Seriál odhaľuje tajomstvo desivého mesta, ktoré uväzní každého, kto do neho vstúpi. Zúfalí obyvatelia sa snažia viesť aspoň zdanlivo normálny život, zatiaľ čo hľadajú cestu von. Musia však čeliť hrozbám okolitého lesa vrátane hrôzostrašných netvorov. Tí sa vynárajú po západe slnka. (HBO Max)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (12)

Season 1 (2022) (S01)

Jako fanoušek Ztraceni jsem si první sérii užil. Mám rád mysteriózní věci. From má dobře vykreslené postavy a děj samotný na záhadném místě odkud není úniku a kde na vás v noci čeká vaše největší noční můra jsou slušně odvedený. Jenom je to oproti Ztraceni mnohem slabší podívaná. V poslední desáté epizodě se divák musí připravit na to, že odpovědi pravděpodobně nedostane a místo toho vás tvůrci budou lákat na další řadu. Já to čekal a nebyl jsem zklamaný, naopak chci další sérii. Převládá ve mě více pozitiv než negativ a proto ve finále dávám seriálu zatím 4 hvězdy a to z toho důvodu, že se těším na další řadu, která pokud bude rozhodne o mém hodnocení. 6-7/10 Více zde: recenze :-) ()

Cesta dlouhým dnem do noci (2022) (S01E01)

Tyhle mysteiózní věci mám rád. Už po zhlédnutí traileru jsem se na tuhle věc těšil a jako fanoušek LOST jsem zatím velmi spokojen. Má to dobrou atmosféru, to tajemno okolo městečka a těch věcí je poutavé. Dokáže to být mrazivý a překvapivě dost krvavý. Harold Perrineau je skvělý. Těším se co bude dál a jaké odpovědi dostaneme. Tohle je něco pro mě :-) ()

Jak se teď věci mají (2022) (S01E02)

Na podobné úrovni jako první díl, s tím, že je tady velice dobrá atmosféra a dobře prokreslený postavy. Jo tohle mě baví :-) ()

Ach, ta místa před námi (2022) (S01E10)

Nemůžu si na nic stěžovat. To že nepřišli odpovědi? Čekal snad někdo něco jiného? Já vůbec. Finále první série je přesně takový, jak by měl vypadat závěr mysteriózního seriálu. Navnadil mě pěkně na další sérii. U posledních 10 minut jsem zíral na obrazovku s pocity "chci víc!". Jsem zvědavý jestli seriál dostane 2 sérii. Jestli ano, tak se těším co vymyslí scenáristé za další věci. Spokojenost. :-) ()

Season 2 (2023) (S02)

Výplňový epizody hodně podkopávají tomuto seriálu nohy. Samotný scénář není žádné úžasné dílo. Pokus o drama mezi postavami není žádná katastrofa, ale dialogy jsou kýčovité a často se postavy točí v kruhu a nebo se moc děj nechce posouvat dopředu. Jakmile se, ale začnou dít ty fantasmagorie, tak je to zábava a seriál ukazuje svůj potenciál. Mě osobně seriál sice baví, ale ocenil bych lepší herecké výkony a zajímavější epizody. Fakt by to chtělo chytře posouvat děj a ne že se několik dílů nechce seriálu pohnout z místa. Poslední tři díly velmi povedené a samotné finále bylo překvapující. Těším se na 3 sérii. Je jasný, že Cesta ven nikam spěchat nechce a nejspíš to u 3 série neskončí. 6/10 Více zde v recenzi. ()

Strangers in a Strange Land (2023) (S02E01)

Super úvod do druhé řady. Za úvodní rekapitulaci první série jsem hodně rád. Hned mi to vrátilo vzpomínky na události co se staly a pohled na postavy a hned jsem si uvědomil jaký jsem k nim měl v první sérii vztah. Úvodní díl se nese na stejné vlně jako úvod první řady. Hned nás to hodí do děje, má to super atmosféru a nové postavy. Pasáž v dolech, kde žijí ty monstra, tak to mělo pěknou atmosféru a závěrečný wow moment opět pěkně nalákal na další díly. Těším se co bude dál. :-) ()

This Way Gone (2023) (S02E04)

Je škoda, že se děj natahuje a nepřináší nic nového, nic zajímavého. Přesto jsem pořád do seriálu ponořen a zajímá mě co se bude dít dál. Jen se obávám, že From bude zbytečně natahovaný a nikam to nepovede. Oproti tomuhle byli Ztraceni úplně jinde. ()

Lullaby (2023) (S02E05)

Poprvé za celý seriál, kdy musím dát 2*. Děj se nikam neposouvá a jenom se tady kecá pořád dokola o tom samým. Druhá série začala pěkně, ale od 3 epizody hlavní děj jde bokem a je to hrozná škoda. Tahle show má na víc. :-( ()

Pas de Deux (2023) (S02E06)

Konečně díl ve kterým se seriál posouvá dál a nestojí na místě. Pasáž natočená na jeden záběr moc pěkná. Epizoda má dobré napětí a byl jsem zvědaví, co se bude dít dál. A konečně měla epizoda poslední scénu, která navnadila na další díl. "Je to mrtvý? To brzo zjistíme". Doufám, že to takhle pojede, až do konce druhé série. :-) ()

Belly of the Beast (2023) (S02E07)

Po předchozí epizodě zase menší sešup dolů. Je to, ale pořád fajn, ale jenom fajn. Chtělo by to, aby se to rozhoupalo, některé věci se pořád točí v kruhu. Líbí se mi teorie, proč tam vlastně ty postavy jsou. Nutí to diváka přemýšlet. Vlastně si říkám, že pokud by se z toho stalo sci-fi, tak by to bylo hodně zajímavý. Ale tomu nevěřím. Dějí se tam, až moc divný věci. Každopádně poslední scéna navnadila na další díl a pořád mě seriál drží u obrazovky i přesto, že je to poněkud natahovaný. Tak zase za týden :-) ()

Ball of Magic Fire (2023) (S02E09)

Za mě rozhodně nejnapínavější díl seriálu, až mám chuť dát 5*. Byl jsem do toho zatím nejvíc ponořen za celou dobu a už se nemůžu dočkat, co si pro nás nachystali ve finále 2 řady. Očekávám zase lákání na další řadu a odpovědi asi nepřijdou. Ale těším se. :-) ()

Once Upon a Time (2023) (S02E10)

Bylo jasné, že nás na konci budou chtít tvůrci překvapit a naservírovat nám zvrat podobně jako ve finále 1 série. A musím říct, že to co přišlo, jsem vážně nečekal a měl jsem na konci totální husinu. Je jasné, že From je seriál, který bude mít více než 3 série a jen tak to asi tvůrci nebudou chtít ukončit. Poněvadž pro stanici MGM+ je to zřejmě dobře sledovaný, protože je již potvrzena 3 série. A já se těším, co dalšího nám tvůrci předvedou. :-) ()