Poté, co jsou nalezeny oběti dalších vražd, Reacher při jejich vyšetřování padne do pasti. Roscoe dostává výhružnou zprávu. (Prime Video)

Dusty56

Seriál pokračoval na úrovni pilotu s výjimkou závěru (tím myslím ten výlet na pivo), který mě nudil. Naštěstí se na poslední chvíli dílu znovu vrátili domů a See you soon mi dalo více než dobrý důvod, abych si další díl pustil ještě dneska. Hlavnímu hrdinovi začínám fandit víc a víc (konečně někdo, kdo nečeká až sám domluví a využije i této malé výhody). Nejlepší hláška, moment: "I know where the hospital is." ()

castor

„Jen zlámu ruce třem opilým puberťákům. Čtvrtý bude muset řídit do nemocnice!“ Sličná policistka Roscoe měla za úkol ho hlídat. Nicméně mnohému se naučí. Sledujeme totiž bývalého špičkového vojenského vyšetřovatele, který má nejen mohutné bicepsy, ale také rychlé mozkové závity. Hlavně víceméně pochopí, že Reacherovi může věřit. Ač má tedy své vlastní „postupy“. Chemie mezi nimi je patrná, což potvrdí pivo, taneček a společný pokoj. To upjatý vyšetřovatel z velkoměsta Finlay přijel do tohohle zapadákova za klidem a už má k řešení minimálně 4 mrtvoly. Včetně policejního náčelníka. Zatím poměrně příjemně řízná záležitost připomínající akční béčka let dávno minulých. ()

liskam

Doufal jsem, že jedna kniha bude jedna 8 dílná série. A je to tak. Navíc jatka považuji za jednu z nejlepších. možná díky realné motivaci pomstít bratra. Druhý díl je super. Ale sále vydím docela rezervy v režii a scénáři. ()