Vitajte v džungli

• Česko Vítejte v džungli (viac)

V drsnej a neľútostnej mestskej džungli menom Los Angeles žije Beck (The Rock) - muž, ktorý je ochotný použiť akékoľvek prostriedky k tomu, aby získal vec, pre ktorú ho jeho klient poslal. Či už ide o oneskorenú platbu alebo vzácny prsteň, Beck nerobí rozdiely a podľa svojho hesla – „tak nech už to máme za sebou“, sa snaží svoju prácu čo najskôr dokončiť. Beck nikdy nevyhľadáva problémy a len veľmi nerád ich robí ostatným. Nanešťastie je riešenie problémov práve to, kvôli čomu si ho ľudia najmú. Becka čaká posledný veľký problém, ktorý musí vyriešiť, aby mohol svoj doterajší štýl života konečne hodiť za hlavu. Jeho úloha je však rovnako spletitá ako amazonská džungľa, do ktorej je vyslaný... Jadrom všetkých problémov je urozprávaný podvodníček Travis (Sean William Scott), ktorého otec najal Becka, aby prerušil synove divoké dobrodružstvo v Brazílii. No Travis sa ukáže byť ešte väčším magnetom na problémy, ako Beck čakal. A to nielen vďaka svojej výrečnosti a neustálym sklonom k úteku, ale tiež ďalším dvom komplikáciám: praktickej Mariane (Rosario Dawnson) a despotickému Hatcherovi ktorý zmenil džungľu a jej obyvateľov vo svoje vlastné zlatonosné impérium. Beck musí využiť všetky svoje schopností, aby sa dokázal vysporiadať so svojim drzým spoločníkom, tajomným dievčaťom, psychopatickým tyranom, nadržanými opicami, halucinogénnym ovocím, zákernými rebelmi, nebezpečným terénom, skrytými pascami a všetkými ďalšími prekážkami, ktoré mu prostredie brazílskej džungle stavia do cesty... (TV Markíza)

bouncer

Další totální hollywoodské klišé, které vycucalo všechny dobrodružné filmy s džungle a přidalo jako přídavek velice oblíbenou dvojici - hláškař a drsňák. Mě už toto schéma neskutečně nudí a hvězdičku dávám jen za hezkého záparáka v podání Ch. Walkena. ()

Terva

CITÁT - Klidně odsud odejdeme, pojedeme džípem na letiště. Vydáme se na dlouhou cestu do Los Angeles. Bez krve, přelámaných kostí. Bez problémů......... "Vydejte se hledat Helldorado. V hlavní roli The Rock - akční hrdina pro nové tisíciletí." Scénář : R. J. Stewart a James Vanderbilt. Kamera : Tobias A. Schliesser. Hudba : Harry Gregson-Williams. CHYBY VE FILMU - 1 - V jednom záběru nasadí Beck pouta chlapovi z rukama za hlavou, ale v dalším záběru už je má dole za zády. Nepřišel o klouby ? 2 - Rock dostane řetízek jako dárek a dá si ho na krk. V dalším záběru už ho zase nemá. CITÁT - I Ježíšek by střílel, aby zachránil kamarády........... ()

JohnCZ

Slušná akční oddychovka, která si nehraje na realismus, ale snaží se bavit přestřelenou akcí a klipovou kamerou. Tempo je trochu nevyvážené, akce je ale docela zábavná a na komedii mi chybělo více humoru. Přeci jen komediální talent S. W. Scotta mohl být využit více. A Arnold Schwarzenegger se tu kdoví proč objeví asi jen na 1,5 sekundy. ()

Torision

Dobrá a svižná záležitost se skvělým Dwaynem Johnsonem a dobře mu sekundujícím Seannem W. Scottem. Film nabírá na obrátkách od prvních minut s barovou scénou, kde Johnson brutálně rozmlátí nejednu končetinu několika namachrovanejm frajerům. Po příletu do Afriky film místama postrádá tempo, které je nahrazený trošku slabším pokusem o vtip, ale po většinu času je to totální řež. Já se skvěle bavil a film si s klidem pustím ještě několikrát. ()

corpsy

Svižné, cválajúce kupredu rýchlosťou blesku. Skvelá je kreácia Christophera Walkena ako hamižného cvoka, ktorý by za dolár vlastnú matku predal. The Rock je macher a Scott šašek. Dokopy s adrenalínovou akciou nadpriemerná žánrová jazda. Čerešnička na chutnej torte - pár sekundový Arnold. ()

DDT

Kdyby režisér neztratil scénář, mohla to být celkem příjemná oddychovka. Takhle jde jen o více či méně (spíš ale to druhé) vydařené scénky, přibližně splácané do podoby celovečerního filmu. ()

Marsik

NOVA HD (4:3) - Obecně nemám rád spojení komedie+akční, ale v tomto případě s tím nemám problém. Dwayne válí jak po té akční stránce, tak i té humorné. Má to šmrnc, baví to téměř po celou dobu (i 3 reklamy jsem přestál) a díky CZ dabingu jsem si film více vychutnal. Stifler byl takový nijaký, ani zlé, ani dobré, The Rock to prostě táhne. 70% (with J.) ()

Kryton

Doslova retro zábava, kdy se dočkáme předání žezla od posledního akčního hrdiny. Rozhodně po celou dobu filmu není nouze o vtip, akci a pěkné scenérie. Navrch padouch v kůži Christophera Walkena! ()

ledzepfan

Hezká příroda, dobrej Walken a relativně sympatický DJ (přecejenom tady ještě pořád hledá tu svou suverénní polohu) .. Ale scénář je slabej a ta chemie mezi Scottem a DJem (na které měl být celý film postavený) tady absolutně nefunguje. ()

themic

Dobrý a drsný The Rock, který pomalu přebírá, ale asi nikdy nebřebere, pozici Arnolda na filmovém plátně. Zajímavá zápletka doplňovaná vtipnými překážkami. Christopher Walken mi do role padoucha moc nesednul, ale co se dá dělat? Béčková akční komedie, která potěší a hodí se na dlouhá nudná odpoledne nebo třeba večery, ale i rána.:) Jak už tu psal CheGuevara "Arnold vážně potěšil", souhlasím s ním! 75% ()

agentmiky

Peter Berg je prostě ve svém oboru výborný.Získal si mě především filmem Království,který byl neskutečně dobrý a Rundown se mu taky povedl.Ukázalo se zde,že Dwayne Johnson je skvělý herec,který svým bezchybným výkonem může táhnout celý film.Nemůžu ale říct,že by ostatní herci byli špatní.Třeba Christopher Walken byl taky jako hlavní záporák bez chybičky.Ve filmu byly výborné dialogy v podaní ,,The Rocka" a také i Seana Williama Scotta.Celkově se mi ten snímek líbil a doufám,že Dwayne Johnson bude i v budoucnu hodně obsazovaným hercem,protože si to za svojí postavu a hlavně i za výkony zaslouží.Hodnocení:75% ()

Turiec

Americký macho proti po zuby ozbrojenej súkromnej armáde darebáka - cudzinca. Ako to asi môže dopadnúť? V úlohe samozvaného vládcu sa predstavil najzápornejší záporák Christopher Walken. Z overenej filmovej šablóny mierne vytŕčajú len scénky s opicami. ()

Korbitch

Tak u tohoto sem se parádně bavil. Tahle horda svalů potřebuje kvalitní režii, dobrý scénář a výpravu a pak mu nechat prostor a je z toho Vítejte v džungli. ()

Rosana

Akční, místy vtipný filmeček. Dobré herecké obsazení a o akci nebyla nouze. I pohádkovou myšlenku a pointo tu mělo. Parádní oddychový film. ()

Rock vyrazí do džungle

Rock vyrazí do džungle

20.08.2015

A ne, bohužel nepůjde o pokračování oblíbeného béčka Vítejte v džungli. Dwayne Johnson se místo toho upsal projektu jménem Jungle Cruise, který se u Disneyho snaží oživit už několik let. V jednu dobu… (viac)

Vítejte zpátky v džungli!

Vítejte zpátky v džungli!

12.12.2013

Deset let stará akční komedie Vítejte v džungli, ve které Arnold Schwarzenegger symbolicky předal žezlo hrdiny svalnatých filmů Rockovi, byla ve své době solidní propadák. Měla na tu dobu tučný… (viac)

Čtvrtý Spidey za tři roky

Čtvrtý Spidey za tři roky

23.06.2008

Zdá se vám letošní léto překomiksované? Po Iron Manovi teď v zámořských kinech řádí Hulk, batmobil už zahřívá Temný rytíř a své jistě řeknou i Hellboy 2 a Hancock. A tento trend zjevně nepoleví ani v… (viac)