M3GAN je zázrak umelej inteligencie. Bábika ako živá, naprogramovaná tak, aby bola dokonalým spoločníkom dieťaťa a najväčším spojencom rodiča. Navrhla ju Gemma, geniálna autorka robotov z hračkárskej spoločnosti. M3GAN dokáže počúvať, pozorovať, učiť sa. Predovšetkým je však najlepším priateľom, učiteľom, partnerom a ochrancom dieťaťa, ku ktorému je pripútaný.  Gemma sa nečakane ocitne v situácii, na ktorú vôbec nie je pripravená. Stane pestúnkou  a náhradným rodičom svojej osirelej malej netere Cady. Pod silným tlakom v práci sa preto rozhodne spojiť Cady so svojím prototypom bábikou M3GAN a pokúsiť sa vyriešiť oba problémy. Toto rozhodnutie má nepredstaviteľné dôsledky. (CinemArt SK)

noizcore

Light horror se zajímavou zápletkou. Škoda, že se naplno nevyužil potenciál a opravdu zajímavých scén bylo méně než jsem čekal. 6/10 ()

ANTYCHRYST

Updatovanej Chucky :) hustá panenka jako živá..škoda že nezkazali co udelala tomu psikovi. Škoda že to je z půlky takovej rodinnej film a pak je to i vidět.. že se režisér bál pritvrdit ..60% takovej robutek by byl zajímavej i ve verzi pro dospělé:):) ()

RAFT

Režisér Gerard Johnstone natočil film Megan .To byl remake na panenku chucky alá terminátor.Čekal sem víc.Uvidím sčím příjde druhý díl.Za mě 50% ()

Najt

Tak tohle bylo pro mě výborné překvapení. Ja mám tuhle tématiku rád a vývoj tohoto zlého androida fakt pobavil. Celkově to pěkně šlapalo, pěkně natočené, panenka taky byla k popukání a na konci došlo i na akci. Možná se zaměřit více na podstatu Meganina uvažování a jít více psychologicky do hloubky a napínavějším a detailnějším koncem, tak bych hodnotil i líp. Takhle se to tváří jen jako taková jednohubka, byť za mě velmi povedená. ()

Clark_Kent

V první řadě tady nebudu srovnávat tenhle kreativní kousek s dětskou hrou. Moje dojmy, jsou čistě ryzí. M3GAN je kreativní a dobře fungující horor. Přiznám se, že jsem dokonce i fandil o mnoho víc záporné M3GAN, než kladné a poměrně nudné postavě Gemmě. Moc se těším až Universal, vypotí další pokračování. Je fajn slyšet, že si daj na čas a nebudou na to spěchat jako u jiných srágorovin, který pak vlastně moc netahaj. ()

Homerking

M3GAN je perfektní kamarádka, android určený ke hraní a naslouchání dětem ale také odlehčí rodičům při výchově dětí, neunaví se, nejí ani nespí a je připravena udělat cokoli aby ochránila svého „primárního uživatele“ i když to znamená páchat hrozné činy. M3GAN není špatný film ale žánr horor bych mu moc nepřiděloval, jedná se spíš o thriller, příběh slušně plyne a nenudí. Hodně podobné remaku Childs play z roku 2019 . ()

dkas

Celkem zajímavý námět (jasně, všechno tu už někdy bylo), ale i tak, zvláště v dnešní době boomu AI modulů a modelů, to dává docela zajímavý rozměr.  Provedení je fajn, ta "panenka" je dost hrůzostrašná sama o sobě, mně se to celkem líbilo. Ale myslím, že se z toho dalo dostat ještě o něco víc... ()

Brooks

M3GAN je skvele scenáristicky vystavaná, sľubne graduje od prvotných náznakov problémov až po finálne utrhnutie z reťaze, má fajn nápad i postavy, ale je príliš krotká. Skôr pobaví než napne a už vôbec nevydesí. Od produkujúcich žánrových legiend Bluma a Wana som čakal silnejšiu kávu. 3* ()

DavidWebb

M3gan je úžasným vodítkom a zároveň aj potvrdením súčasného stavu západnej spoločnosti na ceste do pekiel bez návratu (vzťah alebo chovanie sa rodičov k deťom a naopak – deti si môžu robiť čo sa im zachce a v prípade potreby aj prefackovať rodiča a ak to nepomôže tak aj kopačku do hlavy, a naoplátku im rodičia môžu masochisticky zdôvodňovať, že je lepšie ich kopnúť do zubov než do oka, lebo predsa len bez dvoch zubov sa žije ľahšie ako bez oka). Ďalej je M3gan úžasným návodom ako uspieť v dnešnom svete  obchodu a start-upov výrobou „hračky“ pre deti s minimálnymi nákladami (titánová kostra alá terminátor) ale zas chápem, že inak by si tvorcovia svoj koncept fliku neobhájili. Mimo to sa jedná síce o nijak zvlášť zaujímavý alebo originálny výtvor, ktorý nemá čím nadchnúť, na druhej strane to nenudí, občas to vyčaruje na tvári úsmev a keď nič iné, tak chucky-like-Megan-face vám na chvíľu v kebuli zostane. ()

adamix

Horor pre deti. Bez šťavnatých gore kvôli ktorým všetci chceli ten film vidieť. Takto je to iba neškodná jednohubka ktorá si časom vystrúha pokračovanie. Premárnený potenciál, pretože vzhľadom k akcii toto bola vážne slabota, ale postavy toho malého dievčaťa a jej tety sú sympatické a vládla medzi nimi chémia čo sa v týchto filmoch zas tak často nevidí. M3GAN je nebezpečná len v hádzaní vražedných pohľadov, ale Chuckymu nesiaha ani po rukoväť noža. ()

Dejvecd

M3GAN možno rozpráva o dobrých témach a možno aj obsahuje pár zaujímavých a kreatívnych nápadov, avšak to nič nemení na fakte, že celý film pôsobí, ako 100 min. dlhá kompilácia tik-tok videí spravená tak aby vyzerala cool medzi deťmi od 8-14 rokov, ktorá je marne zlepená nejakým nudným a nezaujímavým rádoby príbehom, ktorý sme videli už milión-krát v lepšom prevedení. Zároveň aj vizuál pôsobí nudne a nezaujímavo, spolu s detinskou a hlúpo vyzerajúcou rádoby akciou. A to nehovorím ani o fakte, že M3GAN zlyháva aj ako hororový film, kedy sa tu väčšinu času nič hororové nedeje a namiesto toho sa riešia nesympatické postavy, kedy dejové/tematické linky nie sú nikdy dotiahnuté dokonca. Tento film je totižto obyčajná detinsky natočená zabúdačka, na ktoré sme v posledných rokoch u Blumhousu zvyknutí. 2/10 A to som sa čo najviac snažil ignorovať cringe dávku vtipov a gagov. ()

Fungore odpad!

Nechápu hodnocení tohoto snímku. Je to na úrovni nějakých 35%. Hloupé postavy, hloupé dialogy, postavy jsou na pěst - nejvíc 2 hlavní protagonistky, neustálý přiblblý výraz malé holky, žádné napětí, žádné gore scény, stupidní finále. Tohle je jedno velké NIC pro malé děti.. i když.. i jako dítě bych tento snímek odsoudil. Horor to rozhodně není.. pro mě tedy je, ale ve špatném slova smyslu. Kéž bych to nikdy neviděl, naprostá ztráta času. (ps: ne, fakt nepřeháním) ()

Úspěch M3GAN znamená rychlý sequel

Úspěch M3GAN znamená rychlý sequel

08.01.2023

Ačkoliv kina už měsíc drtí druhý Avatar, našel producent Jason Blum přece jen zase jednou skulinku k úspěchu. Hororová M3GAN o panence s umělou inteligencí, která se vydá na dráhu dalšího Chuckyho,… (viac)

Hororoví mistři spojí síly

Hororoví mistři spojí síly