Do kuchyně nastoupí nová síla, mladá kuchařka Anděla Kouřimská (L. Krbová). Asi stěží by se v podniku našel muž, který by se při pohledu na ni ubránil hříšným myšlenkám. Všichni jí nadbíhají a úsluhami to pořádně přehánějí. To se samozřejmě, nelíbí Svatoplukovi (J. Dvořák). Nejvíc to ale přežene šéfkuchař Slíva (K. Augusta), který se chová, jakoby pozbyl poslední zbytky zdravého rozumu, a Andělka toho ráda využívá. Výsledkem jsou mnohonásobně vyšší prémie, které na rozdíl od ostatního personálu obdrží slečna Kouřimská. To vyvolá následné roztrpčení u kolegů, konflikt se Svatoplukem, rozpad jednoho manželství ... Zkrátka a dobře je tu spousta zapeklitých situací, které náš rozpačitý hrdina musí řešit. Tyto nikterak příjemné události však výrazně ovlivní i Svatoplukův osud. (Česká televize)

javlapippi

"Přísahám, příští kvartál vohlídám!" Nová kuchtica krv a mlieko Krbová pridá k výparom z varenia a smaženia nejaké to erotické dusno a skoro celé mužské osadenstvo kuchyne sa ide zblázniť. Erekcia najviac odkrví mozog šéfkuchárovi Augustovi, bohužiaľ sa milostné opantanie začne prejavovať na rozdielnych hodnotách prémií a vtedy končí sranda. Posielajú sa rekomando anonymy a do deja vstupujú zákonité chote. Vynikajúca epizóda za päťkrát posolenú podlahu. ()

honajz

Když mně Macháčková nebo Paulová tady přišly jako daleko větší kočky než Krbová, takže jsem nechápal, co na ní ti chlapi vid. Pak taky takový nonsens - doporučený dopis! Ten musí vždycky obsahovat adresu odesilatele, proč by si to udavač takhle zbytečně ztížil a neposlal to obyč? A proč šéfkuchař ty prméie nerozdělil nějak, aby to až tak nebilo do očí? Byl sice zamilovaný, ale ne blbý, ne? ()