Wimbledon: Zápas o lásku

• Slovensko Divoká karta (viac)

Peter Colt je večný smoliar, ale šťastie sa na neho konečne usmeje a prinesie mu úspech nielen na kurte, ale aj v osobnom živote. I keď je na úplnom spodku tenisového rebíčka, podarí sa mu získať divokú kartu, ktorá mu umožní zúčastniť sa prestížneho wimbledonského turnaja. V hoteli sa zoznámi s americkou tenisovou hviezdou Lizzie Bradburyovou a zamiluje sa do nej. Nečakané šťastie v láske a úspechy na kurtoch mu dodajú elán a Peter sa prepracováva na popredné miesto turnaja. Ocitá sa blízko splnenia svojho životného sna - bojovať o najvyšší titul v turnaji. Ostane mu šťastie verné, alebo ho opustí? (TV JOJ)

Ratherfly

Romantická komedie, která se nesnaží z tradičních klišé vytěžit maximum, ale přistupuje k nim s nadhledem a neodolatelným britským šibalstvím. Tenhle žánr prostě angličané umí a když se k tomu navíc přidá povedené herecké obsazení, tak u hodnocení nemám co řešit. ()

Callas

8/10 Shlédl jsem v depresivních časech zkouškového období a můžu říct, že mi tento pohodový snímek dodal hodně optimismu a dobré nálady. Herecké složení mi sedlo perfektně, navíc se přidalo pro mě atraktivní prostředí Wimbledonského turnaje (působivé záběry z tenisových zápasů, kde některé výměny jsou skoro nadlidským výkonem film příjemně osvěžily) a vyšla mi z toho určitě nadprůměrná romantická komedie. ()

joshula

Skvělá odechovka, která není určena pouze pro sportovce! Jednoduchý scenář dává filmu lehkost a zbytečně jej nekomplikuje. Vynikající Kirsten a neméně dobrý Paul v tomto filmu k sobě prostě patří. ()

Perry-

Klasický romantický film, ala Velká Británie => jako vždy přijemné pokoukání. Dostal jsem, co jsem chtěl. Co víc dodat? Snad jen, ať si film rychle pustíte, jste-li alespoň trochu romanticky založené duše. ()

DocBrown

Namet hrozny, zpracovani velmi dobre. Dejova kostra je naprosto jednoduchoucka, hollywoodem 1000x omleta, kazda dalsi minuta je predvidatelna (napr. uz od vecirku je jasne, koho potka hlavni hrdina ve finale a jak to asi dopadne). Zasazeni do tenisoveho prostredi je ale skutecne perfektni a hlavni dvojce hraje vyborne (Dunst neni vylozene kladna). Potesi dvojce byvalych tenistu. Bohuzel se nepodarilo dostat nejakeho soucasneho na kurt. Takhle ta cesta do finale byla opravdu snadna. Velka skoda, ze se scenarista nedokazal ponekud hloubeji zamyslet a vymyslet originalnejsi scenar, takze pres 3* ani nahodou. ()

dopita

Velice příjemná romantická komedie, navíc ozvláštněná prostředím profesionálního tenisu. Výborní hlavní představitelé, kupodivu i Sam Neill byl sympaťák, bál sem se že se z něj vyklube tatík kterej dcerku nejen že hlídá před dotěrnými nápadníky, ale pro kterýho je sportovní úspěch dcery důležitější než štěstí v osobním životě. Scény z tenisových zápasů měly grády, to bych v takovýmhle žánru nečekal. ()

duddek

Ten poslední zápas je udělanej fakt napínavě, chvíli jsem uvažoval i o čtyřech... Tak jako tak to milé pokoukání rozhodně je, navíc filmů z tenisového prostředí se moc netočí – a sem se vešly a punc opravdovosti dodávaly i hvězdy (nejen) minulosti John McEnroe nebo Evertová (i když tu jsem, přiznám se, nepoznal). ()

1860

Příjemná nenáročná romantická komedie, která Bohužel nenabízí (asi ani nemůže) nabídnout nic nového.. Filmaři akorát obohatili klasický příběh sportovním prostředím, což zvedlo moje hodnocení o jednu hvězdu, ale opět je to o tom samém.. ()

Bohemák

Plakáty tenkrát hodně srovnávaly s Láskou nebeskou, ale to tedy značně neoprávněně. Byl to příjemný a úsměvný film, atraktivní tím wimbledonským prostředím, ale dívat se na to podruhé? Asi ani ne. ()

Sairina

Jednoduchá, svěží, dalo by se i říci letní, romantická komedie, která stojí za shlédnutí. Už jsem tenhle film viděla dvakrát a stále mě baví, i když není tak trochu "eňo ňuňo". Myslím si, že se jednou zařadí mezi oblíbené romantické komedie. Ale ke komediím jako je Notting Hill, má trochu daleko. ()

jasiska

Ja tvrdím, že keď romantickú komédiu, tak jedine britskú. Film Wimbledon to len potvrdzuje. Paul Bettany je strašný sympaťák, a preto by sa mi tento film páčil aj keby to bola slabota. Ale takto môžem s kľudným svedomím prehlásiť, že to nie je len ním. 5 hviezdičiek filmu nedám len preto, lebo všetko bolo príliš ľahko predvídateľné, ešte aj ten dážď vo finále:-) ()

Wishkah

Skvělá a přijemně zahraná i zrežírovaná romantická komedie. Mezi Kirsten Dunst a Paulem Bettanym to správně jiskří a z ostatních mi v hlavě zůstal hlavně James McAvoy v roli Bettanyho střeleného bratra. Takovéhle komedie umí jen britové a američani jim nesahají mnohdy ani po kotníky ()

Kevadros

Klasická ,,romantika,, z ne zrovna klasického tenisového prostředí...lepší nadprůměr, ale hvězdičku přihodím za dokonalý happyend...kterého jsem se bál už od začátku, ale nakonec to bylo příjemné. ()

Xavi6

Kdyby mi někdo řekl, že tohle budu hodnotit 100%, tak bych mu asi naliskal, ale po shlédnutí tohoto filmu, si zřejmě budu muset naliskat já. Sportovní filmy jsou samy o sobě dobré, ale vždycky jim něco chyby, něco jako komediím chybí pořádný děj, tak sportovním filmům chybí ta jiskra, která tam nikdy není, bohudík, tento film to vyvrací. ()

Hanes88

Skvělý romantický děj zakomponovaný do největšího grand slamového turnaje. Kirsten Dunst i Paul Bettany byli skvělí a navíc k tomu všemu zde byly i vtipné momenty. 90%. ()

Zemřel herec Bernard Hill

Zemřel herec Bernard Hill

05.05.2024

Politika, skandály a romantika

Politika, skandály a romantika

15.08.2006

Poté, co si Rachel Weisz nedávno odbyla natáčení ambiciózního sci-fi dramatu Spider-Man) jednu z hlavních rolí v romantické komedii DEFINITELY, MAYBE. Bude se jednat o čtvrtý režijní počin scenáristy… (viac)