Réžia:
Monika ZinnenbergKamera:
Mike GastHrajú:
Tanja Wedhorn, Patrik Fichte, Paul Zerbst, Thomas Fritsch, Claudia Rieschel, Helmut Zierl, Isa Jank, Maria Sebaldt, Stefanie Schmid, Roxanne Borski (viac)Hrajú
Tanja Wedhorn
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Leto v Alsasku (2012) (TV film)
Patrik Fichte
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Katie Fforde (2010) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Paul Zerbst
Nemecko
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Thomas Fritsch
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Júlia, ty si čarovná (1962)
Der letzte Ritt nach Santa Cruz (1964)
Zabijak Wexxer (2004)
Claudia Rieschel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Le Serpent (1973)
Rosenstrasse (2003)
Miesto činu (1970) (seriál)
Helmut Zierl
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kohút na víne 2 (2013)
Miesto činu (1970) (seriál)
Isa Jank
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Opravdoví muži (1987)
Nočný anjel (1990)
Maria Sebaldt
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Hajtman z Kopníka (1956)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Stefanie Schmid
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Pod bielymi plachtami (2001) (seriál)
Roxanne Borski
Nemecko
Najlepšie filmy:
Cesta okolo sveta za 80 dní (2004)
Prokletí posedlosti (2001) (TV film)
Snehuliak hľadá snehuliačku (2002) (TV film)
Brigitte Grothum
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Die Halbstarken (1956)
Zázračné deti (2011)
Posledný vlak (2006)
Christin Heim
Rumunsko
Najlepšie filmy:
Dýchání pod vodou (2008) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Plavba snů (2007) (seriál)
Tobias Hoesl
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Příběh (1986) (TV film)
Perinbaba (1985)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Bettina Lohmeyer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Prípad Collini (2019)
Leto v Alpách (2017) (TV film)
Hannelore Minkus
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Noemova archa v nebezpečí (1988)
Olověná doba (1981)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Gabrielle Odinis
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Nikde v Afrike (2001)
Michele Oliveri
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Lili Marleen (1981)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kapitánka Mária (2018) (seriál)
Michael Fritz Schumacher
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Valkýra (2008)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Osudový střet (2012) (TV film)
Deborah Weigert
Nemecko
Najlepšie filmy:
Vražda v lepšej spoločnosti (2007) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Hlava rodiny (2005) (TV film)