Owen Browning (Adam Devine) je mladý bankový manažér, ktorý sa o nadchádzajúcom víkende ožení so svojou snúbenicou Parker (Nina Dobrev). Jedného dňa banku prepadne neslávne známa dvojica zločincov. K lúpeži dôjde počas jeho svadobného týždňa a určité ukazovatele ho vedú k presvedčeniu, že lupiči môžu byť v skutočnosti jeho budúci svokrovci, ktorí práve prišli do mesta po tom, čo údajne posledné dva roky žili v amazonskom pralese. (Arsenal83)

kingik

Představte si, že máte doma nádhernou budoucí manželku, z jejíhož lůna byste nevyšli tak týden, ale vše  idylické se pokazí s příjezdem jejích rodičů. A nejsou to zrovna rodiče ctnostní. Na krku mají nemalé dluhy a pro jejich umoření jsou nuceni vykrádat banky. A náramně se jim hodí, že jejich budoucí zeť je ředitelem jedné takové banky a zároveň je specialistou na bankovní ostrahu. V produkci Adama Sandlera vznikla opravdu zábavná akční komedie s Adamem Devinem v hlavní roli, s hercem, co se narodil s vtipným až pitomým obličejem. V rolích nezvedených rodičů perlí Pierce Brosnan a Ellen Barkin. A tahákem je pochopitelně roztomilá krasavice Nina Dobrev. Ve vedlejších rolích ještě stojí za pozornost kreace Lauren Lapkus jako ředitelka konkurenční banky, která přidá pár hlášek na téma únik mléka z prsu. Docela se hraje i na nekorektní vsuvky. Dojde k rozbourání hřbitova, není nouze o nějaká ta zabití a navrch jsou zde povedené akční pasáže. Tyler Spindel se ukazuje coby technicky zdatný režisér, kterému nečiní problémy propojit humorné scény se svižnou akcí. V případě tohoto filmu šlo o pobavení a umělecké ambice skutečně nemá smysl hledat. Solidní herecké obsazení, dějový spád, svižné akční vsuvky a humorná míchanice, což jsou ideální atributy pro komediální podívanou. 10/10 ()

Lucasion

Další Sandlerovka bez Sandlera. Vykouklo to na mě na Netflixu, tak jsem vlastně neváhal ani chvíli. Já se u těchto filmů zabavím, ale obvykle se jedná o skutečně jednorázové záležitosti. Navíc Adama Devinela mám rád. Dokáže pobavit. Navíc tu sekundovali další áčkový herci. Out-Laws je céčková akční komedie, která pobaví, ale nenadchne. Podobně jako u podobných filmů je ideální, pokud máte aspoň jedno promile, anebo je to vaše guilty pleasure jako v mém případě. Dal bych si další filmy jako Hubie Halloween (2020) nebo When We First Met (2018). Tohle je fakt céčková podprůměrná komedie, která vám vyprchá z hlavy dřív než si myslíte. (45 %) ()

sedm.1

Ačkoliv upřímně nejsem příznivcem podobných taškařic, tak v případě The Out-Laws musím uznat, že jsme se kupodivu vážně dost dobře pobavil, a to i přes naivitu celé té podívané, ale prostě mi to tentokrát nějak sedlo a kdybych měl něco vyloženě zkritizovat, tak by to bylo snad jen obsazení vážně odpudivé a silně nesympatické Niny Dobrev a snad jen pár scén, které se již pohybovaly na hraně únosnosti, jinak ale opakuji, The Out-Laws je vážně zábavná jízda, nabízející sice ne zcela nejoriginálnější, ve většině ostatních ohledů ale funkční zápletku, mající svižný spád, několik fakt nápaditých momentů, spousta opravdu humorných situací, nebojící se několikrát jít i za hranu a hlavně jen opravdu málokdy sklouzávající k trapnosti, což se v podobných typech filmů děje bohužel zcela běžně a alespoň pro mě bylo i důležité, že se zde tvůrci pokud možno snažili vyhýbat i nějakým přehnaným infantilnostem, které též bývají pravidelnou a hlavně znehodnocující součástí těchto komedií. Chybou by jinak bylo nezmínit i obsazení filmu, na čele s mým oblíbencem Adamem Devinem, který u mě osobně představuje takovou zvláštní výjimku, jelikož jemu podobné pitvořící se komiky skutečně doslova nesnáším, ale u něj mi to prostě nějakým zvláštním způsobem nevadí a naopak mě tím baví, každopádně fajn tu jsou ale i ostatní herci, čítající spoustu známých jmen a ksichtů a ti všichni tu zkrátka baví a filmu též zásadním způsobem napomáhají k jeho zábavnosti. Překvapí zde ale i přítomnost několika vážně krvavých scén, kde se s tím tedy tvůrci fakt v tomto ohledu nepárali, takže sice ano, uznávám, že se jedná o prostoduchou a naivní taškařici, na druhou stranu říkám a co jako?, není to trapné, je to svižné, vtipné, dobře obsazené, tudíž za mě jasný palec nahoru a hotovo :-). ()

Flopik

Ja šialené, akčné komédie, kde hlavný hrdina je nahláškovaný "trtko" milujem. Omylom som podľa postera usúdil, že tuto to bude podobné a do toho ako bonus Nina s Piercom. Adam Devine je fajn, nie však v tomto filme. Tak otravnú, nevtipnú postavu som dlho nezažil. A s tým vtipom to tak bolo celý film. Na 10 trápnych, na silu scén, prišla 1 kde som sa pousmial. Akcia je prekvapivo celkom krvavá, ale je jej málinko. No a keď sa pri bezpríbehovej, prízemnej komédii nesmejete, je niečo zle. Škoda, tešil som sa hlavne na Ninu. Slabé 2*. ()

Darth_AK

Bože můj, no to byla ptákovina. Netflix asi najal 15 lidí, což byl celý casting filmu, posadili za kormidlo eso v podobě Tylera Špindela a párty mohla začít! Vtipy o ptácích a sexu na denním pořádku, jak jeden není každou minutu, jako by film nebyl. Jediné za co dávám jednu hvězdu je legenda Pierce a jeho vtip o Bondovi, a to že je to pořád švihák bondovský. Jinak nechápu, jak může opravdu existovat něco, co vypadá jako film z pásové výroby. 1* ()

• V úvodní scéně má Owen (Adam Devine) na sobě šortky s dlouhými ponožkami vytaženými u kolen. To má zakrýt jizvy, které má Adam Devine po zranění v dětství. (Johnny.ARN)