Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

xxxLussyxxx

Zatraceně krásný film! ♥ Hltala jsem každou minutu, hlavní dvojice velice sympatická a byla mezi nimi dobrá koukatelná chemie, děj skvěle odsýpal a soundtrack naprostá pecka! Já normálně nemusím filmy ve kterých se zpívá, většinou to i přeskakuju, ale tady se to krásně poslouchalo a Cassie je neuvěřitelně energická, má krásný hlas a prostě těm písničkám dodávala šťávu. Krásná romantická jednohubka na večer :) ()

mia.com

Moc pekne natoce, pres dlouhou stopaz jsem se nenudila, pisnicky uzasne a chemie mezi hlavnimi hrdiny taky perfektni. Takze celkove hezke dojemne dramatko. ()

zorrra

Pekná romantika,dobrá hudba,proste všetko,čo ma taka klasická romantická dráma v sebe mať. Jasné,že človek vie,aký to bude mať dej,je to predvídateľné,ale povedzme si úprimne,prečo by nemohli byť aj takéto filmy? Mňa osobne film potešil,dojal,ústredná dvojica bola pekná na pohľad,odsypalo to,na piatkový večer doma pri pohári vínka jednoducho dobré. Hodnotím na 3,5 * 💜 ()

timush

Mierne nadpriemerný Netflix počin s podtitulom "when not real love became real". Bolo to predvídateľné, ale na upršané sobotné popoludnie to ušlo. Nič extra som od toho ani nečakala a dostala som fajn odreagovanie. Až po dopozeraní som zistila, že hlavná hrdinka je skôr speváčka ako herečka a to mnohé vysvetľuje. Jej výkon ma zo začiatku iritoval, ale potom som to pustila z hlavy a užila si "romantiku", ktorú naozaj nepozerám často :D. 3,5/5 ()

dead.meat odpad!

Dost plytký příběh, patrně smyslem bylo posbírat granty za rasovou a uprchlickou integraci.Celé je to jakoby natočené mobilním telefonem a postavy se tváří uměle..  A že by mariňák prohlásil, že do Iráku jde zabjet araby? Není to taky rasistické? Cikán jako černoch :-D P.S. Tenhle typ zpěvu/šeptání někoho bere? ()

Loli

Na romantické filmy moc nejsem, ale tenhle je velmi dobře koukatelný. Dva se na oko vezmou, jeden z nich "onemocní" a druhý se o něj stará. V průběhu času se do sebe opravdu zamilují a i přes nesnáze, co vyplívají z vdavků jen na oko, na sebe navzájem počkají. Film je sice velmi předvídatelný, jako většina romantických filmů ale je natočený takovým způsobem, že to člověku ani nevadí. ()