Vitajte v džungli

• Česko Vítejte v džungli (viac)

V drsnej a neľútostnej mestskej džungli menom Los Angeles žije Beck (The Rock) - muž, ktorý je ochotný použiť akékoľvek prostriedky k tomu, aby získal vec, pre ktorú ho jeho klient poslal. Či už ide o oneskorenú platbu alebo vzácny prsteň, Beck nerobí rozdiely a podľa svojho hesla – „tak nech už to máme za sebou“, sa snaží svoju prácu čo najskôr dokončiť. Beck nikdy nevyhľadáva problémy a len veľmi nerád ich robí ostatným. Nanešťastie je riešenie problémov práve to, kvôli čomu si ho ľudia najmú. Becka čaká posledný veľký problém, ktorý musí vyriešiť, aby mohol svoj doterajší štýl života konečne hodiť za hlavu. Jeho úloha je však rovnako spletitá ako amazonská džungľa, do ktorej je vyslaný... Jadrom všetkých problémov je urozprávaný podvodníček Travis (Sean William Scott), ktorého otec najal Becka, aby prerušil synove divoké dobrodružstvo v Brazílii. No Travis sa ukáže byť ešte väčším magnetom na problémy, ako Beck čakal. A to nielen vďaka svojej výrečnosti a neustálym sklonom k úteku, ale tiež ďalším dvom komplikáciám: praktickej Mariane (Rosario Dawnson) a despotickému Hatcherovi ktorý zmenil džungľu a jej obyvateľov vo svoje vlastné zlatonosné impérium. Beck musí využiť všetky svoje schopností, aby sa dokázal vysporiadať so svojim drzým spoločníkom, tajomným dievčaťom, psychopatickým tyranom, nadržanými opicami, halucinogénnym ovocím, zákernými rebelmi, nebezpečným terénom, skrytými pascami a všetkými ďalšími prekážkami, ktoré mu prostredie brazílskej džungle stavia do cesty... (TV Markíza)

JohnSmith

Vynikající zábava a hlavně je to asi první film,kde není Scott trapný. Jen Walken nemá co by předvedl. Trefné je předání štafety Arnoldem hned na začátku filmu ()

sskrblik

Tak tohle vítání v džungli byla slušná pecka. The Rock a Stifler jsou poměrně zajímavá dvojice, ale jde jim to spolu skvěle. Hodně slušná nenáročná zábava. ()

lykan9

Příběhově velice jednoduchý film s výbornými akčními scénami. Dwayne Johnson předvedl, že bude dostatečně zajímavou náhražkou Arnolda Schwarzeneggera, který tou dobou prakticky ukončil hereckou kariéru. Kdyby Seann William Scott trochu ubral a nedělal každou chvíli ty svoje skopičiny, tak bych možná dal i o jednu hvězdu víc. ()

VanTom

Elegantní The Rock válí v poctivé, výpravné, režijně téměř nezpomalující (avšak ke konci přece jen po dechu lapající) akční / dobrodružné komedii, která si díky konstantně nevážnému tónování dovoluje často víc, než by se slušelo (viz ojetí opicemi :)). Bez trapných humorů Seanna Williama Scotta bych se obešel, naštěstí je vyvažuje úsměv Rosario Dawson i nadřazenost Christophera Walkena (škoda, že jeho padouch byl do počtu); plus přepálená, "nadrátovaná" akce, při níž se kaskadéři předvedli. ()

ABCD Marta

Abych přiznal barvu, čekal jsem chytřejší, svižnější a vtipnější film než ten, co se nakonec dostavil, bohužel... Ale Dwayne ,,The Rock" Johnson je vážně cool, to se musí nechat! ()

Ravi

Svižný dobrodružný film, který zabaví a pobaví, ale k srdci nepřiroste. Lehká akčňárna bez výrazných rysů, na kterou se sice dobře kouká, jenže má problémy tam, kde spousta podobných amerických akčňáků. Bum, uprostřed všech výbuchů a střílení pochoduje hlavní hrdina, jakoby záporáci měli i spousty dalších cílů. Řekl bych takové odrostlé "Komando" pro ty, kterým přišlo až moc přitažené za vlasy. 60% = 3/5 ()

ssfan

První film, co jsem s The Rockem viděl, a musím říct, že je The Rock mnohem lepší než Arnold a Stallone. Filmu nechybí akce a má i zajímavý děj. 72% ()

spikey1

obsazení na jedničku, božské Cameo Arnieho a skvělý Walken(jako vždy) jinak je příběh dost nanicovatý, ale co chcete od béčkového akčňáku. koukatelný, příjemný, k doporučení pro pivní párty:) ()

DeathTheKid

Dwayne jako správný ranař! Víceméně jiný film od něj neočekávám. Děj, možná trochu ohraný, di za ním, přiveď ho, máš prachy. Ale mě to bavilo. Neustále popichující a na nervy hrající postava Seanna byla výbornou třešňičkou na dortu. Přejděme na polevu - pan Ch. Walken je opravdu dobře zvolený záporák. Už jen ten jeho kukuč říká, že se mnou to nepujde po dobrém. Díky dobře zvolené kombinaci bojů a vtipu dávám 75%. ()

Jello Biafra

Vydarený akčňák, ktorý sa vôbec neberie vážne nám predstavuje drsného bodyguarda v podaní The Rocka a slobodomyselného dobrodruha v podaní "Stiflera", ktorý túži nájsť bájny artefakt avšak jeho dobrodružstvá v džungli vadia jeho mafiánskemu fotrovi. Film ani na chvílu nenudí, stále sa tu niekto bije, niekde sa strieľa alebo sa preliezajú staré mayské ruiny. Korunou všetkého je záverečná prestrelka u ktorej sa čiernym humorom nešterilo, avšak akosi popiera fyzikálne zákony. Jednoznačne vydarený film a zároveň akási nostalgická spomienka na akčňáky 80tých rokov. ()

Hugo01

Parádní oddechovka. The Rock opět předvedl svoje bojové schopnosti spojené s jeho nezaměnitelným výrazem ve tváři. Trochu mi bylo líto S.W. Scotta, že pořád dostával na prdel :-D, ale to dodávalo filmu šmrnc. No a ten konec....geniální :-D...95% ()

Hollohlaway

Ale jo. Průměrný oddechovky takhle vypadají. Takže akce místy velice dobrá, vtip řekl bych slabší. Hlavní deviza je obsazení a to, že to není úplně blbé . ()

Arius

Jedna hviezda za The Rocka,druha za ostatnych hercov ale najma za dvojicu Rosario Dawson a Seann William Scott a ta tretia za velmi dobry komedialny feeling. I ked celkovo film nebol ziadna extra parada u mna obstal. ()

Danula13

Rychlopalná akční jednohubka okořeněná správným bič-drsňákem, několika podařenými hláškami a kung-fu divochem. Poctivých 80% za nenáročnou poctivou zábavu jako za starých časů Arnolda. ()

Cejny

Poměrně slušná akce, ale někdy tam ten Dwayne lítá sem a tam až moc neuvěřitelně. Svým humorem a komickým obličejem se to celé snaží zachránit Sean "Stfiler" Scott, což se mu občas i podaří a proto musím dát průměrné 3 hvězdičky. ()

kenkaku

Ta "předávka žezla" od Arnolda byla vážně efektní a přiznám se že jsem asi proto čekal že to bude víc "Arnoldovka" než takový normální "běh z kopce" (já vám dám "vítání v džungli"...). Takže není to úplně zklamání, ale abych se nato podíval znovu mě to nemotivovalo. Prostě není proč. ()

Rock vyrazí do džungle

Rock vyrazí do džungle

20.08.2015

A ne, bohužel nepůjde o pokračování oblíbeného béčka Vítejte v džungli. Dwayne Johnson se místo toho upsal projektu jménem Jungle Cruise, který se u Disneyho snaží oživit už několik let. V jednu dobu… (viac)

Vítejte zpátky v džungli!

Vítejte zpátky v džungli!

12.12.2013

Deset let stará akční komedie Vítejte v džungli, ve které Arnold Schwarzenegger symbolicky předal žezlo hrdiny svalnatých filmů Rockovi, byla ve své době solidní propadák. Měla na tu dobu tučný… (viac)

Čtvrtý Spidey za tři roky

Čtvrtý Spidey za tři roky

23.06.2008

Zdá se vám letošní léto překomiksované? Po Iron Manovi teď v zámořských kinech řádí Hulk, batmobil už zahřívá Temný rytíř a své jistě řeknou i Hellboy 2 a Hancock. A tento trend zjevně nepoleví ani v… (viac)