elanius

Profi odvedená prácička. Harold Perrineau výborný, parádny casting. Jasné, je to ťažký ripoff Lostu, ale postavy sú fajn, dej a príbeh podľa mňa dostačujúci. A prísľub do ďalšej série je slušný. Zabavil som sa o dosť viac ako pri Last of Us napríklad. O chvíľu začína pokračovanie a druhá séria asi rozhodne o osude celého seriálu. (8/10) ()

M.i.k.e

béčková jednohubka, která v něčem připomíná Wayward Pines, v něčem zase Kingovo Prokletí Salemu a její potenciál je soustavně zabíjen tunou prázdných rozhovorů o ničem. Kdyby se tyhle telenovelacké rozhovory prostříhaly (vystříhaly úplně) tak by zůstal tak čtyřdílný, průměrně zábavný horůrek. V téhle podobě je to nicméně často spíš ubíjející a druhou sérii si ještě hodně rozmyslím...50% ()

ondyGAMESTV

Nechápu jak to, že jsem se o tomto skvostu kinematografie nedozvěděl dřív, a taky, že není tak oceněný, jak by měl být. Můžu říct, že zajímavější, ať už seriál či film, jsem jakživ neviděl. Tvůrci vytvořili nepředstavitelně skvělou mysterióznost, kde si divák řekne, že to už více šílené být nemůže a nejednou se objeví věc zcela jiná, která je ještě šílenější. Při sledování vám v podstatě každá nalezená odpověď vytvoří další otázky, a to prostě miluju. Místo sázení na trapné jumpscary, co se v dnešní době používají pro hororový žánr skoro všude, je tu úžasná atmosféra, která vás vtáhne do děje, nechá ve vás obavy, a navnadí vás na to, co se bude dít dál. Co důležitého však atmosféra spolu se skvělým vykreslením postav dělá, je to, že vám na nich záleží, což se dnes vidí poměrně málo 🛣 100% (recenze z 06.05.2023) ()

Davies182

[Nedokoukáno a vracet se k seriálu nebudu] Dal jsem tomu šest dílů, protože byla chuť na nějakou hororovou TV show, takhle si ale teda strach a napětí v seriálu nepředstavuju. Spousta prázdného tlachání, kdy se absolutně neřeší gró a základní problém městečka, tj. jak a proč funguje, včetně ozbrojených výprav do lesa. Možná na tuhle část tvůrci čekali až do budoucna, ale já chtěl akční mystery horor už od začátku, a ne se k němu prokousávat skrze ubíjející soap operu. Jsou větší seriálové resty, sorry jako. [HBOmax] ()