Napětí v Colony House roste, když se objeví zpráva o hrozícím nedostatku potravin. Noc na klinice nabere děsivý spád. (HBO Max)

BROKEN_

Konečně díl ve kterým se seriál posouvá dál a nestojí na místě. Pasáž natočená na jeden záběr moc pěkná. Epizoda má dobré napětí a byl jsem zvědaví, co se bude dít dál. A konečně měla epizoda poslední scénu, která navnadila na další díl. "Je to mrtvý? To brzo zjistíme". Doufám, že to takhle pojede, až do konce druhé série. :-) ()

Anderton

Nešťastná hádka v kuchyni a jej následky spočiatku pôsobia ako udalosti pre vyplnenie deja nejakým tým napätím bez priamej súvislosti na makrozápletku, avšak časom sa ukáže, že sa vďaka nej veci pohli určitým smerom dopredu. Je to navyše aj kvalitne nakrútené, cesta cez les a operácia patria medzi tie najlepšie scény, ktoré nepatria medzi tie hororové. ()

sochoking

Fatima je jedna z najneschopnejších herečiek zo všetkých tých štatistov, hercov - nehercov a tých, ktorí sa nejakým spôsobom "prichomejtli" pred kameru v tomto seriáli. Zatiaľ ma kurevsky sere najviac , odkedy sa zjavila na obrazovke. A tie dialogy si snád píše sama! ()