako R-ková rodinná komédia fajn, deckám sa to páčilo viac, ako komiksovky... ()

motyka52

Škoda, že si trochu koksu nešňupli i tvůrci, třeba by to pak většinu stopáže nemusela být taková ukrutná nuda. Dvě relativně vtipné scény (útěk v sanitce a altán) to fakt nespasí. ()

jara12

Film měl obrovský potenciál parodovat sám sebe a přijít s kreativnějšími nápady jak by medvěd mohl na koks reagovat. Bohužel po vás autoři chtějí ať si k postavám najdete cestu a fandíte jim aby přežili. To ale nefunguje a protože snímek neví čím chce sám být. Nakonec z toho vyšla vyšinutá jízda, která vás bude bavit jen s flaškou a pár přáteli. ()

Hornet.CZ

51% / Film jenž zachránila debilita postav a hromada opravdu dementních vtipů ale nic víc. Film sám o sobě není nic moc, je to hloupě natočené s nesympatickými herci a vlastně i scénář je chvílemi dost dementní, to by ale tolik zas nevadilo. Jenom člověk podle Traileru čekal, že medvěd bude lépe udělaný a že bude brutálnější, což ovšem nedopadlo, medvěd je brutální svým retardovaným stylem, který ale nevypadá moc působivě, takto to vyznělo tak nějak prázdně a levně a jsem tedy i mírně zklamán, na druhou stranu méďa díky kokeši ovládl kouzlo teleportace, což na tomto filmu cením :) . Doporučení tento film ode mne dostane jen pro toho kdo se něčím slušně posilní, za plné příčetnosti se to opravdu nedá. ()

Recenze

Z akčnej divokej jazdy sa nakoniec vykľula dobrá 1 a pol hodinová nuda. Vtipných scén tu veľa nenájdete, a ak by aj náhodou ste nejakú našli, všetky sú už v traileri. Z tak dobrého nápadu sa stal z časti menší prepadák a tento snímok nemôže veľmi konkurovať jemu podobným filmom. Konečné hodnotenie: 3/5 ()

snobold

Viděno v kině, potom 10 minut kecání o tomto filmu s kámoši a pak zapomenuto. Defakto všechny scény s medvěděm fajn, bez něj nuda. ()

Filmoar

Parádna blbina, no bavila. Ťažko to s niečím zrovnať, je to také niečo keď čakáš v dlhom rade pred pokladňou a hrajú neskutočné kraviny a v tom zahrá ešte väčšia hlúposť a začne si ju človek hmmmkať aani nevie prečo... 78% ako oči ()

Hexx odpad!

Hrozná nuda, třikrát jsem u toho usnul a jeden z mála filmů nedokoukán. Tak špatný béčko, který mám jinak docela rád, jsem dlouho neviděl. ()

Langos

Tenhle film není dobrým filmem, ale prostě název zvedá hodnocení o 20% :D. Celkově se mi to moc nelíbilo, protože film nedokázal rozvést postavy, vlastně ti je pak celkem jedno kdo přežije a kdo ne, ale zábavná podívaná to je. Film zachraňuje to, že si o sobě říká že je to komedie a thriller. Kdyby si říkal jenom thriller, tak by to bylo moc moooc zlý. Film je od toho abys řekl kámošům: „Hej hoši Cocaine Bear, na to jdem, bude sranda”. Ale že by si někdo řekl, že se chce kouknout seriózně na film, tak to si zrovna vybral špatný film. :( Na tohle seriózně nejde koukat! Film je blbost, na mě teda až moc krvavá a drsná podívaná, ale 3 hvězdy kvůli názvu si to zaslouží. : D ()

Korpy22

Docela vtipné Béčko, ke kterému když budete přistupovat jako k Béčku, tak se možná i zasmějete. Film je postaven na reálné události, která je sama o sobě velmi bizarní, takže z toho nešel vykouzlit nějaký realistický, dojemný film. Film má vlastně docela dobrý smysl pro humor a jako oddechovka poslouží. ()

Fujin

Ale proč ne, má to něco do sebe, praštěnej námět, krásnou krvavost ... Škoda jen unylého finiše a občasných nudnějších pasáží. Tohle měla být nonstop jízda jak sliboval trailer, bohužel nebyla. Taky zamrzel horší cgi medvěd. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023