Zase nepoužitelní

• Francúzsko Loin du périph (viac)

Nesourodá dvojice policajtů se musí po deseti letech dát dohromady a vyšetřit vraždu ve francouzském městě, kde to mezi lidmi vře a kde hrozí nebezpečné spiknutí. (Netflix)

BOURQUE

Nenáročná, policajná parťák-based akčná komédia z Francúzka v produkcii Netflixu. Bohužiaľ, vo všetkých indikátoroch (napr. humor, prípadne herecké výkony) sa jedná o podpriemernú vec. Rasistické poznámky/diskusie nie sú správne manažované. Omar Sy miestami má lepšie momenty, ale Laurent Lafitte so svojou hereckou hrou ma teraz nenašiel. Zbytočne nafúknutý film na 120 minútový runtime. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

bararich8

Fajn nápad, ale to provedení bylo takové dětinské, zápletka byla dost průhledná. Vtípky se občas povedly a akce taky ušla. No rozhodně jsem ale čekal větší nářez,3* ()

rublik05

Když vyjde nějaký nový akčňák na Netflixu, už dopředu se dá tak nějak očekávat, že to nebude nic světoborného. Francouzi tento žánr vcelku umí, režisérský post signalizoval, že by se snad mohlo jednat o výjimku, lákal mě ale i vždy sympatický Omar Sy a vcelku v pohodě námět. Doteď mi není vůbec jasné, jak z toho nakonec mohla vzniknout taková kravina. Z ústřední dvojice je nejsympatičtější Omar Sy, který celý film jako jediný nějakým způsobem táhne, Laurent Lafitte mi naopak přišel vcelku nevýrazný. Příběh zpočátku vypadal solidně, postupně se z toho ale stávala čím dál tím větší fraška, která vyvrcholila neskutečně dementním závěrem. Snímku moc nepomohla ani přestřelená stopáž, místy je to velká nuda, akčních scén není zrovna moc, i to málo je ale zabito nekvalitními záběry a střihy. Humoru je rovněž pomálu, chybí i nějaké napětí či atmosféra. A to to zpočátku vypadalo tak nadějně. 3/10. ()

E lan

Francouzská akční komedie, dva totálně rozdílní týpci v hlavní roli a ono to funguje. A hlavně i baví, několikrát i rozesměje. Prima odpočinek, víc takových... ()

johnsnow

vydrené pokračovanie už tak vydarenej jednotky. Akcia dobrá, brutalita je tiež fajn (hlava v potrubí), akčné scény sú fajn, síce je tu viac autonaháňačiek než súbojov ale tá na zrázoch alebo na motokárach je cool. Špičkovanie dvojice je tiež fajn a dobre film pracuje aj s predsudkami a s tým spojením, viete čím, voči prisťahovalcom. ()

Oxyuranus

Nepřekvapivě skvělá stylovka. Omar Sy už je takový evergreen dobrého filmu a Laurent Lafitte si zde tedy střihl roličku sice alfy ale jinak naprostého blbce, který je ale těžce sympatický. Čert vem nějakou šablonovitost a nelogičnosti, protože jednak je prostředí zvoleno super, druhak náckové nikdy nevyjdou z módy coby úhlavní padouši a třerak honička se špiclem je tak suprově vymyšlená a natočená, že jen pro ni stojí za to film vidět. Synové Chlodvíka si to jako obvykle neužijou, protože... 😁 ()

bonovox

Slušná jednohubka ktorá je o chlp lepšia ako jednotka. Kvalitne natočené akčné scény, sem tam kvalitný humor, len zbytočne dlhá stopáž. 60% ()

Heywood odpad!

Přestože Omary Sy je populární herec, tohle se naprosto nepovedlo. Ta bouračka, ve které policie záměrně narazí do jiného auta nemůže být ničím než karikaturou, která už je přepísklá, ostatně jako celý teto film. Ano měla to být parodie se silnou kritikou a komediálními prvky. Ale bylo to především únavné, nevtipné, přihlouple rasistické a místy oplzlé a trapné. Dosledoval jsem to se vzrůstajícím odporem a tenhle odpad nikomu nepřeji. ()

B0mb4st1c

Nečekal jsem, že to bude až takhle slabý. Příběh je velice jednoduchý a extrémě předvídatelný. Postavy klasicky stereotypní. Akčních scén mi přijde, že tam moc neni a ani nejsou nic světobornýho. Vtipný mi to nepřijde skoro vůbec. Jediný plus je tu Omar Sy, jinak asi nic. Zkouknout se to sice nechá, ale nestojí to za to. 4/10 ()

milbelQ odpad!

jednotku som nevidel, to som veľmi rád. Tento vraj krimikomediálny počin som s veľkým sebazaprením dokázal pozerať asi hodinu a to len preto, že tu hrá Omar Sy. Jedna totálne primitívna scéna strieda ešte primitívnejšiu jednoducho neskutočná sračka. ()

pichta

Priemerný film s dobrou zapletkou a prekvapeniami. Omar Sy si drží svoj štýl. Jeho kolega je riadny debil, no na druhej strane sa na konci dozvieme viac ()

Bragi66

Je to plichta a zbytečně dlouhá. Sem tam nějaké hlášky, ale opravdu psychopatická kamera i střih. Dobře zahraný metrosexuál v podání Laurenta Lafitta. ()