Zatímco záhad přibývá, Reacher se spojí se svou starou známou a Finlay učiní šokující objev. (Prime Video)

yvona

Ta zápletka je buď nepřehledná nebo mě vůbec nebaví. Celkově to působí všechno jen jako kulisa pro pár rvaček a ukázku Ritchonova těla. Primitivní, jakoby vtipné slovní přestřelky, jeden superman, jeden solidní černoch a jedna blonďatá křehotinka. Zbytek jsou odporní bílí burani. Od Santora a jeho brilantním  Útěku z vězení jsem čekala rozhodně víc. ()

kenkaku

Možná jsem jen zpohodlněl, ale přijde mi, že se přidávají nové a nové informace/otázky aniž bych měl pocit, že se vyšetřování pohnulo. Prostě je tam moc postav, moc směrů kam se dá vyšetřování sunout a zároveň žádný pocit že opravdu máme nějaké kroky za sebou. Krom toho epizoda obsahovala několik vyloženě nelogických scén a to mě začíná vadit. ()

castor

Díl, u kterého se držíme krapet při zemi. Vyšetřování se trochu táhne, respektive je tu pár odboček, které nepatří k nejzajímavějším. Reacher se spojí se svou starou známou Neagly, protože tým už je prakticky odkázaný jen sám na sebe. A soudě podle závěru, místní spasitel a velkopodnikatel Kliner evidentně netahá za všechny nitky. Celkově je to fajn, ale asi je všem patrné, že jde prostě o akční pohádku ze zapadákova s analytickým přístupem k vyšetřování a béčkovou stylizací, kdy je jasné, že všichni, kdo provedli něco zlého, budou trpět, protože se setkají s Reacherem. ()

Dusty56

Seriál mě furt baví, ale přece jen se v této epizodě objevilo pár věcí, které mi z ní dojem trochu zkazily. (SPOILERY) Vůbec nechápu, že když šli po stopě toho "zabijáka federálů", tak proč tam musel mít ten policajt parťáka, vždyť bylo po pracovní době a bylo to mimo záznam, tak na co ho tam potřebovali. Nemluvě o tom, že ten parťák taky asi moc rozumu nepobral, jinak by dvojici, která jde po profesionálovi (tzn. že to taky nebudou amatéři), nesliboval smrt až zastaví auto, ale zabil by je na sraba zezadu někde jinde. Dále mě začala štvát Willa Fitzgerald, ten její herecký projev mi přišel přehraný, prostě jsem jí to nevěřil. Přesto seriál pokračuje ve skvělém tempu, závěr byl nečekaný a jsem zvědavý, co přijde dál. ()