Nový pár a jejich rodiny řeší lásku v moderní době, střety odlišných kultur, očekávání ze strany společnosti i generační rozdíly. (Netflix)

Gyl

Pat a Mat točí film o židech a černoších. Důvod, proč jsem to zapnul, byl Eddie a David. Oba ale hrají tak nevýrazné postavy, že by je mohl nahradit libovolný pokladní z Lidlu a na kvalitě filmu by to neubralo. ()

Gerick

Ďalší "černošský" film v ktorom je beloch za blbečka. Príbeh modrookého židovského muža a mladej moslimskej černošky, ktorí pochádzajú z rozdielnych rodín a kompletne sa odlišujú. Na tom by nebolo nič zlé, pokiaľ by sa dej nezaoberal sústavne rasizmom a afroamerickou "kultúrou". Smiať sa veľmi nie je z čoho, napriek tomu je film v pohode a dá sa pozrieť. ()

MarkHarry

Asi to mělo být vtipný, ale v podstatě všechny humorné situace uvidíte v traileru, pak už je to jenom vztahová tragikomedie, navíc se spoustou hlášek a odkazů, které v našich končinách nikdo nepochopí. ()

melmoth

You People je film, ktorý si tvorcovia evidentne natočili pre seba. Je odrazom ich pokriveného vnímania sveta a dôkazom o absolútnej neznalosti spoločenskej dynamiky a ozajstných životných strastí bežného jedinca. To by nevyhnutne úplne nevadilo, ak by bol titul aspoň vtipný. Bohužiaľ, You People je trápny. A hlúpy. A tiež kompletná strata času pre všetkých, ktorí neoplývajú extrémnymi masochistickými tendenciami. Viac tu ()

Vseznalek

Velká škoda vypadalo to, že to má velký potenciál. Bohužel pokud nezůstanete jen u traileru, ale pustí si i film pochopíte, že komedii si někdo dělá možná tak z Vás a vašeho času. Stále se omílající fráze a narážky trapnosti. K tomu moc nechápu proč by se měl člověk světlé kůže omlouvat nebo ze sebe dělat dementa jen aby se druhá strana cítila dobře z takového chování jen těžko uděláte komedii. Nechápu kam se poděl humor v tomto filmu ho však nepotkáte pokud tedy neznáte všechny Americké herce/spisovatele, abyste měli šanci chytit nudné narážky na některé z nich. ()

K1K0

Názov filmu hovorí za všetko, dokonca hneď zo začiatku som pochopil pointu filmu, čierny a biely nikdy nebudú za dobre, a že beloch nikdy nebude černochom. Povedať však že tento film je úplná ztráta času je slabé slovo. Nie je to vôbec komédia možno trochu romantické a úprimne. Jediná osoba vo filme ktorá sa tvári vážne je Eddie Murphy občas zapotí niečo vtipne alebo niečo rozumne, inak celý film nič moc. ()

stanjel odpad!

Kde začať? Dialógy bez hlavy a päty, "príbeh" jak by smet, najnudnejšie a naj-bezchemickejšie hlavné postavy na celom svete.. a čo ma asi najviac sklamalo tak že sa moja milovaná "Drayfusska zapredala takémuto paškvilu.. Polovicu hviezdy by som dal možno za kostýmy a odsadenie vedľajších postáv, inak len grcam plačem a ešte aj grcam. Viac ako jednu hviezdu tomu môže dať iba správne médiami vymasírovaný jedinec, ročník 2008+ pochádzajúci z veľmi progresívneho prostredia ()

stret

Bol som pritomny pri pozerani tohoto filmu. Filmove vykony Jonaha Hilla su vzdy trapne. Tu sa vypracoval na hlavnu postavu a lovera, a ja som to chapal tak, ze takyto debil moze hrat vo filme lovera len v pripade, ze je za A) producentom alebo B) scenaristom filmu. B) sa ukazalo byt pravdou. A tie zvasty.... ()

BDups

Další newschool Netflix sračka, podíval jsem se na to kvůli Jonahovi a Eddiemu, ale ty dialogy to je kurva hrůza. Rádoby vzdát hold údernejm kultovním filmům z Harlemu z 80-90 let. Ať už Netflix zakáže sdílení hesel a já budu těhle hoven ušetřen. ()

podlet

A přitom by stačilo víc fórů a zábavnější muziky... Nevim jestli to je komedie a nebo tragikomedie. A nebo jen tragedie. ()

somme odpad!

Tahle "záměrně asi komedie" mi přišla úděsná. Přehnaný rasový řešení (jak kdyby to snad ještě někdo řešil....), ukecaný všechno no..A ani to nejde dát dokonce. Btw tím komentářem nechci zlechčovat nějaký problémy, jen je toho na můj vkus až moc. A všude. A už mě to neba...To abych se bála,že jsem bílá jak stěna( a teď čekám ty dopisy..)...Filmově ani nijak zajímavý ani, Jonah vypadá k světu a snaží se ale na mě to nefungovalo, pardon. ()

Liweixiaojie odpad!

Na to, že mám celkom slabosť na plytké predpotopné filmy, tak toto bolo naozaj zlé. Polovica scén bola tak trápna, že som vyslovene mala potrebu odísť z obývačky, alebo si minimálne zakryť oči. Absolútne nepotrebná klišé zlátanina ryžujúca na hype ohľadom kontroverzií posledných rokov, bez toho aby priniesla nejaký zmysluplný komentár, alebo bola aspoň trochu vtipná. ()

jpetricek odpad!

neviem, či to je tým, že ja ako europan nikdy nepochopím etnicko rasisticko genderovskú problematiku socialnych sieti v USA, ale asi pre tych, co to chápu a žijú tým bol tento film. na konci to končí dobre ako každá rozprávka. len škoda toľkých kvalitných hercov na tak zlý scenár. Film je nielen strata času, ale zbytočne ma len nasral. Ale asi toto chceli. Keď si to porovnám s filmom "Hádaj, kto príde na večeru / Guess Who's Coming to Dinner", tak problém možno ostal ten istý, ale tento film to podal ako amatérsky študentský film zle začínajúceho scénaristu. ()

Mermaidee

Mno, pořád úplně nevěřím tomu, co jsem viděla. Na začátku mi trvalo, než jsem přijala fakt, že Ezra není (vizáži navzdory) sourozencem své matky a že v něm asi i něco je, když se do něj ta holka zamilovala. Než jsem si zvykla, plánovali svatbu a pak teda začala ta pry "vtipnejsi" část. Morgan Freeman řekl, že dokud se o rasismu bude mluvit, tak bude existovat. A tady se o něm mluvilo opravdu hodně. Pevně doufám, že i pro černochy (nejen ty z USA) je tenhle příběh jen humornou nadsázkou, jinak na tu hyperkorektnost dojedeme dřív, než jsem si myslela. Eddie tu hrál jasne kre..na, ale že byla za totální blbku i příliš snaživa matka ženicha, to jsem úplně nepobrala. Kde je ta míra zájmu, která se ještě toleruje? Zajímá mě to i z osobních důvodů. Na základě tohoto filmu začínám mít pocit, že jsem vůči jedné své příbuzné udělala spoustu přešlapů. Tenhle film ve mě zanechal spíš než pocit oddechu spoustu nepříjemných otazníků. Komedii si představuju jinak. ()

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

18.05.2023

Před časem jsme zde psali zprávu o tom, že studio MGM nyní spadající pod Amazon pracuje na rebootu několika svých slavných značek. Patří mezi ně i Růžový panter, a právě tento projekt se nyní začíná… (viac)

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Slavný herec a komik Eddie Murphy nedávno dostal na Zlatých glóbech cenu za celoživotní přínos kinematografii, na Netflix nyní dorazila jeho nová komedie You People a letos se taky konečně dočkáme… (viac)