Otec Khatri řekne Boydovi, proč věří, že Sara může být užitečná. Jim a Tabitha najdou útěchu jeden v druhém. Colony House oslavuje první výročí Fatimina příjezdu večírkem, který se příšerně zvrtne. (HBO Max)

Anderton

Stalo sa konečne to, čo bolo zrejmé hneď od začiatku, že sa v priebehu prvej sezóny aspoň raz stať musí. Spoilerovať netreba, ale keď uvidíte to dievča za oknom, hneď vám bude všetko jasné. Máme tu pripomienku teórie strún a kapsového vesmíru, aby sme mohli naďalej dedukovať, ale lepšie je si len teórie zapisovať a nerobiť zatiaľ žiadne unáhlené závery. Chlapec v bielom sa objavil v správny čas a epizóda končí skvelým cliffhangerom (skok do stromu). ()

honajz2

Nejlíp hodnocená epizoda celé série je opět plná melodramatických traumátek z minulosti, o kterých si postavy povídají ať se děje co se děje (a protože by asi jinak neměli o čem, chudáci se tam strašně nudí) a aby se neřeklo, posledních 15 minut máme masakr se smrtí dvou postav, z čehož jedna tam sotva byla a druhé je mi líto, protože mi jako jedna z mála byla sympatická. Celkově je to ale pořád o ničem a bez gradace. Tímhle tempem ani tu první sérii nedokoukám. 2* ()

kenkaku

Jediné čím je epizoda nadstandardně jiná je počet mrtvol na epizodu. Konečně (když už se stejně jak je zvykem dozvídáme hovno) se něco děje a je na co koukat. Tři hvězdy jsou tedy za řezničinu, ne za brilantní děj nebo scénář. ()