Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

veverysiak

Ženskú multiverziu M:I s peknou ale drevenou a okukanou Gal môžeme po odsledovaní kľudne vymazať z pamäti, pretože by sa tam aj tak dlho neudržala, v podstate tu nič nevyčnieva, a tak ani niet čo vyzdvihnúť, takže 35%. ()

Heywood

Dobře se to rozjíždí, byť s okoukanými formami podobných filmů, ale utajená agentka mezi agenty není špatný nápad. Jenomže... kdo by platil a utajil tak vysoce aktivní špionážní službu, která má navíc zájem na "záchraně" existujícího světového řádu? A TADY TO DOBRO DOSTÁVÁ DVĚ HVĚZDY a   lidově řečeno na prdel. Navíc nám nikdo nevysvětlil kdo a jak financoval padoucha, který získat svou "Grétičku", která prozřela? Gal Gadot je přeceněnovaná herečka, má světlejší chvíle, má strašné wonderwomanovské, tahle je ta spíše průměrná. A k tomu ta úkorná snaha po politické korektnosti.. (Kde byl rudý indián? Máte malér vy rasisti!!) Film je principiálně promarněný potenciál a zachránce Batmana tu vyměnili za naivky, kteří si ani neumí zazálohovat tu nejcennější část svého hardware. Ach jo.. a vypadalo tak nadějně.. jenže není. ()

erpe

Čistej průměr. Neurazí, pobaví...proč ne. Čtu si tu ty komentáře a nestačím se divit. Ten film je naprosto srovnatelnej s jakoukoliv bondovkou. Náhody, ptákoviny, zázraky a nesmysly jak na běžícím pásu. Netuším proč to u Bonda nevadí a tady jo. Já teda radši koukám na Gal ;-) Kdyby z tohohle byl seriál na deštivý podvečery, tak se vůbec nebudu zlobit :-) ()

Rian_witcher

Mission Imposiblle a James Bond v sukních a není to špatné. Záporák i příběh je prostě klasika a k tomu hezky udělané bojové scény a honičky jak z Rychle a zběsile. ()

Grázl83

Akční špionážní béčko, se špatně a lacině vypadajícími souboji a honičkami, které je překvapivě dobře koukatelné. Za Gadotku 3* ()

Kushina

Vcelku ucházející akčňák. Začátek hodně slibný, ale pak se energie jaski snižovala a nakonec to bylo hodně průměrné. Ale i tak jsem se bavil. 65% ()

kpt.Johanson

Ačkoli by to mohlo mít solidní náběh na takovou verzi Jamese Bonda bez nul v ženském podání, tak se zázrak příliš nekoná. Příběh je překombinovaný stejně jako v posledních dvou Bondovkách, provedení je navíc čistě Moorovsky megalomanské... a stejně jako naprostá většina akčních filmů poslední více jak dekády, je zde tolik akce, že je to nakonec vlastně celkem nuda.  V neposlední řadě, ikdybychom všechno výše zmíněné pominuli, dostaneme se do nejpodstatnější pasáže celého příběhu... Nějaký to má, ale je vám absolutně ukradený a kdyby šlo o moderní reinkarnaci Sněhurky zachraňující svět sedmi trpaslíků, tak to dopadne stejně. Ale něco uprostřed mi nějak říká, že je to clekem škoda. že by se tahle zplácanina Rodgera Moora a Lary Croft mohla i celkem povést, kdyby... No tak uvidíme.. ()

bonovox

Typický Netflix. Slávna hviezda v hlavnej úlohe, rutinný režisér a slabý scenár. Výsledok vždy ten istý. Slabý akčný thriller. 40% ()

Dusty56

Průměrný béčkový akční snímek poslední doby. První polovina nenabízí nic převratného, vlastně jsem se i trochu nudil a druhá na tom nebylo o moc líp. Vlastně jediný, co se povedlo byl zvrat, který nastal v půlce a film si tím opět získal více mé pozornosti, ale pak se to opět vrátilo do starých předvídatelných kolejí. Navíc hlavní postava se chová dost nelogicky například když dopředu ví o útoku na Srdce a bránit ho chce sama?! Také nezastřelení tý holky jako hlavního spolupadoucha je docela nepochopitelný od takovýho "super-agenta", když tím mohla všechno vyřešit. A v neposlední řadě si mohla při zvratu v půlce zapnout vysílačku v uchu a informovat o tom Srdce. 55% ()

Gyl

Zajímavé lokace a pohledná Gal Gadot. Jinak je to film u kterého můžete něco vyšívat, nebo hrát na mobilu Farm heroes ságu. Což je škoda. Přidám zajímavost, kterou mi moderátoři neschválí, tudíž se ani nebudu pokoušet, posílat ji jako zajímavost a dám sem: Doletět vrtulníkem do 12 kilometrů je dnes v podstatě nemožné. Umí to jen jeden typ vrtulníku a i tomu, po dosažení 12 km chytl motor plamenem a pilot musel řistát bez motoru. Moderní vrtulníky tak vysoko nevyletí. ()

dlouheBidlo

No ... rádoby James Bond s ženským obsazením. Je to tak na příjemné usnutí. Ve srovnání s Bondem anebo Mission Impossible je to jen slabý odvar. A zdaleka ne jen o tom, že super agentku přisoudili ženské, což je sice nedůvěryhodné, ale začínáme si zvykat a říkáme si  lepší hezká ženská, než odporná transka (což brzy také přijde). Slabý odvar je to především u režie. Akční scény jsou přeplácané. Do krátkého času vždy namačkali všechno možné. V otvírací scéně mají tolik stuntů, co by vystačily na celý díl Bonda.  Ve výsledku se to pak blíží frašce. Úplně mimo hlavní děj musím poznamenat, že už od Minority report nechápu, kde kašpaři z Hollywodu vzali představu, že počítače se budou ovládad kurva tělocvikem. Borec u toho vypadá, jak  idiot, jak kdyby dělal nějaké těhotenské cviky. Kurva kdybych v práci takhle ovládal počítač, tak mám ve 30 odvařené všechny klouby v těle. No nic ... bude hůř. Ale klidně na to mrkněte. Gadot je sympaťačka a tak dávám jednu hvězdu navíc. ()

babuška

opět tu máme silnou ženskou stránku, v podání pohledné Gal, a to je všechno, téma žen spasitelek mi nevadí, co mně ale sere, jsou všechny ty ženy na jedno brdo, prakticky stejná zápletka a stejné dialogy, honičky a střelba jak z filmů 80.let, muzika nic moc, takže kde je ta síla hrdinek, není, 2/35% ()

Isard

Po Gray Manovi jsem od Netlixu v tomhle žánru nic moc nečekal, ale docela jsem se bavil. Jistě, nejde o žádný vynikající opus, ale příběh má zajímavou premisu, docela ubíhá, a dokonce dokáže překvapit, jedno zajímavé prostředí střídá druhé, pár gadgetů by se určitě dobře vyjímalo i v bondovkách, soundtrack není špatný, ani akce neurazila. Morální poselství, že se to s tou revolucí nemá přehánět bych taky přičetl k dobru. Jinak samozřejmě, nějaká ta žánrová klišé (nadešel čas, aby se zase vrátil Austin Powers a tentokrát si vzal za cíl tyhle spy-fi technothrillery). Přesto si dovolím kacířskou myšlenku, že kdybych měl srovnávat s aktuální Mission: Impossible, nejsem si jistý, kdo by u mě vyhrál. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (viac)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (viac)