Nejhorší spolubydlící

• USA Worst Roommate Ever
USA, 2022, 3 h 57 min (Minutáž: 39–63 min)

Réžia:

Domini Hofmann

Kamera:

Anne Etheridge

Brutální podvodníci a chladnokrevní zabijáci. Děsivé příběhy o nejhorších spolubydlících, které si nedokážete ani představit. (Netflix)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (5)

Nejhorší spolubydlící (2022)

První sérka a pouze čtyři příběhy? To tady v tom případě vznikl potenciál na dalších 100 sérií. Byl to ale reprezentativní vzorek spolubydlení, na které člověk nikdy nezapomene, pokud bude mít štěstí a vyvázne z podobné situace živ. ()

Říkejte mi babi (2022) (E01)

Pěkná byla jedna věta téměř na konci tohoto dílu na adresu prosťáčka Berta: “Jeho posláním na tomto světě bylo ukončit vražedné řádění Dorothei Fuentes.” Všichni tu máme svůj úkol. Ta myšlenka se mi moc líbí. ()

Pozor na nemluvy (2022) (E02)

Stihl by si českej policajt vyběhat všechna potřebná povolení na sledování notebooku ve veřejné knihovně..? Nemusel by kvůli tomu až do Bruselu? ()

Maratonec (2022) (E03)

Američanka Callie je možná milá, ale fakt extrémně naivní, když to řeknu kulantně. To ale nemění nic na tom, že je Yousseff, o kterém tento díl pojednává, vážně ztělesněný zlo. Všude, kde se kdy objevil, dostal šanci žít jinak. Evidentně toho není schopen. Internet je nositelem naší minulosti, spoustě lidí ublížil po mnoha letech kvůli banalitám, kterých se kdysi dopustili, tomuhle zvířeti procházejí v nových působištích i ty nejtěžší zločiny. Nemáte ho právě ve vedlejším pokoji? ()

Hledá se spolubydlící – 2. část (2022) (E05)

Myslel bych si, že podobný příběh by mohl přispět ke změně zjevně stupidních zákonů. Třeba v tom směru, že jakmile s někým do budoucna uzavřete nájemní smlouvu, tak se takový člověk zapíše do katastru nemovitostí jako její nový spoluvlastník a automaticky na ní získá příslušný majetkový podíl. Bad joke. A vlastně tak trochu zbytečnost. To, že si někam necháte jednou poslat poštu, a od té doby jste díky tomu nevystěhovatelní, je snad přece ještě o něco lepší. Poměry ve Spojených státech mě nepřestávají udivovat… ()