Dvaja pátrači 3-D: Game Over

• Slovensko Spy Kids 3: Game Over (viac)

Tretia misia. Tretia dimenzia...
Tentoraz je v ohrození Carmen, ktorá uviazla vo virtuálnej realite hry, skonštruovanej zákerným zločincom Toymakerom. Je na Junim, aby zachránil svoju sestru a pri tom, samozrejme, aj celý svet.
Neplnoletí agenti Juni a Carmen Cortezovci sa vydajú na svoju najťažšiu misiu. Keď sa Carmen stratí v novej videohre, Juni musí vyraziť do akcie. Prechádza virtuálnym svetom trojrozmernej počítačovej hry, v ktorej je mnoho prekážok sprevádzaných špičkovou grafikou. Za pomoci svojho zmyslu pre humor, statočnosti, rodinnej súdržnosti, prvotriednych technických vymožeností a bleskových reflexov, sa mu podarí nájsť Carmen. Spolu potom prechádzajú stále náročnejšími úrovňami hry, aby mohli na záver poraziť najväčšieho nepriateľa a pôvodcu všetkého zla na Zemi, rozpínavého zloducha Toymakera... (TV JOJ)

Bauer

Dvojka měla rozpočet 38 milionů a vydělala téměř 120 milionů, takže rychle natočit 3!!! Každý díl této série o dětských agentech má něco do sebe a něco, co každý díl něcím jiným. Jednička byla dětska Bondovka, dvojka byla blbá fantasy s příšerkama a třetí díl je opět jiný. Ale tentokrát úplně jiný, protože se točí kolem jedné videohry, respektivě se točí ve videohře. Ano, uznávám, že je to výborný nápad natočit film, který je vlastně jako hra. Ale prostě musíme si nalít čistého vína, že je to už vážně přehnaná blbost. Jenže naštěstí zde byli scény, které se mi vážně líbili. Třeba robo-arena, kde bojovali roboti, které si řidil sám hráč. Nebo závod, který byl smrtelně nebezpečný, ale byl naprosto cool. Efekty byli vážně povedené. Tento film už tak nestaví na tom, že se tam vyskutujé slavní herci. Samozřejmně se tam někteří z nich jen mihnou nebo tam jsou déle. Ale hlavně je to postaveno na chlapci Darylu Sabarovi, které umí hrát dobře a má opravdu talent. Z těch známějších herců mně potěšila třeba Salma Hayek a Elijah Wood. Ovšem třešničkou na dortu byl Sylvester Stallone. Nejdřív jsem se ptál sám sebe, proč můj oblíbenec hraje v takové kravině, ale na druhou stranu je dobré vidět, že si ze sebe dokáže udělat legraci a navíc byl vážně vtipný. Myslím si, že zde platí do třetice všeho dobrého a proto by asi bylo lepší, kdyby další díl Spy Kids nevznikl! ()

Sawy

Bídné zakončení celkem solidní série.Jednička byla neškodná rodinná zábava,dvojka byla parádní úlet a trojka...ta je hlavně nudná a trapná.Rodriguez má jedině štěstí,že hned po tomhle natočil super zábavu Tenkrát v Mexiku,protože jinak bych mu to asi ještě dlouho neodpustil.35 % ()

ScarPoul

Bolo toho jednoducho moc. Tam, kde sa predošlé dva diely dali ešte ako tak zniesť, tak tento podkopáva nielen úmysel predošlých častí, ale aj celkovú rodinnú zábavu do nestráviteľného, neefektného, na niečo sa neustále hrajúceho sa príbehu, ktorý je špičkou nevkusu a v prípade hereckých hviezd aj premárnených šancí. Kŕčovité, neprirodzené, efektmi podkopávané do najhlbších vôd podpriemeru. Naozaj neviem nájsť ani jedno označenie, ktoré by tento film spravilo znesiteľným. 3D je jediný prvok, ktorý funguje tak ako má. Všetky tie súčiastky a kričiace tváre detí, ktoré letia na obrazovku museli v kine spraviť poriadny rozruch, hlavne ak uvážime, že to bol po dlhom čase prvý celovečerný film robený pre 3D - čo je vlastne jediné jeho novátorstvo v rámci filmu ako takého. Ale zvoliť si za taký spôsob novátorstva práve Spy Kids, kde sa s hlavných hrdinov stali len prehrávajúce variácie kedysi celkom roztomilých hrdinov. Ďakujem pekne neprosím. Zvrhlosť dobrého vkusu ospravedlnená vetou - veď je to pre najmenších. A tomu akosi nemôžem, alebo nechcem uveriť. ()

CiTrus007

Rodriguez vsadil na klasické pojetí a vrací se zpět k pitomostem a parodii. Někdy do ale přepískne, a tak nedokáže zabránit efektu vytěžené ságy, s jejíž kvalitou to jde postupně do kopru. ()

Marek1991 odpad!

Som sklamaný. Film, ktorý je kombináciou bežnej dvojrozmernosti a trojrozmernosti vsunutej v tom, tak by som čakal, niečo čo divákov ozaj zaujme, bude hravé, no nebolo to tak. Ani tretí diel z tejto šialenej série si ma nezískal a pôsobí ako gýč a vymývanie mozgov detí nezmyselnosťami. Pre náročného diváka to bude ťažko stráviteľné a pre rozumných rodičov asi ťažko znesiteľné, no najmä ich deti si nezaslúžia takúto ohavnosť. ()

corpsy

Také všetko možné dokopy. Stallone je tu ako nejaká karikatúra a do filmu nesedí. Možno aj zbytočná časť. Dosť sa to odklonilo od atmosféry prvých dvoch filmov. ()

Molikop odpad!

Jak se mohlo do tak stupidní,šílené sprácaniny zaprodat tolik dobrých herců ? Tenhle film byl zřejmě natočen jen proto, aby dokázal, že i skvělí herci mohou zabřednout v totálním propadáku.Důkaz že hromada hvězd nedělá oblohu. ()

Paxxx.cz

Moje první zkušenost s 3D filmem. V celku jsou pro mě všechny díly spy kids na stejné úrovni. V každém dílu je kvalitní herecké obsazení, ale příběh většinou moc atraktivní není, ale i tak to stačí na zpříjemněnné nudného odpoledne. ()

Redlum

Kdyby mi bylo deset, dal bych urcite hvezdicek pet, nicmene deset uz mi nejaky ten patek neni a navic i tolik proklamovane 3D provedeni me nijak neohromilo. Ano, par zaberu je tam opravdu hodne dobrych a "vystupujicich", ale je jich povazlive malo. Vsechny herecke vykony by si zaslouzili z fleku zlate maliny a to je asi u tohoto druhu filmu jedine dobre (Stallone vali!). Co bych Rodriguezovi vytknul - do krasy rostouci Alexa Vega se na platne objevi temer az v samotnem zaveru. Osobne si pockam i na "normalni" 2D verzi. Mozna ji ocenim vice. Btw: Cameo Clooneyho a Wooda nema chybu! :) ()

Macejko

Nostalgia pracuje. Ono je to vo svojej podstate (a vlastne vo všetkom ostatnom) strašná demencia, ale podávaná tak úprimne, že sa na ten film nedá byť nahnevaný. Rodriguez dobre vedel, čo točí, a nesnažil sa to nijakým spôsobom maskovať alebo nedajbože brať vážne (-"Sú tam dva vypínače: jedným sa ukončuje hra a druhým sa púšťa Hračkár na slobodu." -"Ktorý idiot toto vymyslel?"). Kopec uletených nápadov (robotí duel a závod na motorkách som ako decko neskutočne žral), plejáda cameo roličiek a tiež jednoduché, zrozumiteľné a na detskú myseľ fungujúce posolstvo. Dokonca mám dojem, že aj tie odporné triky sú odporné zámerne a majú reflektovať nedokonalú grafiku vtedajších počítačových hier. ()

gogos

Celekem zábavná mamlasovina, která se Rodriguezovy moc nepovedla... Ve filmu se oběví mnohoznámých postav, to je asi největší klad.... ()

blackrain

První dva díly byly zábavné. Tento už tolik ne. Všechno tu bylo příliš přitažané za vlasy. Možná, kdyby to bylo celé animované, tak bych nějakou hvězdičku přidala. ()

ABLABLABLA

Tady se porušilo známé pravidlo, že každým novým pokračováním filmu upadá kvalita. Řekla bych, že první díl ušel, druhý díl byl naprosto ubohý ale třetí díl byl skvělý. Měla jsem to štěstí, že jsem ho viděla ve 3D, čímž byl zážitek ještě lepší. Vztahy mezi postavami byly propracovanější, scénář nebyl jak pro malé dítě a triky v tomto filmu byly docela zdařilé... Pro mě 3.díl nejlepší. ()

kaylin

Co se musí na filmu ocenit, to je rozhodně fakt, že nás Rodriguez nijak nenapíná a rovnou nás - ani ne po deseti minutách - vtahuje do akce. Co musím ocenit jako druhé, to je fakt, že se Rodriguez vydal cestou videoher a Juniho Corteze do jedné takové rovnou hodil. Jako fanoušek starých videoher a her na Gameboy rozhodně proti něčemu takovému nemám nic. Provedení je také velmi dobré, což jen umocňuje onen 3D dojem. Docela by mě zajímalo, jak by to vypadalo dnes ve 3D kině. Asi si ale nechám zajít chuť. Robert Rodriguez nepředvedl nijak skvělý scénář. Nechal se hodně inspirovat videohrami a do nich zasadil příběh, ve kterém Juni chce zachránit Carmen, která v jedné takové počítačové hře uvízla. Jedná se o velmi návykovou hru, kterou stvořil Toymaker v podání šíleného Sylvestera Stalloneho. Pak už následuje jenom zajímavá video hra, kde jsou postavami skuteční herci, sem tam to má drive, sem tam je to nuda. Na konec se ale moc nevyplatí čekat, protože je děsivě patetický. Rodriguez miluje svou rodinu. Však má také pět dětí. Patetické provolávání "Rodina!" na konci je spíš trapné než heroické. Trochu ironií osudu je skutečnost, že se Rodriguez po osmnácti letech manželství rozvedl, a to ještě před tím, než se ven dostal čtvrtý díl jeho závratné a postupně vyprázdněnější a vyprázdněnější rodinné série. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/08/warrior-x-ms-1-sibir-5x-rychle-zbesile.html ()

Damiel

Upřímně řečeno, dějově je trojka Spy Kids skoro o ničem. Pokud ale na film budeme pohlížet tak, že děj je vedlejší a bavit nás budou tisíce technických vychytávek, s nimiž si Rodriguez vyhrál, zase to až tolik nevadí. Spy Kids 3D je také přehlídkou hereckých hvězd, i když většina z nich kromě Sylvestera Stalloneho dětem jen sekunduje: Salma Hayek, George Clooney, Elijah Wood, dokonce i Antonio Banderas, uvedený v titulcích na prvním místě, se objeví jen na posledních pět minut a řekne všehovšudy asi tři věty... To si fakt může dovolit jenom Rodriguez a jeho parťáci :) ()

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert… (viac)

Star Wars budou 3-D!

Star Wars budou 3-D!

19.03.2005

George Lucas je tak velký fanda do 3-D technologií, že do nich plánuje remástrovat všechny díly svých Hvězdných válek. Jako první přijde na řadu Nová naděje, kterou by chtěl v nové podobě uvést při… (viac)