Kenny a Ellis učiní v lese hrůzný objev a Boyd musí čelit realitě. (HBO Max)

Anderton

Po dvoch intenzívnych epizódach muselo logicky prísť uvoľnenie. Máme tu viac dialógov, žiadnu akciu, ale jeden prekvapivý moment v lese, ktorý je opäť creepy ako väčšina vecí vo FROM, avšak tak trochu pôsobil ako naťahovanie série. Až kým neprišla záverečná Boydova spoveď o tom, čo sa stalo v Iraku. No a tie dve deti a hlavolam... Tether nepovažujem za nudnú vatu medzi zaujímavejším dejom, ale ako spomínané uvoľnenie napätia, ktoré potrebuje každý seriál. 70% ()

zipS

Zbytocny diel. Niektore zbytocne postavy su zasa raz otravné alebo idiotske. Diel ukecany o nicom a dej sa v nom nikam neposunie. Dievca s roxorom skrz mozog bola jedinou svetlou chvilkou. Ale aj tak mi to prislo dejovo mimo. From ma strasne kolisajucu kvalitu dielov ()

MIMI.kry

Po slušných 2 dílech 2. série propad dolů. Napětí nic moc, atmosféra vymizela, psychologie 0, tento díl nic nového nepřináší, suma sumárum nemá moc co nabídnout. Dodívala jsem se, čekám na další díl, mojí pozornost si zatím získal, jen už by do toho mohli pořádně šlápnout nebo přijít s něčím novějším. Snad to od teď nepůjde celé do kopru, jak se to tak seriálům po čase obvykle stává. Uděluju 2*, jsem hodná. :) ()

Baru.Class

Tak nadšení z předchozích dílů je fuč, páč třetí díl je naprosto a absolutně o hovně. Nic se neděje, nic se nedozvíme, řeší se tu jenom kupa sraček a woke momentů. Bože můj, level nasranosti je značný. Kdo může, radím díl vynechat. ()