Interande je unikátní interaktivní film přímo ve tvém prohlížeči. Klikáním po obrazovce každou chvíli rozhoduješ, co bude dál. Čeká tě svižný příběh, spousta variant děje a několik různých konců.

Prožij rande očima hrdiny, který osloví dívku v klubu, a rozhoduj, kam se jejich schůzka bude ubírat. Oslníš ji? Zvládneš její všetečné otázky? Bude to fiasko, nebo počátek hezkého vztahu? (oficiálny text distribútora)

Nathaniell

Jednat se o samotný interaktivní film, řekněme si na rovinu, že byl dobrý. To je za 3*. Jenže Interande nám zasáhlo poměrně neskutečně do povědomí a tvorby youtuberů. Možná bych na to při hodnocení neměl brát ohledy. Jenže díky nim jsem si tenhle interaktivní film užil ještě víc. Za to dávám hvězdu nahoru: Díky youtuberům je to opakovatelně koukatelné. :-D :-D Pátá hvězda bude za konkrétního youtubera, který tento zvláštní filmek svýma hláškama povýšil na level - ultimate. Petangames. Za něho pátá hvězda. 5* ... https://www.youtube.com/watch?v=oM1qQRzJ9xY ()

easaque

spíš filmová hra, než film. V době vzniku toho žánru to mělo smysl - nebyly počítače, teď už ne - ale hraví diváci se můžou snažit sbalit dívku na plných 100 procent, ale stejně to asi nic moc nedá - raděj to zkuste naživo, ale autoři určitě nezaručují, že to vyjde stejně jako tady. Bafffte se! [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

honajz

Tak ona je to spíše interaktivní hra, než film. Přece jen třeba u Kinoautomatu to mělo nějaký děj a odněkud někam to spělo, tady se jen balí holka a na konci se objeví úspěšnost. A docela by mě zajímalo, jestli fakt dojde i na "kačera v trůbě", bo jinak tam sto procent asi nenaběhne. Ostatně na Youtube uživatel PeŤan přesně vystihl svými komentáři všechny zápory tohoto dílka, navíc vtipně. Jeho verze mi přišla mnohem zajímavější a zábavnější, než to, co tvůrci nakonec předložili. ()

sirien

(sorry Lischaii...) - nápad super. Provedení ok. Herecké výkony... ucházející. Dialogy... trapné a rozptylující, těžce zpochybňující intelekt postav. Příběh nic moc. A mimochodem, provedení tlačící na čas a znemožňující replay z pozice je jak z devadesátejch let a pokud mě to mělo přimět zkoukávat to opakovaně, tak mě to naopak přimělo to poměrně rychle otráveně vypnout. No, jak píšu - nápad super, příště ale jinak a líp prosím. ()

togaf

Nápad je to výborný, ale ty balící hlášky jsou zlo. Jak kluk, tak slečna plácají strašidelné kraviny. A stačí se chovat jako hajzlík a je vaše (špatně poradit cestu, koukat na prsa)...Nevím koho to uráží víc, zda kluky, protože takhle trapně nebalí snad už nikdo, nebo holky, protože takhle arogantně se snad žádná nechová. ()

• Film se natáčel v Brně a na Karlově mostě v Praze. (David838)
  • Na konci filmu si môžeme povšimnúť autobus s logom Adosa AS. Tieto autobusy jazdia v Juhomoravskom kraji a v kraji Vysočina. (JADIM)