Nejhorší spolubydlící

Hledá se spolubydlící – 1. část (E04)

(epizóda)
  • USA Roommate Wanted - Part 1
USA, 2022, 39 min

Réžia:

Domini Hofmann

Bývalé spolubydlící děsivého „sériového squattera“ Jamisona Bachmana vzpomínají, jak se tenhle nebezpečný muž velhal k nim domů a pak se nechtěl odstěhovat. (Netflix)

Lilith03

Začátek mírně pomalejší a znatelnější, ale jinak skvělé. Tvůrci tenhle příběh pojali dobře a rozdělení na dva díly bylo více než dobré řešení. Na tomhle případů jsem si neustále říkala proč tolik Čechů pořád říká, že se přestěhují do Ameriky, jak je to tam lepší... Vždyť v Americe jsou ty zákony úplně příšerné, někdo si na vás vymyslí, že jste na něj šli s nožem, tvrzení proti tvrzení a stejně vás dají do vězení.., nemáte podepsanou nájemní smlouvu, ale dle zákona jste nájemce protože vám tam chodí pošta... Co je to je za blbost sakra? Nedává to smysl. Já měla zkušenost s někým podobným, napíšu to do recenze na druhou část, ať to tu není dlouhé. Ale jsem moc ráda, že nežiji v Americe, ale v Olomouci a že jsem prostě z bytu mohla toho hajzla dostat pryč a mohla jsem odejít i já. Protože jinak bych asi byla v takovém dokumentu taky. A taky mě mimochodem překvapuje, jak hloupě jednali občas tihle lidé... Mladá slečna si není schopna na internetu vyhledat svého spolubydlícího, ale její stará maminka důchodkyně ano? To je mazec no. ()

vimluk_CZ

60% Vůbec jsem si nechtěl připustit, že nějací takovíto lidé se mezi námi pohybují, ale bohužel je to tak. Rozhodně je zajímavé sledovat, jak se dotyčný chová, ale je to dlouhá natahovaná špageta, která vychladne dříve, než ji stihnu celou sníst... ()

jethrotull

Tolmko tupych a sprostych ludi najst je fakt umenie. To ze mu naleteli viem pochopit,i ked az ked bol problem tak si nasli udaje koho si vlastne pustili do bytu. Ale mna vytacalo ako sa nevedeli z jednym hajzlom vysporiadat aby vypadol. Mali znamych,priatelov a takisto aj ine nasilne moznosti. Ja viem,je to porusenie zakona,ale seriem na zakon ked ma ten hajzel chce pripravit o byt. Asi mal aj stastie,ze narazil na takychto pokojnych ludi a hlavne hlupe zeny. Velky dobre nasraty robotnik  z najakej fabriky by mu asi inak spocital rebra za neplatenie a narokovanie si dokonca roznych vyhod a veci v byte. Ako dokument zaujimave. ()