Reacher

USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvorcovia:

Nick Santora

Predloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (viac)

Recenzie používateľa sadlokan k tomuto seriálu (5)

Reacher (2022)

Hned,ale OKAMŽITĚ,vyžaduji blockbuster AVENGERS vs.SPECNAZVENEZUELAS!Páč to sou vodolný týpcí!!A stym Holmesováním to zas tak horký neni,Poznat na tuhym chlápkovi že si v šesti ukop palec a pak profláknout,že to byl můj brácha...je ovšem parádně vtipný,né že né. ()

Bankomat (2023) (S02E01)

R.Patrick ty padouši dává.Tady je tedy slabčí než Téčko nebo,nedejsatane,White Dragon,ale stejně.Nakopnot airbag.Wow.Tomu frajerovi to uvěříš.Těm zbylejm kopálistům/tkám už teda moc ne. ()

Pohřeb (2023) (S02E05)

Hele tváří se to přecejenom jakože true,takže ten truck nacpanej 650 warheadama drandící si sám a sám…No a palba na cintoríně,vole,di mi z dílny.Reacher má tak vod voka TK cca 120/240.& chronický zánět spojivek. ()

Policajt z New Yorku (2024) (S02E06) odpad!

Haló.Tady Reacher.Teď budeme střílet a projedeme půlku města.Ať nikdo,včetně fízlů nevylejzá ven!Ale no tak.Holčička běží jak..Zklamání.To neni ani na juniorský rekord v neprůstřelné plešatosti. ()

Přes mrtvoly (2024) (S02E07)

No ten pán s útočnou trepanační minicirkulárkou do zástrčky vo kerou si ešte po bombě vod Rejčra načne krkavici…Ani by mě nepřekvapilo kdyby se z R.Patricka ve finále vyklubal”White Dragon”a došlo na epický duel Reacher vs.Peacemaker with Eagly.PS-Přeji hodně mučících úspěchů při přefukování Foleyova permanentního katetru.Trápený subjekt může v jednom momentu vypadat jako že se pomočil smíchy.Hnusná scéna,majore. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD