Boyd čerpá sílu z nečekaného zdroje. Jimova rozhlasová věž s sebou nese následky, které jím hluboce otřesou. Díra, kterou Tabitha vykopala, ji zavede do netušených míst. A všechno se brzy změní. (HBO Max)

pokyy

Místo toho, abychom dostali odpověď alespoň na jednu otázku, v posledním díle série nám pár nových přibude. Zajímavý díl, i celá série, o tom žádná, ale teď se bude čekat rok na další díl, vše se vyřeší v prvních 20 minutách nové série a začne nová várka otázek bez odpovědi. I tak pro mě jeden z lepších sci-fi seriálů, rukopis producenta Lost je znát. ()

BROKEN_

Nemůžu si na nic stěžovat. To že nepřišli odpovědi? Čekal snad někdo něco jiného? Já vůbec. Finále první série je přesně takový, jak by měl vypadat závěr mysteriózního seriálu. Navnadil mě pěkně na další sérii. U posledních 10 minut jsem zíral na obrazovku s pocity "chci víc!". Jsem zvědavý jestli seriál dostane 2 sérii. Jestli ano, tak se těším co vymyslí scenáristé za další věci. Spokojenost. :-) ()

Anderton

Finále ako sa patrí na záver sezóny mysteriózneho seriálu, ktorý nechce prezradiť veľa, ale má za úlohu dostatočne navnadiť na pokračovanie. Záverečná epizóda prináša, skôr implicitne, ďalšiu alternatívnu verziu udalostí, ktorá ma taktiež v priebehu deja napadla, ale explicitne vyslovená nebola. Posledná scéna s Perrineauom je až príliš ironicky krutá a celkový záver je zase až príliš očakávateľný. Skrátka mŕtve postavy treba nahradiť novými, pričom osobne by som si vystačil s preživšími prvej sezóny. ()

kenkaku odpad!

Solidní seriál si představuju tak, že když už tahá diváka několik hodin za fusekli, má přijít s nějakým závěrem, který případně otevře dveře do další řady. Bez závěru udělá ze seriálu jen kokotinu a ztrátu času. A ten idiot co upatlal Ztracené se evidentně nepoučil, protože neuzavřela vůbec nic. Prostě to jen utnul (a vsadím se, že sám neví jak dál). Proto věřím, že tohle pokračovat nebude (když už o parník lepší Archiv dostal po první radě stopku). ()