Strašidelný dom

• Slovensko Strašidelný zámok (viac)

Realitnému agentovi Jimovi Eversovi (Eddie Murphy) a jeho manželke a spolupracovníčke Sare (Marsha Thomasonová) zazvoní jedného neskorého večera telefón. Pán Edward Gracey (Nathaniel Parker) by rád predal rodinné sídlo, jedno z najzámožnejších a najstarších v New Orleans. Zavetriac najväčší obchod svojej kariéry, sa Jim a Sara spolu so svojimi deťmi vyberú navštíviť zámoček, stojaci pri močaristej zátoke. Náhla prudká búrka však zaplaví prístupovú cestu a uväzní rodinu Eversovcov na noc v dome, ktorý okrem excentrického pána domu Graceyho, záhadného komorníka Ramsleyho (Terence Stamp) a niekoľkých sluhov na prvý pohľad nikto neobýva. Aspoň nikto živý.. (TV JOJ)

Merkin

Jasně, že símek jako takový za moc nestojí, ale pamatuji se, že jako malé se mi líbil. Takže proč si nedovolit ten konfort a přidat hvězdičku z přátelství:) ()

danielosbourne

Vykrádačka zámku hrůzy, s přidáním nudných vtipných scén a ještě nudnějšim Eddiem Murphym. Takže jedna hvězda za náznak hororového žánru a druhá hvězda za konečnou scénu nanebevzetí....která mimochodem se v samotném závěru vymkla kontrole a nedopadla. Přesto zaujala, což se filmu nepovedlo. ()

rtio odpad!

Moje nejhorší zkušenost v kině! Chtěli jsme jít na Spider-Man 2, ale propásli jsme ho o den. Tak jsme šli na film co dávali místo toho. Už si vůbec nevybavuji co bylo v tom filmu, ale vím, že mě v tom filmu strašně lezl na nervy Murphy a film mě totálně nudil, proto jsem taky málem usnul v tehdy nepohodlných dřevěných sedadlech místního kina. ()

Radim

Na Murphyho vzhledem ke sračkám, které poslední dobou točí, slušný film. Nic extra, jen průměrná rodinná podívaná. Zdejší hodnocení je třeba brát s rezervou, cílovou skupinu dětí zřejmě zasáhne a nenáročný dospělák to za úplně ztracený čas taky považovat nebude. ()

Yardie

Nuuudaaa!!!! Katastrofa!! Todle má být koemdie nebo co. Námět, který už jsme stokrát viděli a nepřinesl nic nového, vtipné momenty zde nejsou, film celkem o ničem, prostě hrozné. Ani jsem to raději nedokoukal, protože bych se z toho asi zbláznil. Prostě děs! Tu jednu hvězdu dávám za vtipné písničky v mauzoleu, když zpívaly ty hlavy a docela milé efekty. Jinak děs běs! Howgh! ()

Blazin

Jsem koukám jeden z mála komu se to vysloveně líbilo, krásná oddychovka a pěkné efekty, moc povedený film a po dlouhé době zase solidní film s Eddiem Murphym. ()

bobstock

Hezká duchařina pro mladší publikum. I když nevim, jak dlouho by to udrželo dnešní internetové děti od smártfounů. Na to, že je to 14let staré to působí vyrovnaně bez vtíravých vtipů nebo trapné snahy lekat k smrti. Konec i celkem dojal jako správná pohádka. 60% ()

lucinkapes

Paradni silenost :-) Strasidelna komedie "lehce" pritazena za vlasy. Mozna proto se mne libila i kdyz fantasy jako takove takrka az na vyjimky nesnasim. Eddie Murphy tomu dodal na silenosti, takze to neni tolik vazne a je to dost nadnesene. Ne jako Pan Prstenu kde se vsichni tvari jako by to snad byla pravda. ()

laserr

Komedie-Celou dobu se to snaží o nějaké vtipné blbinky, ale pravda je, že nejvíc se zasmějete, když zjistíte, že 13 letá holka umí latinsky. Horor-Snaží se to dělat nějakou atmosféru, ale jediné povedené je zvonění telefonu, ze kterého bohužel nic nevzejde. Takže zbívá Rodinný a Fantasy. Rodinná fantasy? No to už by nezachránil ani lepší herec než Murphy. PS: Lepší scénář už sem našel zmačkaný v odpadkovém koši. ()

Phillo odpad!

Niečo, na čo som sa dostal len omylom (nejaká oslava či čo) a čo mi pripadalo ako veľký omyl. Bez premyslenejšej zápletky, bez všetkého. Hlavne s hmotnou dávkou nudy a so stále horším Murphym. ()

Pennyzka

"Tady to smrdí jako u babičky...hůř, jak babička" :D Prostě komedie, i když by to nemuselo být tak blbý. Na tom konci jsem už myslela, že Murphy zůlstane sám, ale to by přece nebyla americká pohádka :) ()

betyn

Nebýt toho,že jsem tento film v dětství mnohokrát viděl a poměrně dobře jsem se u něho bavil,šel bych nemilosrdně do odpadu. ()

Steel32

Jediné co se mi na tom filmu líbí je ten dům. Nebýt přebytečné vtipnosti Eddieho Murphyho, odebrání žánrů komedie a naopak zapracovaní více na fantasy, bylo by to celkem slušné. Ale takhle to prostě není, takže mi nezbývá nic jiného, než hodnotit tak jak hodnotím. Naštěstí délka je tak akorát, jako rodinný oddechový film postačí. ()

lardko

Jeden z těch filmů , kde se mi opravdu líbil Eddie Murphy. Příjemná rodiná komedie v tak trochu hororovém prostředí. Strašidelné to sice není , ale film potěší a zaujme. Tohle není rozhodně film co na sebe strhává pozornost. Rozhodně průměrný , lehce podprůměrný film , ale mě se líbil. Palec hore , a pět hvězdiček k tomu. ()

Berry

Nedávno jsem viděla s Eddiem Cestu do Ameriky, to byl skvělý výkon. Ale co bylo, proboha, tohle? Murphy přehrává jak jen to jde, už po pár minutách jsem to chtěla kvůli němu vypnout. V některých jeho filmech možná těžil z toho, že tu 'hubu' nezavřel, ale tady je to přinejmenším trapný. Ale on není jediná chyba tohoto filmu. Další hrůza je příběh, který nám v každé druhé scéně připomíná, že je jen trapnou napodobninou Zámku hrůzy, který měl ale aspoň trochu úroveň.... Tohle prostě není ani komedie, ani horor, ani film. ()

Bozvav

Vtipná, milá a pro děti i napínavá rodinná komedie. dětem se moc líbila a my dospělí jsme ji přežili bez úhony. Eddie vtipný jako vždy a jeho děti taky dobré. Za mne slušných 55%. ()

Del Toro a Cameron zešíleli

Del Toro a Cameron zešíleli

30.07.2010

A studio Universal s nimi. Horor s přístupností R (hodně krve a hnusných monster) a rozpočtem kolem 130 miliónů dolarů? Ale ano. Pokud režíruje Guillermo del Toro a produkuje James Cameron, nemusely… (viac)

Del Torovi straší... v baráku

Del Torovi straší... v baráku

23.07.2010

Právě probíhající Comic Con v San Diegu chrlí exkluzivní informace o nových projektech. Některé jsou docela překvapivé. Třeba Guillermo del Toro konečně oznámil, na co se vrhne po svém smutném… (viac)