Boydův stav je čím dál znepokojivější a návrat Sary do města ho staví do obtížné situace. Jim se podělí o šokující teorii o původu města. (HBO Max)

Anderton

Nemusí byť každý diel o záhadách a hororovom vyčíňaní príšer. Tu sa dostávame k "starým dobrým" interakciám medzi svojráznymi postavami, z ktorých každá má tú svoju pravdu a divákovi sa ťažšie určuje, ktorá je tá objektívna, alebo aspoň objektívnejšia. Nový militantný mladík asi lezie na nervy už každému a tak niet divu, že to vedúca komunity jedného krásneho dňa nevydržala. Každopádne tu máte nahlas vyslovenú ďalšiu z viacerých teórií, o čom FROM môže v skutočnosti byť. ()

Baru.Class

Takže čtvrtý díl a opět naprosto zbytečný a hovně. Tak jak série výborně začala, poslední dva díly jsou tak na píču, že se budu muset přemáhat podívat se na další. Proč prostě někdo nechápe, že chceme pomalu začít rozklíčovávat všechny ty chujoviny, co se dějou a nezajímá nás, jak moc se dvě lesby milujou a jak značnej vnitřní boj vede někdo, komu umřel taťka a kdo za to má pykat nebo nepykat. Ne vlastně dozvíme se tady něco, a to že Viktor dostane od Ethana pastelky, cool bro. ()

BROKEN_

Je škoda, že se děj natahuje a nepřináší nic nového, nic zajímavého. Přesto jsem pořád do seriálu ponořen a zajímá mě co se bude dít dál. Jen se obávám, že From bude zbytečně natahovaný a nikam to nepovede. Oproti tomuhle byli Ztraceni úplně jinde. ()

MIMI.kry

Mě se tenhle díl líbil. Zajímavější než předešlej. Navíc mi bavi řada hlášek  (s nadhledem řečených,vtipných i vážnějších). Hororové, akční fanoušky možná nepotěší, ale že by alespoň nebylo o čem přemýšlet, to ne, Některé výroky beru jako metaforu.  Minulej díl byl vata, tohle je už lepší! Ztráta času to není, ale souhlas, v příštím díle by se mohli trochu pohnout z místa, tímto je hlavní téma poměrně vyčerpáno ( proč jsme se tu na zemi v této roli ocitli, proč se tu nacházím, proč jsem tím čím jsem) + postoje a následky našeho chování (třeba je správné něco druhým zatajovat a bonznout schovanou nebezpečnou kámošku ve sklepě?) a řada dalšího.... Přemýšlej do důsledků o tom, co děláš. A doufám, že by příští díl mohla být už fakt dramatičtější jízda, kluk sám v autobusu, šerifova situace a jeho dilema... ()