Dva přední angličtí komici, Hale a Pace parodují ve svých krátkých situačních scénkách uplně vše, co parodovat jde. Od Hippies, přes Hip hop až po Rock. Velmi oceňovaný seriál nezklame nikoho, kdo má rád anglický humor. (matestlust)

Mr.Yedla

Některé skeče jsou slabší, ale většinou jsem na konci reagoval klasický: "No néééééé!" poté následovalo pět minut smíchu. Měl bych přestat hulit. ()

johnny01

Originalita příhod i herecké mistrovství obou hlavních herců nabízí velmi zábavnou podívanou plnou parodií. Z jednotlivých scének bych vyzdvihl minisérii Carl and Nige. ()

Milda.

Absurdní britský humor, někomu se to může zdát infantilní, ale pro mě je to skvělá zábava a scénka v hospodě je už legendární. ()

kosaka

Není to pro každého, ale naprostá většina scének mě spolehlivě rozesměje. Další dílko, kde se povedl i český dabing. Přijde mi, že scénky ze stavby natáčeli někde v ČR. ()

Ereniss

Miluji anglický humor a ti dva mě vždy dostávají do kolen. Některé scénky sice slabší, ale ty lepší přeci jen převažují. ()

Stanmi

Show Garetha Halea a Normana Pacea se vyznačuje několika geniálními skečy, většinou těch solidních, no a pár z nich je také vyloženě slabých (ty by potřebovaly trochu opepřit). Ale celkově se jedná o zábavnou podívanou, která se s přibývajícími díly zlepšuje. ()

Marv

Anglicky humor je dost různorodý a skeče tehle dvou chlapíků jsou u mě na třetím místě(1. Monthy Python, 2. Červený trpaslík). Už jen jejich písnička "Si li správný katolík, nenasadíš nikdy gumu na kolík" zpívaná v irských krojích, je za pět hvězdiček. ()

superzurda

Vzpomínám, jak jsme v jednom baru po zavíračce hráli hru Čumíš na mě? A když už jsme se všichni váleli po zemi, s rozlitými pivečky a pokropený od hlavy k patě, majitel baru se hrdě postavil, povolil v kolenou, vypnul pánev a v blasti rozkroku se mu začala rozšiřovat jistá louže. Pak vykřikl: Ty si mi nachcal do kalhot!!!!! Jak můžu dát jiné hodnocení než pět hvězd? ()

kubaj

Nevyčerpatelný zdroj nápadů s výraznou pointou, který scénce nasadí korunu. Pár skečů mě hned dostane do nálady, dobrý lék na deprese. Dělají si blázny ze všeho, nic jim není svaté, pro ně neexistuje tabu. Vychcaný, zrvhlý, cynický humor. Britské sitcomy 80. let jsou nejlepší!!! ()

Merenre

Skečová show v klasickém stylu, která na rozdíl od silně avantgardního Monty Pythona nebo svérázného Velkovlaku víceméně dodržuje formální základy, vtipy mají pointy atd. Díly mají relativně stabilní úroveň, a i když to může chvílu trvat, než si člověk na ty dva a jejich humor zvykne, stojí to za to. Zejména Gareth Hale je ksicht k pohledání a nechybí vynikající český dabing. ()