Nejhorší spolubydlící

• USA Marathon Man
USA, 2022, 1 h 3 min

Réžia:

Domini Hofmann

Charismatický sportovec Youssef Khater se v několika zemích dopustí podvodu a tahle série intrik pak vyvrcholí brutálními útoky na několik lidí. (Netflix)

chrispe

Věřím, že Youssef byl opravdu charismatický člověk (i když to z fotek nepoznáme) a dokázal tím hodně lidí utáhnout na vařené nudli. A jak bylo řečeno na konci, jaký by byl náš život, kdybychom žili bez důvěry. Nicméně zpracování tohoto dílu mi přišlo nudné, hodně natahované. SPOILER!! Zkrátka pohádkář Youssef toho napovídal spoustu spoustě lidem, ti uvěřili, pak prozřeli a spojili se. Bohužel Youssef minimálně ve dvou případech nezůstal jen u pohádek. ()

klukluka

Američanka Callie je možná milá, ale fakt extrémně naivní, když to řeknu kulantně. To ale nemění nic na tom, že je Yousseff, o kterém tento díl pojednává, vážně ztělesněný zlo. Všude, kde se kdy objevil, dostal šanci žít jinak. Evidentně toho není schopen. Internet je nositelem naší minulosti, spoustě lidí ublížil po mnoha letech kvůli banalitám, kterých se kdysi dopustili, tomuhle zvířeti procházejí v nových působištích i ty nejtěžší zločiny. Nemáte ho právě ve vedlejším pokoji? ()

Lilith03

Tento díl jsem z velké části proklikala. Nechci soudit něčí problémy a něčí život, to ne, ale příběh je hodně natahovaný, bavil mě nejméně... Kdyby měl 20-25 minut, tak by to bylo v pořádku, ale byl zatím nejdelší a přitom by měl být nejkratší. ()

jethrotull

Bol to vychcany hajzel,ale miestami som mu fandil,ked natrafil na tak dementne a sproste obete. Ta Callie je prototyp tupej a sprostej americanky,ktora mu sama vliezla pod nozik. On bol ale tiez tupec,ze si neoveril ci je esta na tomto svete. No a spravodlivost ako vidim funguje ako v Kocurkove. Tie tresty su na smiech. Potom sa nedivim ze je cim dalej viac magorov a hajzlov na svete. ()