Dvaja pátrači 3-D: Game Over

• Slovensko Spy Kids 3: Game Over (viac)

Tretia misia. Tretia dimenzia...
Tentoraz je v ohrození Carmen, ktorá uviazla vo virtuálnej realite hry, skonštruovanej zákerným zločincom Toymakerom. Je na Junim, aby zachránil svoju sestru a pri tom, samozrejme, aj celý svet.
Neplnoletí agenti Juni a Carmen Cortezovci sa vydajú na svoju najťažšiu misiu. Keď sa Carmen stratí v novej videohre, Juni musí vyraziť do akcie. Prechádza virtuálnym svetom trojrozmernej počítačovej hry, v ktorej je mnoho prekážok sprevádzaných špičkovou grafikou. Za pomoci svojho zmyslu pre humor, statočnosti, rodinnej súdržnosti, prvotriednych technických vymožeností a bleskových reflexov, sa mu podarí nájsť Carmen. Spolu potom prechádzajú stále náročnejšími úrovňami hry, aby mohli na záver poraziť najväčšieho nepriateľa a pôvodcu všetkého zla na Zemi, rozpínavého zloducha Toymakera... (TV JOJ)

helloween93

Trojka je Game over hlavně pro diváka. Hranice demence se opět Rodriguezovi podařilo posunout. Celý film prakticky nemá scénář, protože hlavní cíl bylo 3-D. Jestli má Arnie Mr. Freeze jako úplné dno kariéry, tak Stallone ho postavou dementního Toymakera minimálně vyrovnává. Zlo ()

svobodas odpad!

No co je to za šity? Příběh žádnej, hlavní postava takovej zrzavej retard, nedostatek příběhu se snaží vykompenzovat podle nich ,,dobrými efekty´´(podle mne zdaleka to nejhorší na filmu(jak z ňáké kompl-pařby)),z Rodrigueuze se stává debil.Sračka sračka sračka sračka sračka, plná sraček ()

Luczynkaaa

Tenhle film hodnotím jako absolutní hovadinu:) Lidé se diví, že jsou mladí posedlí hrami, ale tenhle kousek je v tom ještě podporuje. Můj názor se možná odvíjí od toho, že já hry prostě nehraju. Přijde mi to jako ztráta času. A ani nevím, proč dávám *. Asi proto, že mohlo bejt hůř;) ()

MilesTeg

Třetí pokračování filmu o dětských špiónech nás zavede do světa nejlepší počítačové hry všech dob s názvem GAME OVER, kterou ovládá tzv. Hračkář, takto padouch č.1. Hlavní role je tentokrát jen jedna - Juni Cortéz, který je povolán zpět do OSS, aby zachránil svou sestru, uvíznutou ve čtvrtém levelu hry. Game Over je totiž koncipována jako past na všechny dětské hráče a než se do ní přes internet začnou při slavnostním celosvětovém startu hromadně napojovat, musí Juni najít sestru a hru vypnout. Pomáhají mu tři „betatesteři“ a jeho dědeček, který však má na zastavení Hračkáře osobní zájem. Všechno dobře dopadne a nakonec se dočkáme oslavy rodinných hodnot, dobra a moci odpuštění, až nám to půjde na nervy jako televizní kazatel. Technické zpracování, které mělo být hlavním tahákem filmu, je další věc, která může u slabších jedinců vyvolat dávivý efekt. 3D brýle (červený a modrý filtr) musíte mít nasazené většinu filmu, abyste místo ostrého obrazu s oranžovým a zeleným rozdvojením mohli vidět ztlumené a matné přelévající se 3D efekty (fungující dobře ve čtyřech případech a dohromady dvaceti vteřinách filmu) a aby vás levé oko pod červeným filtrem rozbolelo. Problémy s 3D lze omezit občasným sundáním brýlí i tam, kde vám to tvůrci nepřikazují a tak se můžete bavit celou hodinu a půl, protože jinak byste se dost nudili. Občasné vtípky nemohou totiž zakrýt slabý příběh. Mohl bych říct, že zjevení Elijaha Wooda a jeho plamenné žvásty, první vstup Hračkáře Stalloneho na plátno nebo narážky betatesterů stojí za přežití zbytku a bolest oka, ale nebyla by to pravda. Tento film je tak slabý, že by ho porazil i Mike Myers a jeho Špionátoři. První i druhý film Spy Kids je obstojná dětská zábava, trochu infantilní, ale dívatelná. Třetí pokračování nechtěně charakterizuje ve zkažených záběrech George Clooney coby prezident, kdy se odbourá při imitaci Stalloneho a prohlásí, že to by mohl být konec jeho kariéry. Za všechny chudáky diváky doufám, že další Spy Kids nebudou a že se režisér Rodriguez rehabilituje pokračováním El Mariachiho „Kdysi dávno v Mexiku“, který už od začátku ledna promítají v našich kinech. /-----------/ pozn: Rehabilitoval se. ()

Trisstes

bol to ďes...dost som sa pri tom nudil(asi preto že niesom dieťa...aj keď sa čudujem jak môžu niečo takéto deti žrať)...herci ma nezaujali...dej bol trápny...proste slabota... ()

Moly

Třetí díl podprůměrné rodinné série se svým dvěma předchůdcům vymyká několika rysy. Pominu 3D stránku, protože ta se v obyčejné televizi ani ocenit nedá. Ale přes všechny ty drhnoucí dialogy, nic moc grafiku a stejně tak i hudbu, či absenci děje - já se prostě dobře bavila. Viděla jsem ten film podruhé, ale až teď jsem docenila tu parodii na tradiční špiónské filmy, sebeironii "superhráče" Elijaha Wooda, či jednoduše scénu, kdy "Táta" vystartuje svým dětem na pomoc. Berete-li tedy tuhle slátaninu všeho možného s pořádným nadhledem, oceníte hlášku "Na zteč, vepři!" a vcelku se i dobře zasmějete. ()

BLADER

Rodriguez je skutočne zaujímavý režisér. Má na konte kultovky ako Desperado alebo Od súmraku do úsvitu, ale aj tak si celkom pokojne natočí akúsi kvázi trilógiu o deťoch, ktoré... ktoré večne niečo zachraňujú. Pokiaľ si dobre pamätám, videl som všetky tri diely, ale v pamäti mi zostala len jedna a dvojka. Jednotka pre to, že bol pomerne zábavná a trojka preto, lebo som ju videl v 3D prevedení. Je to síce čisto čistý priemer, ale to 3D, na si pamätám doteraz. Zrejme to bude tým, že sú len dva filmy, ktoré som v tomto prevedení videl. ()

Šípek odpad!

Možná se mi to jen zdá, ale čím více D, tím méně Q. A toto je echt blbost, pro děcka i pro dospělý, čili rodinná. Ale vzbuďte mne. ()

Withree

Jo jo, když jsem byl menší, tak mě to nehorázně bavilo. Teď už to drží nad vodou jen potrhlý Sylvester. A trochu mi nejde do hlavy, proč jsou jako hlavní uvedení Antonio a Carla, kdežto jsou zde jen ve dvou scénách. ()

josieaddms

Asi nejslabší díl, ale pořád ještě pár povedených vtipů a vtipných situací se tu najde. Myslím si že Rodriguez třemi špiónskými filmy určitě nezklamal, ani nic nezkazil. A hlavně to baví děti,a to je u dětských filmů důležitý. ()

Tirkus

Jednoduše řečeno, film hlavně pro děti. Film jsem viděl, když jsem byl menší a opravdu se mi líbil. Teď mi stačilo jen pár scén z toho a nevěřil bych tomu, že jsem na tom dřív ujížděl. ()

Likan7

Zatím nejsnesitelnější díl. I když triky jsou úplně šílený a na konci mi zase bylo za herce stydno, tak se mi ten příběh ve hře vlastně docela líbil. Je to blbina, která bude bavit děti, je to hlasitý, barevný, ale tentokrát z toho rodičové nebudou mít takový bolehlav jako u předchozích dílů. ()

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert… (viac)

Star Wars budou 3-D!

Star Wars budou 3-D!

19.03.2005

George Lucas je tak velký fanda do 3-D technologií, že do nich plánuje remástrovat všechny díly svých Hvězdných válek. Jako první přijde na řadu Nová naděje, kterou by chtěl v nové podobě uvést při… (viac)