Úspěšný právník a věčný sukničkář Jackie Lung (Jackie Chan) je pověřen případem, kdy obhajuje majitele továrny, která zřejmě znečišťuje jezero slečny Yehové. S pomocí svých přátel se Jackie chce dozvědět víc o žalobkyni i o její krásné sestřenici Nancy. Ani neví jak, a najednou je do Nancy bláznivě zamilovaný, snaží se pomoci její sestřenici a po krku mu jdou kumpáni majitele továrny, protože se dostal až příliš blízko k odhalení tajemství, čím se vlastně továrna zabývá. (oficiálny text distribútora)

Ironfood

Tři dračí bratři Jackie Chan, Sammo Hung a Biao Yuen se čtyři roky po Pojízdné kantýně opět setkávají s Benny Urquidezem. Celkově jsem byl s Navěky drakem spokojenější, zejména díky tomu, že humor tu už není tak extrémně trapný. Jen je škoda, že závěrečný souboj Jackieho s Urquidezem je slabší než v Pojízdné kantýně. ()

ArdathBay

Dějově prajednoduché. Bitky jsou ale vymakané do dokonalosti. Opravdu nechápu, co ti lidé všechno dokáží. Sammo (tlouštík) nejen že sedí na sesli nejdůležitější, ale předvádí se i před kamerou a na svou postavu ( je o trochu obéznější, než já) předvádí neuvěřitelné věci. Jeho kačeří chůze mě rozesmála až k pláči. Humor je zastoupen v míře větší než malé a večeře u Jackieho je jednou z vrcholných scén. Jen ten název mi nějak kolidoval s obsahem stejně jako Jackieho povolání. ()

keoma26

svatá trojice kung fu slapstick komedií ve svém asi nejlepším mixu ... pokud jde o vatu, která vycpává jednotlivá akrobatická představení, pak se traduje, že členové fanklubu bratří marxů udělali jednou experiment a vypustili z jejich nejslavnějších filmů všechny tzv. hluché scény, vytvořili tak jednolitý sestřih gagů, při jehož sledování následně zjistili, že celý kompilát naprosto ztratil ducha i poetiku jejich humoru. Sám jsem kdysi podnikl podobný pokus právě s jackieho filmy a dopadlo to podobně...proto už je od té doby sleduju a hodnotím jen jako živé organismy a ne jako vypreparované mumie;-) ()

Wishkah

Jackie Chana mám rád a tohle patří bezpochyby k tomu lepšímu co vytvořil. Výborná týmovka s vymazlenýma a úžasnýma rvačkama klasického stylu bez špagátů. Zejména závěrečný boj s Benny Urquidezem je podle mě jeden z nejlepších fightů vůbec. Tomuhle filmu škodí jen slabý příběh, který je až přespříliš natahovaný. plus u mě mají i Jackieho parťáci Sammo Hung a Biao Yuen, kteří se stejně jako Jackie představili v excelentní formě. ()

Hanes88

Já si nemůžu pomoct, ale tahle komedie je prostě super :). Všichni tři hlavní herci zahráli přímo skvěle a tento humor prostě můžu. Děj, který byl plný soubojů, byl taky parádní. Řekl bych, že si tento film zaslouží takových 80%. ()

Brejlil

Název filmu je poněkud divný, zápletka hmm.., dost hongkongská, humor výrazně čínský. Akční scény jsou ovšem jako obvykle propracované a na některé kousky radost pohledět (a bolest trpět, ale nejen Jackie je z gumy). ()

maty39

Dragons forever je film, ve kterém se Jackie sešel se Samem Hungem a Yuenem Biaem. I když je Jackie hlavní postava, tak oba jeho přátelé zde mají poměrně velké role. Jackie hraje právníka tak trochu bez skrupulí, který pracuje pro záporáka. Ten se se soudí s majitelkou rybníka kvůli vypouštěným chemikáliím. Jackie najme Sama, aby jí svedl a Yuena, aby jí dal odposlouchávání do bytu. K tomu se Jackie zamiluje do její neteře. Dragons forever je spíše komedie, možná i romantická. Akce je spíše tak nějak navíc. Třeba úvodní Jackieho bitka by tam být nemusela, i když je pěkná s rychlou a údernou choreografií. To samé se dá říct i o bitce v restauraci. Zůstalo by tak jen kočkování mezí Yuenem a Sammem a hlavně finální bitka v továrně, kde se Jackie opět utká s Bennie Jetem Urqidezem (s hodně creepy makeupem). Je to fajn a trochu to zvedá dojem z jinak průměrné akční komedie (s fajn bitkami, plus Yuen tu má pár pěkných momentů). Dragons forever je stylem spíše typičtějším Sammovým filmem, i když Jackie má hlavní roli. ()

Tomihiro

Poslední film "Tří bratrů" (Jackie Chan, Sammo Hung a Yuen Biao) a i nejlepší. Akční scény jsou dovedeny k dokonalosti a finále Jackie Chan vs Benny Urquidez je vynikající! ()

Bozvav

Jedna hvzďule za skvělé bitky, jedna za vtipné obsazení a půl ani nevím co. Scénář a dialogy ubohé, ale k vůli tomu se na to nikdo nekouká. Za mne 50%. ()

Puol

Slávna trojica vo vrcholnej forme. Choreografia súbojov a kaskadérske kúsky vyrážajú dych. Zasmiať sa dá hlavne na scénach, keď si dávajú do držky navzájom medzi sebou. Dej ale radšej nekomentujem. ()

Rathalos

Tak toto sa vydarilo,vyborna akcna komedia s trojicou kung-fu chlapikov,Jackie Chan a spol boli super,film sa mi velmi pacil,nemam vyhrady...:-) ()

Sign

Bombastická akční komedie s našimi starými výbornými Three Brothers, děj dobrý ale žádnou duševní myšlenku v ní nehledejte, jinak nejvíce se mi líbila postava Biao Yuena to byl fakt nářezák :-D jinak pro mne vrchol filmu bylo když se ti tři spolu rvali :-) ()

Nix

Druhý fight mezi Jackiem a Bennym. Zase je tu skvělá choreografie, agrese a skvěle Jackiemu sekundují Biao a Sammo. Jinak celkově film je zase zábavný a odsýpá. Další povedený kousek trojice, akorát já říkám čtveřice, protože Benny si taky zaslouží uznání. ()

pekas

Drtivou většinu Jackieho filmů beru jako béčkovou oddechovku. Ale tenhle je jedním z těch lepších v jeho tvorbě, za který se mu nestydím dát pět hvězd. Určitě na to má vliv jejich trojka opět pohromadě (zvlášť Sammo Hunga mám velice rád od Zóny smrti). Pak taky slušný scénář a výprava - prostě už se od dřevních dob naučili, jak dobře své umění prodat a nezabít ho špatnou kamerou, lokacemi atd. A některé pády na zábradlí a jiné hrany jsou už mimo chápání, jak to ve zdraví mohli aktéři přežít. Navíc když se ti tři přátelé mlátí mezi sebou, je to zábava. Jo, tehle na pětku má, rozhodně! ()

johnsnow

Vcelku vydarená chanovka, síce Hung my tam teraz nesedel a popravde ma aj docela sral a keby na konci zdochol bolo by to cool. humor fajn, v znesiteľnej miere a akcia je dobrá a záverečná mastenica v továrni je pecková. ()