Akčný film Madame Web je spin-off k populárnym príbehom o Spider-Manovi. Predstavuje záchranárku Cassie (Dakota Johnson), ktorá po smrteľnej nehode nielenže znovu ožije, ale tiež získa nadprirodzené schopnosti. Teraz musí čeliť zahadnému Ezekielovi Simsovi, ktorý je na stope svojím najnovším obetiam v snahe zmeniť budúcnosť. (Itafilm)

Kingjiri

Často se mi stává, že když to nějakej biják schytává ze všech stran, nakonec tak hroznej neni, jelikož jsem připravenej na nejhorší. Tentokrát však příliš nepomohla ani tahle moje strategie. Madame Web je prostě špatnej a blbej film, ve kterym nefunguje téměř nic. Akce je nudná, vizuál místama hodně béčkovej, příběh o ničem a casting jak z céčkovýho filmu. Teenagerky byly marný (často mi taky lezly na nervy) a Dakota Johnson měla zustat u svejch braků. Záporák pak byl scénáristickej megafail, kterýmu by nepomohlo sebehvězdnější obsazení. Poslední hřebíček do rakve byla nevýrazná filmařina, která ani jednou nedokázala zaujmout. Ačkoliv závěr láká na pokračování, dle kasovních "úspěchů" se toho naštěstí obávat nemusíme, jedna silnější hvězda. ()

Vabr

Koukl jsem se pro cringe a svoje choutky jsem jakžtakž uspokojil. Bylo to špatný. Místy nechtěně vtipný. Ale srandy mohlo být rozhodně víc. Pak se stalo, že mi před očima poskakovala pouhá blbost, u které jsem se ani nepousmál. Vyhodnocení: Proč tam hraje tolik známých herců? A jak to, že jsou ze Sydney Sweeney a Dakoty Johnson takový herecký polena? To tak bylo vždycky? ()

Torgal

Prečo toto niekto nezatrhol ešte v predprodukcii? Alebo si v Sony naozaj mysleli, že majú v rukách hit? Ak áno, zodpovední by okamžite mali letieť na chodník. V tomto filme sa snúbi všetok zmar do ktorého sa komiksy dostali. Odfláknutý scenár plný do neba volajúcich hlúpostí a smiešnych dialógov (“keď prevezmeš zodpovednosť, získaš veľkú silu” je už teraz legendárna hláška), znudených hercov, mizerného záporáka o ktorého motiváciách som sa nedozvedel zhola nič, lacné triky, fádne akčné scény a v neposlednom rade aj snaha o cielenie na ženské publikum. Celé je to natočené akoby úplne bez záujmu a čo i len minimálnych ambícii. Ako jediné plus vidím to, že ma to aktívne neštvalo a nefrustrovalo (ako druhý Venom a Black Panther), len som neveriacky krútil hlavou nad tým, za akých idiotov nás majú producenti v Sony keď nám pravidelne servírujú takéto pomyje. 3+/10 ()

Johny M.

Jasně, nejde o žádnej úžasnej komiksovej blockbuster, ale rozhodně to není žádná tragedie, na který by si musel každej vybíjet svůj hate... ()

baddass01

Jako oddychová žánrová jednohubka úplně v pohodě. A pěkně to odsýpalo. Čekal jsem podle těch hejtů nějakou total katastrofu na úrovní primáckých seriálů a nakonec jsem se u toho docela dobře bavil. ()

Mini_X

Internetové pochody mě varovali, ale já jsem je neuposlechnul, a byla to chyba? Byla to jedna z největší chyb výběru filmu, na který jít do kina v mém životě. Jedná se o špinavý paskvil, který vůbec nemá žádný děj. Sony by se mělo stydět. 1/10 ()

Pepe_cz123 odpad!

Jako pardon, ale takhle teda ne. Sony opět úspěšně totálně zničil další postavu ze Spiderman univerza. Věřím že Madam Web šla udělat daleko lépe a efektivněji. A nebo se na to kompletně vybodnout. Film je úplně bez nápadů, postavy absolutně nezajímavé, zaporák totéž a příběh nelogický. Jestli toto nepřekoná další nějaký hodně špatný snímek tak už nevím. Nejhorší film tohoto roku. Zatím. 1/10. ()

kukkik odpad!

Velká gratulace Marvelu k dalšímu nejhoršímu filmu roku. Opravdu, taková výdrž je obdivuhodná. Dělat výčet všech zločinů spáchaných vůči kinematografii, logice a vkusu je v téhle fázi MCU zbytečný. Téměř stejně tak zbytečný, jako celý tenhle film. Ale co už, scenáristé, režiséři a herci v Hollywoodu potřebují mít z čeho splácet hypotéky, takže názor diváků už dávno nemá absolutně žádnou váhu, plebs snese vše. odpad! ()

Nix

Nebylo to tak strašný. Čekal jsem to daleko horší, ale záporák rádoby zabijáckej spíďa byl fajn a není to typický superhrdinský film a to se mi líbilo. Taky trochu změna vidět ženské v hlavních rolích a naprosto v pohodě to bylo. Já se v kině opravdu nenudil a film utekl jak voda, výhoda je, že se pořád něco děje a nejsou tam rozsáhlé dialogy. Na to, jak marvel stojí za prd, tohle bylo v klidu jako když se dívám na průměrný béčko. ()

Maximilianus

Spider-Women nie je úplná katastrofa ako naznačújú recenzie, ale má ďaleko od priemernej kvality. Problémom sú jednak slabé postavy na čele s tou hlavnou, o ničom hlavný zloduch, príbeh veľmi nedotiahnutý a celý film pôsobí ako prvá polhodina originu iných hrdinov. Doslova Dakota Johnson nadobudne šanju čo má robiť so svojími schopnosťami až na konci filmu a zvyšné tri pavučiniarky chodia alebo bežia z jedného miesta na druhé a nerobia vôbec nič. Iba vďaka Dakote vieme, že v budúcnosti aj k niečomu budú. Úprimne, nenudil som sa, len jednak tu nejaká akcia mohla byť, Sydney Sweeney a spol. mohli dostať schopnosti a trochu zasiahnuť do deja a film mohol byť kratší, inak postavy potenciál mali. Pokračovanie by som si pozrel, ale keď nebude, nezrútim sa z toho. 5/10. ()

John80

Komiksový príbeh so súčasnosti, žena pri pôrode svoje dcéry zomrie a o niekoľko rokov dceru začne prenasledovať chlap , ktorý spôsobil smrť jej matky.Medzitým sa zoznámi s ďalšími 3 dievčatami , ktoré bude chcieť ochrániť pred spomínaným chlapom prenasledovateľom 2* ()

Hashirama

Zlý vyžehlený Arab má mokrý sen o tom, že ho jednou tři cosplayerky budou kopat do koulí, a jelikož nechce přijít o “vše, co vybudoval” (six pack a 2+1 v New Yorku), rozhodne se je anihilovat, dokud jsou to jen protivný sprostý holky. Nepočítá však s tím, že je absolutně inkompetentní kokot a v cestě mu navíc stojí zpruzelá mindža porozená do amazonské vody, která následkem pádu z mostu převzala odpovědnost a získala velkou sílu. Madam Web je urážkou kohokoliv, kdo si vyhradí 90 minut času, aby se podíval na film. Nabízí však víc než postižený nesnesitelný bratránek Morbius, protože se jí můžete zplna hrdla smát, a díky hrátkám s budoucností i zabaví neustálým přechcáváním naprosto trapného pseudozáporáka. A musí z toho být i nějaký memes. 3/10 ()

Likan7

První půl hodinu jsem se tak ukrutně nudil, že jsem si začal dělat poznámky. Sydney se poprvé více ukáže v 39. minutě v metru, v minisukni. Pak tam naběhne zlý týpek a všichni utečou taxíkem. V 59. minutě je Sydney nervózní, protože její snad 15letá postava má jít oslovit nějaký kluky v hospodě... Sydney je 26. V 63. minutě je akce, kde všichni umřou..ale pozor, twist! Všechno je to totiž jen sen chudinky Dakoty. Té se totiž celý film zdají divný sny ala Neo a kočka. Nejzajímavější část přijde v 70. minutě, kdy jsou všechna děvčata v motelovém pokoji...jenže se nic nestane. Prostě a jednoduše nechápu jak tohle mohl někdo pustit z produkce do kin. Něco tak nudného, směšného a obecně špatného jsem dlouho neviděl. ()

Trixinka

Uf, tak tohle byla velká bída na marvelovku. Nebylo tam nic, zhola nic - žádná velkolepá akční scéna, žádné hlášky, žádný vtip, žádný charismatický padouch nebo hlavní hrdina, prostě nic. Takový sterilně vyprávěný příběh, který postrádá více souvislostí s okolním marvel světem a postavami. ()

HERGImanCZ

Úplně typická Sonystrofa. Madam Web ničím nevyniká. Sledujeme variantu příběhu, který každý už někde viděl, s všemožnými klišé, která každý už někde viděl. Postavy jsou psané zkratkovitě (ale celkem dávají smysl), záporák není řádně vybudovaný. Konec je typický chaos. V mnoha ohledech je to takový svižnější a trochu zábavnější Morbius na druhou. Jsou tu ale i světlé stránky. Vizuál byl poměrně překvapení. Není to žádná pecka, ale působí to většinou méně jako pěst na oko než třeba některé poslední počiny z MCU. Holky jsou zahrány dobře (působí opravdu jako teenagerky) a i přes jejich zpočátku nesympaticky napsané charaktery jsem si je nekonec oblíbil. A pomyslné pomrkávání na fanoušky Spider-Mana jsem si vlastně dost užil. Tam je jenom škoda, jaký bordel Sony ve svém multiversu má, takže nic z toho v budoucnu asi nikam nepovede. Ve výsledku z tohohle filmu nikdo asi nemůže být zklamán. Je to prostě to, co si každý myslel, že to bude. Místy se člověk zasměje nad občasnou bizarností a vše uteče rychle jako voda. Není to kvalitní, ale lepší než třeba prázdné Marvels. ()

RAFT

Marvel má svoje . A když má marvel tak, sony si vytvoří svoje. Marvel je ale, úplně někde jinde. Tady asi ve filmu nefunguje nic. Herci příšerní. Co se sony povedlo tak, film venom . Jak dopadne lovec kraven a venom 3 .film viděn 14.2.Za mě 40% ()

ForGump

Čekal jsem to horší.. bylo to jen vtipné, kde nemělo a podivně úchylné. Celkem srovnatelné s Marvels, ale se symptičtějším castingem, každopádně nepodařené a brutálně odfláklé. 30% ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

29.07.2023

Máme dva týdny od začátku herecké stávky a místo nějakých pozitivních zpráv nebo náznaků, že si chtějí zástupci studií sednout s odbory a domluvit se na férových kompenzacích tak, aby se celý byznys… (viac)