Rozpaky kuchaře Svatopluka

• Československo Řekni ano, řekni ne (pracovný názov)
Československo, 1984, 13 h 41 min (Minutáž: 52–73 min)

Réžia:

František Filip

Kamera:

Jiří Lebeda

Josef Dvořák, Kateřina Macháčková, David Matásek, Josef Bláha, Dagmar Havlová, Zuzana Bydžovská, Stella Zázvorková, Jiří Vala, Karel Augusta, Jiří Bruder (viac)

Populární cyklus televizních komedií z kuchařského prostředí z roku 1984, který byl výjimečný v tom, že diváci měli možnost rozhodovat o dalším ději a jednání hlavních hrdinů. Využití tohoto principu při premiéře bylo novátorské a vzbudilo tehdy velký ohlas. (Česká televize)

Recenzie používateľa nervoznideda k tomuto seriálu (11)

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984)

ty kecy to je vedlejší. Podud jste četli Hotel od Halleye tak smekám klobouk před uměním kuchařů a ficek V té době se ještě chodilo do hospod na pivo i na oběd. V dnešní době už je návštěva restaurace skoro luxus. A uvařit žrádlo pro 1000 lidí to je frajeřina. kuchařům a hercům velký dík :-) ()

Kuřátko (1984) (E01)

ženský jsou bestie dáša veškrnová je na facky (svině) mrcha je mi z ní na blití :-) deda ten Dietl je machr ,ale Křikava to řekl Sylvii a ne Miládce :-)to se dietlovi povedlo:-)13.3.2o2o, oldřich vlach taky hraje idiota 7.3.21:-) ()

Omáčka (1984) (E02)

dagmar havlová hraje hroznou svini:-) ()

Neděle (1984) (E04)

ta bohdalka musí být všude, kolik platí rejžům? :-) ()

Dieta (1984) (E05)

asi jsem závislák, ale když vidím to jídlo tak vyjím lednici :-) tak ta kuchyn musela být obrovská , na ni taky musí být machr 23.1.2o21 ()

Pivař (1984) (E06)

kolegové jsou taky zmrdi pavlů a navrátil:-) ()

Přepadovka (1984) (E07)

na tomto seriálu obdivuji rutinu (práci) všech kuchařů klobouk dolů my jsme žabaři deda :-) Ten provoz v hotelu je na mrtvici :-) ()

Kočka (1984) (E08)

tak při kuřátkovi vždycky dostanu hlad tak krásný dobroty ty nemají chybu honza:-) ()

Zatáčka (1984) (E10)

celý seriál je prima a závěr skvělý :-) ()

Špalek (1984) (E12)

rozpaky už sleduji už po xté , josef dvořák je skvělý bavič, právě jsem se z int dozvěděl že i Pilarka je po smrti, smutné jaro 2o2o:-) ()

Recepce (1984) (E13)

závěr přímo skvostný:-) ()

Zemřel režisér František Filip

Zemřel režisér František Filip

09.01.2021

Ve věku 90 let zemřel český režisér a scenárista František Filip. Zprávu o úmrtí plodného tvůrce televizní produkce přinesla Česká televize. Absolvent pražské FAMU má k dnešnímu dni na svém kontě na… (viac)