Julie nachází útěchu u svých nových přátel a Jim a Tabitha řeší manželské problémy. Ethan se vydává s Victorem do lesa a otec Khatri radí Boydovi, aby přijal svou vůdčí roli. Sara dostává další děsivý pokyn. (HBO Max)

Anderton

Sledujeme dôsledky udalostí predchádzajúcej, dosť intenzívnej, epizódy a tentokrát je to skôr také dejové uvoľnenie. Najzaujímavejším dielikom do puzzle je prítomnosť tajomného chlapčeka v bielom, ale očakával by som skôr celú retrospektívnu pasáž, než len krátke flashbacky do minulosti k udalosti, o ktorej sme sa zatiaľ toho veľa nedozvedeli. Ale v duchu celého seriálu je riadne krvavá. ()

honajz2

Tak tady mi přišlo, že se tolik neřeší vztahy, ale spíš záhady a to mi vyhovuje víc, protože ve vztazích se to pitvalo až až. Dokonce to vypadá, že tvůrci ví, kam a k čemu směřují, což je dobré znamení a ještě lepší bude, když to v sobě bude mít i další překvapení. Po čtyřech dílech odpovědi opravdu nečekám, hlavně doufám, že se z toho nestane Lost. Zatím mi to tak nepřijde, ale ještě je brzo na to soudit... Slabé 4* ()

kenkaku

Odpovědi nečekaně zcela žádné (no to rádio to prostě dělá… konec debaty). Jen WTF momenty (švihlá pipka evidentně bude hrát prim), vysmíváni se logice (kde sakra berou zásoby v uzavřené oblasti? Jsem nikde neviděl žádné pole ani pastviny… nebo, že by burgery nebyly hovězí?) a samozřejmě další otázky (teleportační strom, proč “body in white” nestárne, co je stín sklepem? atd.). U poslední epizody budu akorát nasranej. ()