Reacher

USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvorcovia:

Nick Santora

Predloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (viac)

Recenzie používateľa Dusty56 k tomuto seriálu (5)

Reacher (2022)

Seriál mě bavil, byť obsahuje slabší pasáže. Bavili mě hlavně akční části, kterých tam je naštěstí dost, protože když přišlo na mluvení, tak to byla vždycky nuda. Hlavní postava Jack Reacher na mě působil trochu jako namakaný Sherlock Holmes a co na něm nejvíce oceňuju - nikdy se nerozmýšlel dvakrát a hned střílel. Na druhou stranu výkon Alana Ritchsona byl občas trochu prkenný. Malcolm Goodwin byl fajn, jen mě už trochu štval, jak si furt hrál s tím prstenem. Willa Fitzgerald i když na začátku na mě působila sympaticky, tak v průběhu už jsem ji dvakrát nemusel (od toho dílu, jak přišla na stanici zmlátit starostu). Nemluvě o tom že její postavě nedošlo, že ten agent Pickard nemusí být čistý. Ve výsledku je to fajn seriál se skvělou akční stránkou. ()

Vítejte v Margrave (2022) (S01E01)

Dobrý poutavý pilot, díky kterému si určitě pustím další díl. Obsazení nevypadá špatně, Willa Fitzgerald je sympaťačka, Malcolm Goodwin je arogantní v takové míře, jak by jeho postava asi měla být a představitel hlavní postavy Alan Ritchson zahrál také více než obstojně. Teď už nezbývá než doufat, že i další díly udrží dobře nastavenou laťku. ()

První střet (2022) (S01E02)

Seriál pokračoval na úrovni pilotu s výjimkou závěru (tím myslím ten výlet na pivo), který mě nudil. Naštěstí se na poslední chvíli dílu znovu vrátili domů a See you soon mi dalo více než dobrý důvod, abych si další díl pustil ještě dneska. Hlavnímu hrdinovi začínám fandit víc a víc (konečně někdo, kdo nečeká až sám domluví a využije i této malé výhody). Nejlepší hláška, moment: "I know where the hospital is." ()

Neomlouvej se (2022) (S01E05)

Seriál mě furt baví, ale přece jen se v této epizodě objevilo pár věcí, které mi z ní dojem trochu zkazily. (SPOILERY) Vůbec nechápu, že když šli po stopě toho "zabijáka federálů", tak proč tam musel mít ten policajt parťáka, vždyť bylo po pracovní době a bylo to mimo záznam, tak na co ho tam potřebovali. Nemluvě o tom, že ten parťák taky asi moc rozumu nepobral, jinak by dvojici, která jde po profesionálovi (tzn. že to taky nebudou amatéři), nesliboval smrt až zastaví auto, ale zabil by je na sraba zezadu někde jinde. Dále mě začala štvát Willa Fitzgerald, ten její herecký projev mi přišel přehraný, prostě jsem jí to nevěřil. Přesto seriál pokračuje ve skvělém tempu, závěr byl nečekaný a jsem zvědavý, co přijde dál. ()

Papír (2022) (S01E06)

Začátek dílu mě zklamal, naštěstí konec to docela napravil. Epizoda totiž začala nudnou sledovačkou a akcí Roscoe při hlídání rodiny pod neoficiální ochranou svědků. Tam vůbec nechápu, proč ty dva nezastřelila rovnou, když byli v autě. Jediný důvod, co mě napadl je, že si chtěla zahrát na babu a pak na schovávanou, jiný vysvětlení nevidím. A jen tak mimochodem, neměl být ten dům nedobytný s pancéři a nevím čím - tak proč se tam prostě nezamkli a nečekali? A upřímně bych hnedka neběžel za tím agentem - ty dva nějak museli zjistit, kde je ta rodina ukrytá. Bohužel tak i přes výbornou druhou půlku s částí ve Venezuele a v New Yorku, musím konstatovat, že toto byla pro mě osobně zatím nejslabší epizoda. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD